Stroje erotyczne


Która z nas kobiet nie lubi ładnie wyglądać? Chyba nie ma takiej kobiety. Gdy jesteśmy zadbane, mamy idealną fryzurę, makijaż oraz strój nasza pewność siebie wzrasta o 1000%. I to nie tylko w życiu codziennym ale i w sypialni. Gdy czujemy się pewne siebie oraz podobamy się samym sobie nasz seks na tym korzysta.

Czujemy się odważniejsze, możemy więcej. A gdy do tego wszystkiego dochodzi zachwyt naszego partnera naszą osobą to już w ogóle możemy przenosić góry :)
Od czasu do czasu, gdy mamy wolny wieczór ubranie się w seksowne ciuszki czy bieliznę do sypialni, podkręci jeszcze bardziej nasze pożycie :)
Czasami wystarczą szpilki i pończochy, ale czasami też warto mieć w szafie coś powalającego :)
Nawet jeśli nasz seksowny strój miałby za chwile i tak być ściągnięty z naszego ciała, to warto go założyć chociażby dla naszego faceta :)
Mogą być to seksowne sukienki z koronki, halki lub stroje tematyczne. Jeżeli wasz facet marzy aby zobaczyć was w stroju policjantki czy pielęgniarki sprawcie mu niespodziankę i ubierzcie się w takie rzeczy.
Na rynku jest wiele takich stroi, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
 
Możecie ugotować wspólną kolację a na deser pokazać się mu w seksownych ciuszkach. Gdy on będzie wracał z pracy wyślij mu krótkiego smsa "Czekam w sypialni ",  możesz wysłać mu zdjęcie gdy jesteś ubrana w seksowny strój a on jest w pracy, w domu będzie szybciej niż myślisz :) lub otwórz mu drzwi w Twoich seksownych ciuszkach. Jego zachwyt nie będzie miał końca, a on na pewno odwdzięczy się Tobie za taką niespodziankę cudownym seksem :)
Jeżeli jesteście otwarci na różne gry, możecie wcielić się w różne role. Jakie to będą rolę, wszystko zależy od Twoje stroju. Może dla niektórych z was to banalne, ale takie gry na prawdę mogą czynić cuda :)
Nie możecie sobie pozwolić na takie przebieranki ponieważ nie mieszkacie sami ? Nic trudnego. Zbliża się sezon urlopów, zaplanujcie jakiś wyjazd. Lub skoczcie na jedną noc do hotelu. Sam fakt, że kochacie się w innym miejscu niż wasz dom podkręci całą sytuacje, a bonus w postaci Twojego stroju zupełnie powali go na kolana :)
Może dla niektórych kobiet takie stroję są zbyt wulgarne i nie czułby się w nich dobrze. Spokojnie dla takich Pań są bardzo eleganckie sukienki np z koronki. Nie wyglądają one wulgarnie, są bardzo estetyczne. Czasami nawet trudno je odróżnić czy są to sukienki wieczorowe czy do sypialni. 


                                                                                                         Bodystocking                       
                                                                                                                    Bielzina

                                                                                                                         Halki               
                                                                                                                 Sukienki


 
                                                                                                          Przebrania


Pozostałe

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dokładnie takie stroje mogą dodać pikanteri w związku :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena