Kochanie, zabawmy się


Dilda-Nie wibrują,wykonane z różnych materiałów,zazwyczaj przyjemne w dotyku. N rynku można znaleźć wiele ,rodzai dostosowanych do potrzeb kobiet. Mają różne kształty,rozmiary,faktury. Idealne do sesji solo,lub do sprawienia przyjemności partnerowi, by mógł popatrzeć jak sama dajesz sobie przyjemność :)


                                                                                         

Wibratory i motylki- dzięki wibracjom,sprawiają jeszcze większą przyjemność w zabawie z nimi. Tak samo jak dilda możemy je kupić w różnych rozmiarach,fakturach,oraz kształtach. Wibracje zazwyczaj mają różne stopnie mocy,oraz szybkości. Każda kobieta może dostosować je do swoich potrzeb.Motylki służą do stymulacji łechtaczki. Są małe ale potrafią dać olbrzymią rozkosz. By doznania były większe i przyjemniejsze należy użyć do nich lubrykantów.
Pompki do powiększania penisa- służą do zwiększenie erekcji penisa kochanka.Pompka wytwarza podciśnienie co powoduje wzrost  poziomu krwi i natychmiastowy wzwód oraz powiększenie penisa.Nakładki na penisa- Dają kobiecie wiele przyjemności. Mają różne kształt, faktury i rozmiary. Należy nałożyć je na penisa kochanka,oczywiście podczas wzwodu. By nie odczuwać dyskomfort należy użyć lubrykantui. posiadają one rożnego rodzaju wypustki, co powala na większe doznania podczas seksu.

 


Kulki dopochwowe- Umieszcza się je w pochwie,niektóre kulki posiadają wibracje. Są dyskretne i bez problemu można je wyciągnąć za pomocą sznureczka. Możesz je wykładać kiedy chce i gdzie chcesz :) Dadzą przyjemność za każdym razem gdy wykonasz ruch :)Kulki analne- Przeznaczone do pieszczot odbytu. Ich kształt pozwala odczuć wielką przyjemność,wykonując ruchy i poruszając nimi można dostarczyć sobie niezapomnianych wrażeń. Używając ich nie zapominajmy o lubrykancie, gdyż odbyt nie ma naturalnego nawilżenia tak jak pochwa. Bez niego możemy odczuwać dyskomfort.Gadżety takie jak kajdanki czy maski pomogą na wcielenie się w różnie role. Idealne rzeczy dla osób które lubią eksperymentować z seksem i nie lubią monotonii. Takie gadżety może używać zarówno mężczyzna jak i kobieta.
Kości miłości- Idealna rzecz do gry wstępnej ale i nie tylko. Możemy kupić dwie kości. Na jednej z nich są pozycje na drugiej miejsca lub rzeczy. Wyrzucając je pokazują nam gdzie i w jakiej pozycji możemy się kochać. 


Podgrzewacz do czekolady- Nie musimy używać go tylko w kuchni. Zabierzmy go do sypialni. Rozpuśćmy w nim czekoladę i posmarujmy miejsca, które nasz partner ma pocałować. Lub posmarujmy ciepłą czekoladą członka mężczyzny. Będziesz z jeszcze większą ochotą lizała penisa co sprawi dodatkową przyjemność kochankowi :)
Tylko nie zapomnij się i przez przypadek nie ugryź swojego faceta :) 0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena