Seks tantryczny„Seks tantryczny jest aktem duchowego i cielesnego zespolenia. Pozwala odkryć duchową stronę zbliżenia, a praktykujący go, nabywają także umiejętności przedłużania aktu oraz silniejszego przeżywania orgazmu.

Tantra znaczy dosłownie sieć, tkanie i odwołuje do skojarzenia dwóch splecionych ze sobą nici. To tradycja, mająca swoje korzenie w religiach hinduskich. Dąży się w niej do zjednoczenia przeciwieństw istniejących w przyrodzie. Polega na stosowaniu rozmaitych praktyk, takich jak medytacja, joga, które mają doprowadzić praktykujących tantrę do oświecenia.”

Taką teorię seksu tantrycznego przedstawia jeden z portali internetowych. Czytając to można stwierdzić że, jest o seks dla ludzi, którzy potrafią medytować czy znają się na jodze. Owszem jest trochę w tym prawdy, bo aby uprawiać seks tantryczny trzeba posiądź o nim dość dużą wiedzę. Ale gdy już ją posiądziemy na pewno nie będziemy żałować czasu, który poświęciliśmy na wgłębianie się tej sztuki seksu,.
 W tantrze nie chodzi tylko o wkładanie i wyjmowanie penisa z pochwy partnerki. Ile razy my kobiety marzyłyśmy, aby nasz partner poświęciła nam na początku seksu trochę więcej czasu niż 5 min, i nie skupiał się tylko na naszych ustach czy łechtaczce :)
Spełnieniem takich marzeń jest namówienie naszego partnera i wprowadzenie go w świat tantry.
Magia zaczyna się już podczas gry wstępnej. Zamiast zwykłych pocałunków, czy rozgrzania kobiety za pomocą języka, partner skupia się na jej całym ciele.
Począwszy od głaskania kobiety włosów, czesania ich, ssania jej palców, gładzenia  piórem po jej ciele, czy masażu z dodatkiem olejków eterycznych. Kontakt wzrokowy jest również bardzo ważny. Pozwala poczuć bliskość partnera i wzmacnia intymność. Kochankowie dużą wagę przywiązują do oddechów. Obserwując je i panując nad nimi mogą zatrzymać lub opóźnić swój orgazm. Tantra zaczyna się już od wspólnej kompieli, słuchania muzyki, czy jedzenia wspólnej kolacji. Należy pamiętać że, wszystkie te czynności muszą być wykonywane w spokoju bez pośpiechu, oraz w pełnym skupieniu. Troski życia codziennego muszą pójść w odstawkę, bez wyciszenia i pozbycia się podekscytowania oraz pobudzenia nie będziecie mogli w pełni oddać się tej sztuce kochania. Przed seksem tantrycznym kochankowie powinni oddać się wspólnej relaksacji. Słuchania muzyki, trzymania się za ręce, muszą poczuć bliskość swoich ciał. Ale bardzo ważne jest to aby unikać przy tym pocałunków i pieszczot. Taki czas spędzony wspólnie na wzajemnym dotykaniu i odprężeniu, ale bez pieszczot  pozwoli na mocniejsze doznania podczas samego seksu. Ważne jest to aby partnerzy skupili się na sobie i na swojej psychice na wyciszaniu się.
Kochankowie muszą oddać się chwili i przyjemności, która będzie wynikała z wykonywanych czynności.
 
 
Seks tantryczny może pozwolić na odkrywanie nowych wspaniałych doznań.
Ale wymaga wytrzymałości i cierpliwość, nauczenia się korzystania z jego zalet.
Nie jest to rodzaj seksu, który możemy uprawiać w pośpiechu tak jak szybki numerek przed pracą, ale na pewno wdrążenie go do naszego życia da wiele przyjemności.
Poświęcenie chociaż raz czy dwa w miesiącu trochę czasu na taki rodzaj seksu jest doskonałym wyjściem na wprowadzenie różnorodności do pożycia seksualnego.
Tantra nie tylko daje ogromną przyjemność kobiecie ze względu na intymną grę wstępną bez ograniczenia czasowego, ale i mężczyzna odczuwa wiele. Kobieta również poświęca czas mężczyźnie. Tak samo jak on skupia się na jego całym ciele. Każda część ciała wymaga w tantrze wiele uwagi i skupienia. Tantra pomoże dostrzec w nas miejsca które dają nam przyjemność a o których wcale nie wiedzieliśmy. Są to pewnego rodzaju rytuały. Rytuały przyjemności, która może trwać wiele godzin.
 Zagłębienie się w seks tantryczny da wile przyjemność, dlatego warto poświęcić trochę czasu i powoli małymi kroczkami wprowadzić ją w życie :)
 

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Seks tantryczny to niesamowite przeżycie i daje niezapomniane orgazmy, często wielokrotne. Polecam ciekawy artykuł na temat tantry :
http://www.oswieconykochanek.pl/blog/tantra/tantra-korzysci-ze-stosowania-tantry/#.Ub66fdimVLs

Koli

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena