Jeszcze bliżej zbliżeń                        


                                            Kochanie ,baczność !              
                            

        
Gdy masz ochotę wziąć sprawę w swoje ręce , a penis Twojego kochanka nie „ stoi na baczność ”
 zrób mu niespodziankę ,i  zacznij stawiać go trochę inaczej niż zwykle  :)

Zamiast barć go od razu w ręce lub w usta w jednym tempie,podrażni się z nim trochę.
Weź penisa w usta,nie wykonując żadnych szybkich ruchów,pozwól by choć trochę urósł w Twojej buzi. Gdy poczujesz że penis rośnie pod wpływem ciepła Twoich ust ,zacznij kręcić kółka językiem, cały czas nie wypuszczając go z ust. Rośnie coraz bardziej ?  Świetnie!
 Zacznij lekko poruszać głową w górę i w dół powolnymi ruchami,nie śpiesz się. Buduj napięcie i ochotę na więcej :)
 Gdy czujesz że penis Twojego kochanka urósł, już do zadowalających rozmiarów, chwyć go dłonią i szybkimi ruchami z dość mocno zaciśniętą pięścią ,daj mu rozkosz  ruszając dłonią w górę i w dół. Teraz stał się na prawdę twardy,a twarz Twojego kochanka prosi o jeszcze.
Zwolnij i wróć do delikatnych ruchów za pomocą ust lub ręki. Powtarzaj to kilka razy aż poczujesz że jego napięcie seksualne jest w zenicie rozkoszy
:) Taka gra wstępna zagwarantuje Tobie mega podniecenia kochanka a co za tym idzie ,bardzo udany seks :) 
                                               Usta w niewoli

 
Połóż się obok kochanka tak by Twoja twarz znajdowała się na wysokości jego skarbu
:)
 Włóż penisa do ust,i... i nie rób nic więcej :)
 Pozwól aby to Twój partner wykonywał ruchy które sprawiają mu przyjemność  :)
 Boisz się że kochanek rozpędzi się i sprawa zajdzie „ za głęboko ” ? Nic prostszego, obejmij ręką penisa u nasady ,wtedy będziesz miała kontrole nad jego ruchami. Ale nie krępuj go zbyt mocno :)
 Zaciśnięcie lekko dłoni sprawi mu dodatkową przyjemność :)
                    
                                                Czas na lekturę

Gra wstępna nie musi polegać tylko i wyłącznie na pieszczotach. Poszukaj jakieś ciekawej historii erotycznej, która obojgu z was się spodoba. Może to być fragment książki erotycznej lub opowiadanie które możesz znaleźć bez problemu w internecie.
Zapal świeczki przygaś światło,zrób romantyczny nastrój. Połóżcie się wygodnie koło siebie na łóżku ,lub usiądź na przeciwko niego ,aby mógł napawać się Twoim widokiem w seksownej bieliźnie.
 Zacznij na głos czytać opowiadanie, zastąp imiona bohaterów, waszymi imionami. Jeżeli nie sprawi to Tobie problemu ,stara się czytać seksownym głosem ,i zmieniaj ton w zależności od fragmentu. Spójrz czasami prost w oczy kochanka gdy skończysz czytać zdanie. Taka gra wstępna rozpali waszą wyobraźnie na resztę wieczoru :)
                                                  Magia głosu

 
 
Słowa mogą czynić cuda. Za ich pomocą ,możesz bez problemu wprowadzić swojego kochanka w stan gotowości. Gdy jesteście poza domem ,w autobusie, w teatrze, kinie, na zakupach lub zwyczajnie gdy jesteście w domu ,obejmij go ramionami i szepnij do ucha jak bardzo go pragniesz, jak uwielbiasz jego pocałunki, szepnij ze uwielbiasz gdy powoli wchodzi w Ciebie, gdy uwielbiasz jak staje się coraz twardszy gdy dotykasz go rękami. Wyszeptuj mu rzeczy, które Tobie również sprawią przyjemność. Czujesz jak coś twardego dotyka cię w podbrzusze? O to chodziło. W taki o to sposób za pomocą słów sprawiłaś gotowość Twojego kochanka  :) Chcesz aby jego podniecenie sięgnęło zenitu? Gdy poczujesz wzwód odjedz, i powtarzaj magię tych słów do wieczora co kilka godzin. Pod koniec dnia Twój partner będzie szalał z podniecenia  :)


                                              


                                      Ręce które podniecają


 
W brew pozorom facet także potrzebuje dotyku,nie tylko jego przyrodzenia. Tak samo jak my kobiety oni uwielbiają dotyk. W szczególności naszych kobiecy dłoni które są bardzo delikatne.
 Poproś partnera by położył się na brzuchu, pobaw się jego włosami. Schodź powolutku w dół. Muskaj jego szyje, plecy, pośladki , uda, łydki , stopy. Nie śpiesz się . Wykonuj powolne ruchy, kręć kółka opuszkami palców. Następnie poproś go oby obrócił się i położył na plecach. Wykonuj takie same ruchy jak na początku. Zacznij od twarzy. Muskaj jego policzki, skronie, szyje, brzuch ale staraj się unikać jego krocza :)
Drażni dotykiem jego podbrzusze ,Głaskaj go bardzo blisko jego przyrodzenia, ale nadal nie dotykaj. Gdy głaszczesz jego łono wróć z powrotem w górne partie. Zajmij się jego sutkami, znów szyją i wróć do podbrzusza. Powtarzaj kilkakrotnie te ruchy. Gdy zobaczysz jego zwód ,dopiero teraz delikatnie muskaj jego penisa . By opuszki były jeszcze bardziej delikatne,znuż je w wosku ,i poczekaj chwilę aż wosk zastygnie  :)                                                Siła spojrzenia

 

Gra wstępna za pomocą oczu?! Oczywiście, że jest to możliwe!
 Jak bardzo jest podniecający widok kochanka, gdy sam daje sobie rozkosz?  Bardzo duży  :)

Zarówno gdy facet patrzy jak kobieta się dotyka, jak i kobieta patrzy na mężczyznę ,który sprawia sobie rozkosz.
Usiądźcie na przeciwko siebie. Twój partner bez słów ,ale za pomocą wzroku pokazuję Tobie ,w które części ciała masz się dotykać i pieścić. Widzisz jego wzrok na Twoich piersiach-dotykasz ich ,gdy wzrok kieruje się na twoje krocze sięgasz grzecznie paluszkami . To samo tyczy się jego ,Ty swoim wzrokiem także pokazujesz mu ,w które części ciała ma się dotknąć i dać sobie rozkosz
 :)


                                                  W zwierciadleNic tak nie podnieca jak widok naszych nagich ciał podczas seksu. Czasami trudno jest zobaczyć ,co tak na prawdę się dzieje gdy się kochamy. Sposobem na to aby móc się w pełni zobaczyć podczas miłosnych uniesień, jest seks przed lustrem. Kochajcie się przed nim ,widok waszych ciał rozpali was jeszcze bardziej. Nie macie tak dużego lustra? Nie ma problemu, ustawcie kamerę w takim miejscu, by filmował wasze doznania, nie musi być to profesjonalny sprzęt wystarczy kamera z telefonu komórkowego. Chcesz więcej widzieć? Poproś partnera by chwycił za kamerę i filmował w zbliżeniu wasze miejsca intymne podczas seksu. Taki film może być fajną grą wstępną na kolejne igraszki :)
                                                           


                                                        A może trójkącik?


Oczywiście że tak! Ale nie koniecznie z trzecią osobą :)
 Zaproś do waszych uniesień, swojego najlepszego przyjaciela :)

Wibrator świetnie sprawdza się w rozgrzaniu miłosnej atmosfery.
Sięgnij po niego i zafunduj kochankowi przedstawienia. Pozwól by mógł popatrzeć na Ciebie , gdy Ty sprawiasz sobie rozkosz. Nie wstydź się, bądź odważna. Widok twojej twarzy ,na której maluje się podniecenia ,pobudzi do działania jeszcze bardziej Twojego partnera. Możesz poprosić by to on zadowolił Cię wibratorem. Tylko nie zapomnij na końcu dodać że i tak nie ma szans z jego penisem :)


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena