Seks analny- Strach ma wielkie oczy?Seks analny, większość kobiet boi się tego rodzaju seksu. Myśl o nim budzi w nich różne emocje, strach, obrzydzenie, niepewność, odpycha je na samą myśl o nim. Jak ma to sprawiać przyjemność? Przecież ta dziurka służy zupełnie do innych celów i wcale nam kobietom nie kojarzy się z przyjemnością która wynika z seksu.
Nie mogą wyobrazić sobie jak facet swoim penisem, wchodzi w ich pupę, która wcale nie jest tak elastyczna jak pochwa. A ból? Jak będzie bolało? 
Takie i inne obawy są zupełnie normalne, tym bardziej gdy do seksu analnego podchodzimy bez wiedzy.
Większość ludzi seks analny kojarzy z homoseksualizmem.
Z reguły to facet ma większą ochotę na seks analny, i to on namawia kobietę na ten rodzaj stosunku. Kobiety traktują to jako tabu, jako coś co jest w pewnym sensie zakazane.
Dlaczego facet ma tak wielką chęć na seks analny, nawet gdy się do tego nie przyznaje i nie mówi o tym głośno?
Może dlatego, że jest mu to zakazane przez kobietę. A wszyscy wiem, że gdy coś jest zakazane i trudno to mieć pociąga nas to jeszcze bardziej.
W życiu codziennym pary nie uprawiają seksu analnego tylko dopochwowy lub oralny.
Czasy się zmieniły i coraz więcj par decyduje się na tego rodzaju współżycie. Nie jest to prosty i mało skomplikowany skes. Aby go uprawiać trzeba posiąść wiedzę i wykonać wiele przygotowań do niego.
By ten rodzaj seksu przyniósł przyjemność, na pewno nie może być wykonywany w pośpiechu. Bez uczucia i miłości oraz zaufania do pantera także może nie przynieść miłych doznań. Pamiętajmy by nie ulegać presji i nie decydować się na niego gdy nie jesteśmy przekonane w pełni że tego chcemy.
 

Wbrew pozorom pupa kobiety, a w szczególności odbyt jest bardzo unerwionym miejscem i podczas stymulacji może on przynieść dużo przyjemności.
Jak zabrać się w ogóle do seksu analnego?
Gdy jesteście pewne, że chcecie spróbować należy pamiętać o kilku rzeczach.
Pierwszą z nich jest zadbanie o atmosferę oraz o dobre samopoczucie. Niech wasz partner poświęci wam tyle czasu na pieszczoty ile będziecie potrzebowały. Pośpiech raczej  nie jest wskazany. To wy musicie poczuć podniecenie i przyjemność by czerpać z seksu analnego przyjemność. Poproś partnera, aby przy grze wstępnej zajął się Twoimi pośladkami. Jest to bardzo czułe miejsce na dotyk i przynosi wiele przyjemności. Niech dotyka Ciebie i masuje. Niech jego palec wędruje po łechtaczce, wejściu do pochwy i wgłąb miejsca odbytu,lecz niech na razie  nie wkłada palca. Może on także użyć swojego języka. Niech zatacza nim koła wokół wejścia do pochwy i w kierunku odbytu.
Na początku włożenie palca przez waszego kochanka może sprawić wam trudność, ale spokojnie nie ma w tym nic dziwnego. Ważne, aby podczas stymulacji palec partnera byl mocno zwilżony wazeliną lub lubrykantem. Niech powili z wyczuciem kręci koła palcem wokół odbytu,delikatny dotyk pozwali wam na przyzwyczajenie się do dotyku w tym miejscu. Najważniejszy na początku jest dotyk, później włożenie palca lub penisa. To już jest trudniejsza czynność. Odbyt jest złożony z zwieracza  który stanowi ok 2-3 cm, i blokuje wejście do odbytu. Rozluźnienie go spowoduje łatwiejszy dostęp do magicznej dziurki :) W dalszej części odbytu jest już znacznie luźniej. Zwieracz jest suchy, nie ma on naturalnego nawilżenie, tak jak wejście do pochwy, dlatego zawsze należy pamiętać o nawilżeniu, bez niego będzie towarzyszyć ból a przy gwałtownych ruchach i zbyt mocnych może dojść do krwawienie a nawet uszkodzenie odbytu. Gdy będziesz już gotowa, partner może pomału wchodzić w Ciebie. Musi to robić delikatnie i z wyczuciem. Kontroluj jego ruchy i mów gdy tylko poczujesz dyskomfort. Członek kochanka musi być mocno zwilżony tak samo jak Twój odbyt.
 Ważne a nawet najważniejsze jest zadbanie o higienę. Kobieta przed stosunkiem analnym powinna się wypróżnić. I dokładnie umyć miejcie odbytu. Pamiętajmy także o tym drogie Panie, że przez seks analny mogą też przenosić się choroby weneryczne. Dlatego należny unikać uprawiania go z przypadkowymi ludźmi na imprezie lub po pijaku. A jeżeli już zdecydujesz się na uprawianie seksu analnego z obca osobą zabezpiecz się na wszelkie możliwe sposoby, prezerwatywa przede wszystkim. Poproś partnera aby on także zapoznał się z tajnikami seksu analnego, bo to w jego rękach będzie cała robota :) Na początku seks analny nie musi nam się spodobać. Jest to nowe doznanie więc, trzeba się nauczyć czerpać z niego przyjemności. A co do orgazmu, on także jest możliwy podczas seksu analnego. Gdy wdrążycie go w życie i zaczniecie się go uczyć, przyniesie wam wiele przyjemności. I najważniejsze, pamiętajcie aby po seksie analnym nie odbywać stosunku pochwowego lub oralnego. Bakterie które są w odbycie mogą przenieść się do pochwy i wywołać infekcje. Po stosunku analnym należy isć się wykąpać i dopiero przystąpić do seksu dopochwowego.  Nie ma co się bać seksu analnego. Gdy uprawiamy go w odpowiedni sposób przyniesie nam wiele radości i przyjemności. Nie bójcie się wasze zdrowie na tym nie ucierpi, ale należy pamiętać o regułach seksu analnego :)
 

                                              
Kilka pozycji które ułatwią seks analny :)
                               
W tej pozycji to  kobieta ma kontrolę nad ruchami, pchnięciem oraz głębokością wsunięć penisa.
Partnermoże pieścić jej pośladki co przyniesie dodatkową przyjemność.


Tutaj także kobieta przejmuje inicjatywę. Kontakt wzrokowy pozwoli na intymniejsze doznanie. A kochanek może pieścić piersi kobiety.

W tej pozycji to kochanek kieruje ruchem i szybkością pchnięć.
Może on całować szyje,barki oraz plecy kobiety,dzięki czemu ona poczuje więcej przyjemności.
Pozycja ta daje mężczyźnie więcej przyjemności gdy pośladki są ściśnięte on odczuwa większe podniecenie.

Partner wchodzi w kobietę dość głęboko, co sprawia większą rozkoszo obokgu. Może stymulować przy tym jej pośladki.

Tutaj partner może wejść głębiej w partnerkę, co pozwala odczuć większą przyjemność.
Wchodzi on prawie pod kontem prostym a co za tym idzie doznania także mają inny wymiar.
W momencie gdy kobieta wypięta jest w ten sposób, ułatwia partnerowi penetrację.
Taka pozycja jest jedną z najbardziej wygodnych do seksu analnego.
6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Seks analny to zdecydowanie nie moja bajka. Chyba nigdy nie będę w stanie się do tego przekonać. Odrzuca mnie na samą myśl, a gdy podczas zabawy mój partner zbliży się troszkę za bardzo do tego miejsca cała się spinam, a podniecenie znika. Nie wiem czy kiedyś zmienię podejście, nigdy nic nie wiadomo. Jednak w najbliższej przyszłości się na to nie zapowiada. Po prostu odbyt i tego rodzaju stosunek mnie odrzuca.

Patrycja Frątczak pisze...

Nie ma w tym nic dziwnego i złego. Wiele kobiet ma takie samo podejście jak Ty. Seks analny jest dość trudnym seksem, i na prawdę trzeba wiele odwagi i chęci aby czerpać z niego radość i przyjemność. Pomimo tego że odrzuca kogoś myśl na samą myśl o nim, warto wgłebić się w jego lekturę i zapoznać się z nim, może wtedy zmieni się o nim zdanie. Na całe szczęscie to tylko jeden z wielu aspektów seksu. Są też inne rodzaje, każdy może znaleść coś dla siebie :)

Anonimowy pisze...

ja osobiście mam to za sobą. ciekawe doznanie ;) niestety czekam z tym aż w końcu zamieszkamy razem ze swoim partnerem bo mimo wszystko świadomość że ktoś z rodziny jest w pokoju obok nie pozwala mi się do końca rozluźnic a co za tym idzie? oczywiście dyskomfort a gdy już będziemy mieszkać sam na sam to na pewno ten rodzaj seksu będzie pojawiał się w naszym życiu dość często ;)

Sofi Mortel pisze...

Nie wyobrażam sobie, ze można to robić z kimś przypadkowym, obcym... brrr.
Ale poza tym uważam, że to coś niezwykłego i warto próbować, bez spięcia, bez nastawiania się, że to musi stać się właśnie dziś i właśnie teraz... Mimo wszystko uważam, że gra jest warta świeczki. I nie, nie chodzi tu o faceta (to istne szaleństwo), ale o kobietę, bo ja nie podejrzewałam, ze mam takie (!) miejsca w swoim ciele, które dają takie (!) doznania...

Koneser Kobiecego Ciała pisze...

Witaj Nieznajoma :)

Parę dni temu odkryłem Twój blog. To jak piszesz o miłości fizycznej jest niesamowite !

Artykuł o seksie analnym bogaty i dojrzały. Słowa jakie dobierasz i sposób w jaki opisujesz zagadnienie wskazuje, że musisz być mądrą kobietą.

Tego sposobu kochania nigdy nie doświadczyłem. Marzę o nim, ale moja partnerka nie chce próbować, więc ... będę marzył dalej :)

Pozdrawiam serdecznie

Bliżej Zbliżeń pisze...

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa :) Pamiętaj, że marzenia się spełniają :) Może Twoja partnerka boi się tego typu pieszczot z powodu małej wiedzy o seksie analnym, albo potrzebuje odpowiedniego podejścia oraz wsparcia które da jej Twoja osoba. Seks analny, oraz seks oralny dla wielu kobiet to trudny temat, aby się przełamać potrzebują czasu a przede wszystkim miłości oraz troski od swojego ukochanego. Mam nadzieję, że kiedyś Twoje marzenia się spełnią :)
Pozdrawiam :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena