Dotknij mnie !Każdy z nas czasami powinien być egoistą.
Kobieta także potrzebuje czasu który jest poświęcony tylko i wyłącznie jej .Masz ochotę na seks, ale nie koniecznie chcesz by wyglądał on w ten sam sposób co każdego wieczora. Pragniesz być dziś na pierwszym planie, i interesuje cię tylko Twoja własna osoba?
 A więc dobrze, jest i na to sposób  :)

 
Sesja solo ma swoje plusy, ale czasami brakuje nam dotyku naszego kochanka, jego zapachu czy oddechu.
 W takich sytuacjach gdy pragniesz by wszystko skupiło się na Tobie, zaproś swojego faceta do współpracy  :)

 Wytłumacz że dziś tylko Ty się liczysz, i tylko Twoje pragnienia wchodzą w grę, a on jest tylko pomocną DŁONIĄ :)
 (oczywiście możesz zaproponować mu rewanż, w którym Ty jemu poświęcisz całą uwagę)
 
Połóż się całkiem naga na łóżku, poproś swojego partnera aby dotykiem dłoni pieścił całe Twoje ciało. Od szyi po kostki. Niech wykorzysta do tego celu olejki aromatyczne o Twoim ulubionym zapachu, balsam do Ciała czy delikatną apaszkę, którą będzie delikatnie dotykał Twojego ciała.
Zaproponuj by użył kostek lodu, niech dotyka nimi części Twojego ciała, na przemian z ciepłem jego dłoni. Niech zanuży opuszki palców  w gorącym wosku, który po zaschnięciu stworzy delikatną osłonkę, która będzie delikatnie pieściła skórę na ciele.
Podpowiadaj mu gdzie i kiedy ma cię dotykać, w jaki sposób i z jaką siłą.
Niech wykorzysta to tego celu także swój oddech. Poproś by całował Twoje piersi i sutki, niech na przemian chucha ciepłym i zimnym oddechem na pocałowane części ciała.
Pozwól mu by związał ci oczy. Niepewność jego ruchów podkręci cię jeszcze bardziej.
 Niech skupi się na całym ciele a nie tylko na Twoim skarbie  :)

Gdy będziesz gotowa na wielki finał, poproś by zwilżył dłonie żelem intymnym lub śliną niech jego palce wędrują po Twojej łechtaczce, nakieruj go na sposób w jaki ma wykonywać ruchy.
 Oczywiście jego język także wchodzi w grę. Niech pieści cię w sposób jaki tylko zapragniesz, gdy będziesz bliska finiszu poproś by przestał. Weź głęboki oddech daj sobie kilka sekund i z powrotem zaproś go do dania ci przyjemności. Możesz to powtórzyć kilka razy. Takie krótkie przeryw gdy jesteś blisko by dojść, sprawią że gdy zdecydujesz się na finisz będzie on mocniejszy i przeszyje całe Twoje ciało  :)

 Chyba nie ma nic lepszego niż  kilka miłych chwil które poświęcimy tylko sobie :)

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena