Gdy myśli biorą władzę nad przyjemnością- Czyli 1000 myśli kobiety podczas seksuPodczas seksu, myślisz o wszystkim zamiast skupić się na przyjemności? Czy wyglądam dobrze, czy w tej pozycji nie widać moich kompleksów, co jutro ugotować na obiad, Jezu sufit wymaga pomalowania, a może jutro założę spódnicę zamiast spodni?
Tak, tak my kobiet tak mamy. Gdy nasz partner wylewa siódme poty by zaspokoić nas seksualnie, my myślami biegamy po różnych scenariuszach. Oczywiście skupiamy też się na samej przyjemności i nie pozostajemy bez uczuć. Odczuwamy starania naszego faceta ale nasz myśli płatają nam figle i błądzą tam gdzie nie powinny.
Dlaczego nie potrafmy skupić się i podczas seksu myśleć tylko o tym co dzieje się teraz właśnie między naszymi nogami?
Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Szczerze mówiąc, sama nie znam na nie odpowiedzi, ale staram się to zrozumieć.
Nie zawsze się tak dzieje, ale bardzo często mamy tendencje do myślenia o 100 różnych rzeczach podczas seksu.
A może gdyby tak raz się skupić tylko na przyjemności, na odczuciach a nie na tym czy ta pozycja będzie dobra i nasze ciało będzie w niej wyglądało jeszcze bardziej ponętnie?
 Pewnie że tak, tylko łatwo powiedzieć trudniej zrobić  :)

A co jeżeli podczas seksu, wyobrażamy sobie scenariusze, które nas podniecają i nie umiemy podniecić się tylko na myśl, że kochamy się z naszym facetem?.
Czytałam ostatnio artykuł na ten właśnie temat. Wypowiadały się tam kobiety, które właśnie tworzą takie scenariusze podczas seksu z własnym mężczyzną.
Nie potrafiły osiągnąć pełnego podniecenia tylko przez seks, musiały pomagać sobie wyobraźnią. Zamykały oczy i sekunda po sekundzie tworzyły najbardziej podniecający scenariusz w swoich myślach. Jedne wyobrażały sobie seks ze starszym facetem, inne seks z przypadkowym kolesiem, jeszcze inne seks na plaży w trójkącie.
Czy możemy nazwać zdradą takie zachowanie?
Hmm, trudno powiedzieć. Może należałoby się zastanowić dlaczego, tak się dzieje, że facet z którym się jest nie potrafi tak podniecić jak wyobraźnia.
Co robi nie tak?  I czy bez takich wyobrażeń na prawdę nie potrafiły by odczuć satysfakcji z seksu?
 Raczej nie ma nic złego w takim myśleniu o ile w tych fantazjach pojawia się nasz facet  :)

Osobiście nie potrafiłabym myśleć o seksie z kimś innym podczas stosunku z moim facetem, nie czułabym się z tym dobrze. My raczej też nie chciałybyśmy, aby to myśli o innej podniecały naszego faceta, zamiast nasz widok.
A może zamiast marzyć o takich sytuacjach, warto je realizować?
Dlaczego kobieta ma się męczyć i kochać się z kimś kto nie daje jej przyjemności?
Może dlatego bo po prostu kocha swojego faceta, ale on nie potrafi dać jej tyle przyjemności ile by chciała.
W takich sytuacjach najlepiej jest pomyśleć co można by zrobić,by facet dawał rozkosz którą się pragnie.
 
 To, że myślimy rożnych rzeczach podczas seksu nie koniecznie z nim związanych nie oznacza że nie potrafimy cieszyć się z seksu. To leży w naszej kobiecej naturze. Łatwo możemy to zaobserwować w czynnościach codziennych. Gadamy przez telefon jednocześnie się malując i gotując obiad. Potrafimy skupić się na kilku czynnościach jednocześnie. Mężczyźni nie mają takich przywilejów. Jak robią jedno to nie zaczynają drugiego. Dlatego gdy facet podczas seksu potrafi nas jeszcze zadowolić swoją ręką,pieszcząc naszą łechtaczkę możemy powiedzieć że mamy w domu prawdziwy skarb :)

 
 Zamiast męczyć nasze myśli niepotrzebnymi rzeczami, spróbujmy skupić się tylko na jednym. Na tym, że akurat w tym momencie nasz facet wyprawia cuda swoim językiem. Skupmy myśli na ruchach jego języka, na tym że jest on wilgotny delikatny i wije się jak wąż. Tak samo spróbujmy zrobić w innych czynnościach. Gdy facet jest w nas. Myślmy o jego penisie o jego kształcie o tym jak wchodzi w naszą pochwę i o ruchach jakie wykonuje. Takie myślenie o tym co dzieje się w danym momencie może przyczynić się do ograniczenia naszych frywolnych myśli błądzących gdzieś daleko. Pozwoli również na większe podniecenie. Gdy myślimy o tym co dzieje się podczas naszego seksu, odczuwamy go nie tylko fizycznie ale i psychicznie :)

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena