Seks oralny- inny niż zwykle
Masz ochotę zafundować swojemu partnerowi seks oralny, po którym będzie cię prosił o więcej ?
Świetnie się składa :) Dziś podpowiem wam kilka sztuczek, które przyprawią waszego kochanka o zawrót głowy, oczywiście z przyjemności :)
Życzę miłe lektury :)
A może wy macie jakieś swoje niezawodne sposoby na seks oralny ? Chętnie o nich poczytam :) Zapraszam do komentowania :)

                              
                                                                            
   Całuj, dotykaj, pieść
Gdy chcesz, by Twój parter, wzniósł się na szczyty przyjemności, za pomocą seksu oralnego, pozwól mu delektować się dotykiem Twoich ust na całym ciele. Nie zaczynaj od razu na włożeniu jego penisa do Twoich ust.  Zacznij od pocałunków jego całego ciała. Szyja, uszy, sutki, brzuch uda, ramiona. Całuj, głaszcz, szczyp, całe jego ciało ale unikaj jego skarbów. Takie pieszczoty jego ciała, z wyjątkiem jego miejsc intymnych pozwolą mu nakręcić się jeszcze bardziej. Będzie odliczał chwile abyś w końcu zajęła się jego członkiem :)

                                                     
                                                                                
Pośpiech złym doradcą.
Gdy zbliżysz się ustami do jego człona, wykonuj powolne ruchy. Muskaj główkę penisa, ustami, baw się językiem, rysuj nim kółka na jego skarbie. Dotykaj ciepłem Twoich dłoni. Od czasu do czasu całuj jego wewnętrzną stronę ud, oraz jego łono.Nie śpiesz się, daj mu napawać się przyjemnością, którą go obdarzasz. Poproś kochanka by usiadł przed Tobą na fotelu lub krześle. On będzie widział Ciebie, jak pieścisz go ustami, co da mu jeszcze więcej przyjemności, a Tobie będzie wygodniej wykonywać pieszczoty.                                                       
                        Czas podkręcić tempo.
Gdy zobaczysz że, Twój kochanek jest już mocno podniecony przejdź do konkretów. Nie bój się mocno chwycić za jego skarb. Mocny uścisk da mu wiele przyjemności.  Trzymając go w buzi,chwyć go u podstawy trzonu, i dość szybkimi ruchami przesuwaj rękę wzdłuż jego penisa. Możesz wykonywać przy tym ruchy, takie jak przy odkręcania butelki :) Pamiętaj aby zawsze pieszczotą towarzyszyło nawilżenie. Może być to Twoja ślina lub lubrykant, smakowy da Tobie również przyjemność :) Gdy kochanek będzie ku szczytu przyjemności, zwolnij lub puść go całkowicie.


   
                                                                                Pieszczoty główki.

Skup się tylko na główce jego penisa, to bardzo czułe miejsce. Drażnij ją językiem. Całuj, wykonuj ruchy okrężna językiem. Dotykaj ją swoimi dłoniami. Facet uwielbia gdy kobieta pieści to miejsce. Odpłynie po kilku Twoich ruchach :)                                                                                       
Ciepło, zimno.
Weź łyk gorącej herbaty przed włożeniem penisa do ust. Dodatkowe ciepło da mu jeszcze więcej przyjemności. Możesz też przed seksem oralnym uyć zęby pastą miętową lub wziąć n kilka sekund kostkę lodu do ust, taka zmiana temperatury z ciepła Twoich ust na chłód, również może dać mu wiele.
przyjemności.


                                                                 
                     Poleć w kulki.
Kobiety często zapominają o pieszczotach jąder. A przecież to ich bardzo czułe miejsce. Trzeba jedna uważać by pieszczoty nie były zbyt silne. Obsyp je pocałunkami, poliż je, lekkie drapanie czy podszczypywanie również sprawi mu wiele rozkoszy.                                                    
                       Ciemność, widzę ciemność.
Zwiąż oczy kochankowi. Użyj do tego jedwabnej chustki, sowich stringów czy pończoch. Nieświadomość Twoich ruchów i pieszczot podkręci go jeszcze bardziej. Fakt że ona nie widzi Ciebie pozwoli Tobie aby jeszcze bardziej się rozkręcić, i wykonywać ruchy na jakie może byś się nie odważyła gdyby patrzył na Ciebie :)


                                                           
                      Do usług,kochanie.
Pozwól mu aby to on decydował jakie pieszczoty masz mu zafundować. Zaproponuj mu, że to on teraz decyduje jakie ruchy wykonasz , w jaki sposób czy z jaką szybkością. Oni lubią dominować, a Twoja uległość podnieci go jeszcze bardziej :)                                                                             
     Postaw na oryginalność.
Zafunduj mu oral w pozycji w której jeszcze tego nie robiliście. Takie nowe pozycje wprowadzą do waszej sypialni świeżość. Lub zafunduj mu miłość francuską w kuchni, łazience, przy oknie. Dowolność miejsc jest nie ograniczona wszystko zależy od was :)                                                        
                         Kamera, zdjęcia, światła.
Pozwól mu na filmowanie Twoich ust podczas gdy będziesz go pieścić. Lub na zrobienia zdjęcia. To idealny pomysł na par, które chcą wnieść coś nowego do swojego życia seksualnego. Musicie tylko pamiętać aby później dokładnie schować filmy lub zdjęcia, lub aby je usunąć :)

                                                                                   
Jeszcze więcej słodyczy
Użyj bitej śmietany, czekolady lub sosu do deserów o Twoim ulubionym smaku. Wysmaruj  nim penisa kochanka. Zlizuj namiętnie swoje ulubione pyszności z jego członka. Twój język w momencie lizanie tych słodkości będzie wykonywał zupełni inne ruchy, niż przy normalnym seksie oralnym, tym samym dasz mu nową bardzo przyjemną rozkosz :)


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena