Wagina - Kobiecy skarb.


Pisałam już o penisach, więc nie może zabraknąć tekstu o naszych kobiecych skarbach :) Mowa oczywiście o waginie :)
Co tak naprawdę o niej wiemy ? Można by powiedzieć, że kobiety wiedzą więcej na temat penisów niż na temat swoich wagin :)

Ok, ma ona małą dziurkę, do której dobija się facet swoim penisem niczym świadkowie Jehowy do naszych drzwi. Ma też firanki dzięki którym przeżywamy najlepsze kilka sekund w naszym życiu. Co miesiąc katuje nas bólami, skurczami oraz krwotokiem. I to nie przez dzień lub dwa, tylko bity tydzień w najlepszych przypadkach kilka dni mniej. Jakbyśmy nie wiem co jej zrobiły, za co ona się tak mści? Chyba za to obce ciało, które w nią wchodzi i czasami pluje w nią swoją białą wydzieliną.
Jakby było tego mało, rosną na niej włosy które my codziennie lub co drugi dzień musimy likwidować, modląc się przy tym, aby przez przypadek nie zranić się ostrzem maszynki.

Gdzieś w środku niej jest tajemniczy punkt G, z którym jest jak z naszymi podatkami- tylko nieliczni wiedzą gdzie są.
Ma ona też magiczne zdolności. Potrafi rozciągać się do dużych  rozmiarów, i z powrotem skurczyć się niczym wełniany sweter w praniu.
Czasami płata nam figle, buntuje się i nie daje nam orgazmu.
Dla facetów jest wielką tajemnicą, nie z każdym chce współpracować. Ma swoje wymagania,
" ten nie bo za duży, ten nie bo za mały, ten za krzywy, a ten z kolei za gruby " Trudno jej dogodzić.
Można by powiedzieć, że jest ona bardzo podobna do nas kobiet :)


A teraz tak na serio :)
Wagina pozwala nam kobietom odkrywać wielkie przyjemności wynikające z seksu.
Okazuje się, że pomimo tylu cierpień, które musimy wycierpieć typu miesiączka czy poród, w naszym ciele został stworzony element, który służy tylko i wyłącznie do sprawiania nam przyjemności. Mowa oczywiście o łechtaczce. To dzięki niej ponad połowa kobiet osiąga orgazm, ma aż osiem tysięcy zakończeń nerwowych. Co sprawia, że jest bardziej czuła na dotyk niż członek.
Łechtaczka nabrzmiewa podczas pieszczot. Tak jak do członka napływa do niej krew. Łechtaczka może osiągnąć wtedy nawet do 3 razy większy rozmiar niż normalnie. To nabrzmienie zwykle ustępuje po osiągnięciu orgazmu lub przerwaniu pieszczot.


Wiele kobiet nie widziało swojej waginy. Niektóre po prostu nie chcą jej oglądać, inne brzydzą się jej widoku. Moim zdaniem nie ma brzydkich wagin. Tak jak każdy penis jest inny, tak każda wagina jest inna. Oczywiście pochwa, oraz narządy rozrodcze kobiet w środku ciała, są do siebie bardzo podobne. Ale to co widzimy gołym okiem, czyli łechtaczka i cała budowa waginy jest inna u każdej kobiety.
Najlepszym sposobem, aby zobaczyć swoją waginę jest po prostu wzięcie lusterka w dłoń, wygodna pozycja i podziwiamy :) To nasz skarb, o który tak wiele mężczyzn zabiega. Nie wstydźmy się jej :).

Są kobiety, którym ich wagina się nie podoba. Twierdzą, że ich wargi sromowe są zbyt długie, mają brzydki kształt itp. To jaki mamy kształt warg sromowych w dużej mierze zależy od genów. Czytałam artykuł w którym pewnie seksuolog wypowiadał się właśnie na ten temat. Udowodnił na bazie zdjęć, że między waginą babci, matki a córki nie ma gigantycznych różnić.
Gdy wargi sromowe są naprawdę długie, i sprawiają ból podczas chodzenia, czy stosunku można poddać się operacji zmniejszenia warg sromowych. Jest ona bezpieczna o ile podda się niej wykwalifikowanym lekarzom. Coraz więcej kobiet decyduje się na wagino plastykęWagina posiada wiele imion :) Tak jak trudno nam kobietom nazywać penisa, tak jest nam trudno nazwać naszą waginę inną nazwą. Cpia, cipka, pipa, myszka, to tylko niektóre z imion które posiada :)
Nazywanie jej cipią czy pipą, dla niektórych kobiet jest bardzo wulgarne. Gdy jest się w stałych związkach partnerzy zazwyczaj nadają osobiste imiona dla swoich narządów rozrodczych :)


Pieść mnie !
Tak, tak my kobiety uwielbiamy, gdy język faceta wędruje po naszej waginie, gdy dokłada jeszcze do tego place i umie się nimi posługiwać jesteśmy w niebie :) Jeżeli chodzi o pochwę, tutaj drodzy Panowie apel do Was, najbardziej czułe miejsce znajduje się w odległości ok. 3 cm od wejścia do pochwy, na przedniej ścianie.

Tak jak u facetów, tak i u nas bardzo ważne jest nawilżenie. My kobiety wydzielamy samoistnie wydzielinę, która jest naturalnym lubrykantem. Tak zwane soki, " wylewają" się z nas podczas dużego podniecenia, czy stosunku. Są też kobiety, które borykają się z suchością pochwy, wtedy należy udać się do ginekologa aby przepisał odpowiednie środki.


Dopasowanie penisa do pochwy.
 Są kobiety które mają problem ponieważ penis ich partnera nie jest " dopasowany " do ich pochwy.
Ma ona za dużego, za, małego za grubego lub za chudego członka. Podczas gdy kobieta jest bardzo ciasna, a on ma dużego penisa ważne, aby kochać się w pozycjach, w  których członek nie wchodzi zbyt głęboko w partnerkę. Natomiast gdy kobieta jest dość " luźna " idealne pozycje do seksu to takie w których kobieta podczas seksu, może pocierać penisa o ściankę pochwy. Aby popracować nad mięśniami pochwy, należy ćwiczyć mięśnie kegla.


Jak ćwiczyć mięśnie kegla ?
* Mięśnie Kegla,to te które czujesz  przerywając strumień moczu podczas siusiania – Napinając je, jednocześnie zaciskasz zwieracze odbytu, cewki moczowej i wejście do pochwy. Zapamiętaj to uczucie, by dalej ćwiczyć „ na sucho ”. Lekarze odradzają wykonywanie ćwiczeń podczas oddawania moczu, bo wtedy pęcherz nie zostanie opróżniony do końca, a to może doprowadzić do zapalenia dróg moczowych.
* Możesz włożyć dwa palce do pochwy najlepiej na leżąc. Napinając mięśnie tak jak opisałam wyżej będziesz czuła jak ściskają one Twoje palce.
*Gdy opanujesz już sztukę zaciskania mięśni kegla napnij je, policz do 5 i powoli je rozluźnij. Chwilę odpocznij i powtórz ćwiczenie. Na początek zrób serię 5 skurczów i rozkurczów i powtarzaj ją 3 razy dziennie. Po tygodniu zwiększ liczbę skurczów do 10–15 i wykonuj codziennie po kilka serii. Możesz modyfikować ćwiczenia, np. wydłużając skurcz do 10 sekund lub napinając i rozluźniając mięśnie tak szybko jak potrafisz. Ważne aby takie ćwiczenia wykonywać regularnie i często. Doktor Kegel zalecał wykonywanie ćwiczeń trzy razy dziennie przez minimum 5–10 minut. Do ćwiczeń mięśni Kegla można używać kulek waginalnych.

Efekt takich ćwiczeń nie jest widoczny po pierwszym dniu. Efekty widać po kilku tygodniach. Ale myślę że warto, tym bardziej, że te ćwiczenia nie są skomplikowane, ani nie wymagają specjalnego sprzętu.
Później możesz ćwiczyć na swoim mężczyźnie a raczej na jego penisie :)
 Gdy podczas stosunku Ty zaciśniesz te mięśnie, on oszaleje :)

Nieprzyejmny zapach, wydzieliny oraz inne dolegliwości.
Nasza wagina jest bardzo narażona na rożnego rodzaju infekcje. Ważne jest, aby codziennie dbać o higienę miejsc intymnych. W ciepłe dni zaleca się podmywanie intymnych części ciała nawet kilka razy dziennie. Tak jak każda inna część naszego ciała nie lubi potu, tak samo nasza wagina za nim nie przepada.
W pochwie możemy znaleźć przyjazne dla nas bakterie Lactobacillus, które niedawno zasypały rynek farmaceutyczny w formie probiotyków - doustnych i dopochwowych. Ich obecność trzyma pod kontrolą liczbę potencjalnie groźnych mikrobów, zaś pH utrzymuje się w zdrowych kwaśnych granicach.  Spadek dobrych bakterii często powoduje infekcje dróg rodnych oraz moczowych. Średnia zdrowa wydzielina u kobiety to zwykle ok. pół łyżeczki na każde 8 godzin. Śluz ten może być przejrzysty, biały, żółtawy, płynny, lepki, gęsty, kłaczkowaty - wszystko zależy od stadium cyklu miesięcznego.


Ciekawostki :
* W przeszłości głęboko wierzono, że kobieta obnażając srom, zapobiega nieszczęściom i kataklizmom - może uspokoić sztorm, odstraszyć dzikie zwierzęta, odegnać diabły, przerazić bogów, ochronić przed wrogiem.
*W niektórych krajach afrykańskich użycie zwrotu "ty głupia cipo" jest jawnym złamaniem prawa. Za obrażanie kobiecych genitaliów czeka nas kara.
*Największą wagine miała  Anny Swan, Szkotka cierpiącej na gigantyzm. Jej wagina mierzyła 19 cali, czyli niemalże 50 centymetrów. Kobieta w wieku 19 lat miała 2,38 metra wzrostu. W 1872 roku poznała nieco niższego od siebie mężczyznę (2,13 metra) i zostali najwyższą parą na świecie.
*Tatiana Kozhenikova 45 letnia Rosjanka to posiadaczka najsilniejszej waginy świata! Jej wagina jest silna jak ręce Pudziana. Kobieta przez 15 lat dzień w dzień tak katowała swoje mięśnie Kegla, że jest w stanie za pomocą waginy podnieść ciężar o wadze 14 kg.
*Najdłuższa zmierzona łechtaczka ma ponad 10 cm długości.
*Jednym ze składników wydzieliny pochwy (czyli naturalnego nawilżacza cipki) jest skwalen. Co ciekawe, tę samą substancję można znaleźć też np. w wątrobach rekinów.
*Kobieta może palić papierosa za pomocą waginy.


Budowa:2 komentarze:

Jago pisze...

decydowanie najlepszy! ;D

Anonimowy pisze...

Szanowna Pani ! Widok, który roztacza się w spojeniu ud nosi nazwę vulva, po polsku srom. Vagina jest w środku, to prosto pochwa. Nazywanie sromu pochwą jest nieporozumieniem. Proszę nie kalkować ignorantów zza oceanu w nazewnictwie. Bądźmy dokładni, dokładność służy poznaniu owego pieknego spojenia ud. Pozdrawiam serdecznie ! Proszę nieść kaganek oświaty dalej, ale już z prawidłową nazwą otoczenia łechtuni.

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena