Penis i jego tajemnicePenis- narząd u płci męskiej służący do rozmnażania. Tak w skrócie można, by powiedzieć o tej części męskiego ciała. Ale tak naprawdę, powiedzieć o nim można o wiele więcej. Począwszy od tego, że nam kobietom daje ogromną przyjemność. To pewnego rodzaju klucz, który otwiera nam bramy do krainy przyjemności :)
Tak jak każda kobieta ma inną waginę, tak każdy mężczyzna ma innego penisa.
Są penisy małe, duże, skrzywione, obrzezane i nie obrzezane.
Mężczyźni mają upodobania, co do wielkości kobiecych piersi, tak i kobiety mają upodobania do wielkości męskich penisów.


Czy rozmiar ma naprawdę znaczenie ?
Wiele kobiet twierdzi że nie. Liczy się też grubość, oraz co mężczyzna potrafi nim zdziałać.
Ale nie okłamujmy się, chyba żadna z nas, nie wyobraża sobie stosunku z mężczyzną który, ma zaledwie 4 cm w swoich spodniach.
U przeciętnego mężczyzny rozmiar członka wynosi 6–10 cm, a podczas wzwodu (erekcji) 11–16 cm. Takie wymiary są dla kobiet zadowalające.


Grubszy czy dłuższy?
To wszystko zależy od upodobań kobiety. Niektóre wolą, aby ich partner posiadał grubszego członka, który nie musi mieć 15 cm bez wzwodu. Inne wolą, aby ich kochanek miał długiego, lecz niezbyt grubego penisa.
Niezależnie od tego jakiego członka posiada facet, ważne jest to, aby umiał się nim posługiwać :)


Facet z olbrzymim penisem = skarb w domu ?
Niekoniecznie. Mężczyzna posiadający naprawdę dużego członka, może być zmorą dla kobiety. Podczas stosunku z takim mężczyzną kobieta może odczuwać ból lub dyskomfort. W szczególności te kobiety, które z natury są bardzo " ciasne " Nie w każdej pozycji można się kochać, niektóre mogą przynosić ogromny ból, szczególnie te, w których penis wchodzić dość głęboko. Czasami nawet duża ilość środka nawilżającego nic nie pomoże.


Hop hop, gdzie jesteś ?
Tak jak duży członek, może być zmorą dla kobiety, tak i mały penis potrafi zniszczyć życie seksualne.
Gdy kochanek nie jest zbytnio obdarzony przez naturę, warto kochać się w pozycjach w których penis wchodzi głęboko w partnerkę. Lub w takich gdzie kobieta może zacisnąć mocno pośladki, przez co odczuje ona mocniejszą penetrację .


Plastikowy czy prawdziwy?
Chyba żaden wibrator czy dildo nie zastąpi męskiego członka. Nic nie zastąpi doznań kobiet podczas seksu z mężczyzną. Pomimo szerokiej gamy produktów tego typu na rynku. Podczas seksu z mężczyzną kobieta może odczuć jego podniecenie, jak jego penis rośnie, pulsuje, poczuć jego ciepło, smak, zapach. A to wszystko wpływa na odczucia kobiety podczas seksu. Sztuczne przedmioty, nigdy nie dadzą kobiecie takich doznań.


Kutas, fiut, penis, ptaszek. Czyli o nadawaniu imion penisom.
Wiele kobiet ma problemu z nazewnictwem tego narządu. Wstydzą się o nim mówić, nie tylko przy swoim mężczyźnie, ale w ogóle. Słowo penis nie mówiąc już o kustasie czy fiucie ciężko przechodzi im przez gardło.
Zwykle bywa tak, że to mężczyzna już nadaje imię swojemu przyjacielowi.
Nie ma nic w tym złego. Wręcz przeciwnie. Takie nazywanie narządów płciowych u partnerów może ich bardziej przybliżyć. Zresztą nazywanie swoich skarbów, towarzyszy  nam od czasów dzieciństwa. Kiedy to mamy lub babcie ochrzciły nasze genitalia, nadając im dziwne imiona :)
Nazwa penis nie musi być wcale wulgarna. Szukając w internecie natknęłam się na imiona które kobiety nadają penisom swoich kochanków. Między innymi nazywają go :tygrysek. ptaszek, szczęściarz, wacuś, skarbek czy rumak :)


Mężczyźni a ich depilacja
Wyobrażacie sobie życie bez depilacji miejsc intymnych ? Raczej nie :) My kobiety mamy bzika na tym punkcie. Depilacja pozwala nam czuć się czysto, komfortowo, oraz świeżo. Mężczyźni także zaczęli dbać o depilacje miejsc intymnych. Czy to dobrze ? Na pewno. Wydepilowany mężczyzna wydaje się nam kobietom na bardziej zadbanego. Chyba żadnej kobiecie nie jest przyjemnie, gdy zadowala swojego mężczyznę oralnie i czuje przy twarzy jego włosy łonowe :) Dlatego gdy wasz partner nie odkrył jeszcze, że maszynki można użyć do depilacji miejsc intymnych warto go namówić na taką odmianę. Argument który na pewno do niego trafi jest taki, że w chwili kiedy facet się wydepiluje, jego skarb wygląda na większego :)


Powiększanie penisa, działa ?
Na rynku jest wiele środków które rzekomo mają powiększać penisa. Lecz czy one naprawdę działają ? Raczej nie.  Jedynym w 100 % działającym środkiem na powiększanie penisa jest operacja plastyczna. Wszelkie preparaty, tabletki, żele itp to raczej pic na wodę. Istnieje takie narzędzie,  jak pompka do powiększania penisa. Może ona powodować wzrost penisa lub dodać mu trochę objętości, ale jest to efekt krótkotrwały.Słony, słodki a może kwaśny ?
Tak samo jak kobieta tak i mężczyzna ma swój smak i zapach. Mowa oczywiście o smaku i zapachu penisa i waginy. Czasami są one intensywne, czasami mniej. U nas kobiet na nasz smak wpływa wiele czynników. Owulacja, to czy jesteśmy przed miesiączką czy po, dieta alkohol, leki lub hormony. Tak samo facet. Męski penis może mieć rożne smaki i zapachy. To wszystko zależy od podobnych czynników jak u nas kobiet. Są mężczyźni, którzy mają fetysz damskich " soków " Niektórym kobietom przeszkadza to , że ich facet smakuje dość intensywnie. Sposób na to jest bardzo prosty. Albo należy zmienić dietę faceta, poprosić aby ograniczył alkohol, papierosy czy inne używki, lub podczas stosunku używać żeli smakowych.
Budowa narządów płciowych u mężczyzny:
*Napletek - fałd skórny pokrywający prącie.
*Żołądź - wrażliwe o kształcie cebuli, zakończenie prącia.
*Bruzda korony - brzegowa obwódka żołędzi.
*Wędzidełko - brzeg wrażliwej tkanki po wewnętrznej stronie prącia.
*Moszna - pofałdowany worek skórny zawierający duże komory z jądrami.
*Jądra - dwie twarde żołędzie w worku mosznowym. Produkują testosteron i spermę.
*Najądrze - skręcony przewód połączony z górną częścią jąder.
*Nasieniowody - wąskie kanaliki prowadzące do najądrza.
*Pęcherzyki nasienne - dwie torebki nasienne po obu stronach gruczołu krokowego.
*Przewód wytryskowy - małe kanaliki kończące nasieniowód przy pęcherzyku nasiennym.
*Gruczoł krokowy - mały gruczoł umieszczony poniżej pęcherza. Od dojrzewania produkuje fluid pomagający spermie w jej rozwoju i przemieszczaniu się.
*Gruczoł Cowpera - podczas pobudzenia seksualnego te dwa małe gruczoły przemieszczają kilka kropli fluidu do cewki moczowej. Fluid ten pojawia się na koniuszku prącia przed wytryskiem.
*Cewka moczowa - kanał prowadzący od pęcherza przez gruczoł krokowy i wzdłuż prącia.Jakie pieszczoty penis lubi najbardziej ?
Ważne, aby podczas pieszczot jego skarbu mieć wyczucie. Zbyt szybkie i mocne ruchy mogą przynieść mu ból zamiast przyjemności. Język kobiecy oraz dłonie to coś co on lubi najbardziej. Nawilżenie, jest również bardzo ważne. Gdy penis nie będzie nawilżony, kochanek może również odczuwać ból, oraz dyskomfort podczas pieszczot.
Sek oralny. On to uwielbia, gdy dołączysz to ust swoje dłonie on oszaleje.
Zmienianie, szybkości oraz sposobu wykonywanych ruchów, również da mu wiele przyjemności.


Ciekawostki :
*Właścicielem najbardziej zapracowanego penisa świata był zapewne panujący w Tongo król Fatefehi, który w latach 1770-1784 pozbawił dziewictwa 37 800 kobiet, co daje 7 dziewic na dzień, a może na noc. .
*Przeciętny męski orgazm trwa zaledwie 6 sekund. U kobiet orgazm trwa średnio aż 23 sekundy. Więc moje drogie Panie Panowie mają nam czego zazdrościć :)
*1. Dla długości penisów stworzono skalę porównawczą określającą ich swoisty rozmiar:

<7,5 cm = XS
7,6-13,7 cm = S
13,8-15,2 cm = M
15,3-18,1 cm = L
18,2-21,7 cm = XL
>21,7 cm= XXL
*Posiadaczami największych penisów świata są Sudańczycy. Długość ich członków waha się w czasie spoczynku od 12-15cm a w stanie erekcji 19-20cm.
*Najmniejszy penis na świecie ma 1,5 podczas wzwodu
*Jądra podnieconego mężczyzny zwiększają swoją masę o 50 proc.
*Największy penis na świecie ma 33,5 cm, jego posiadaczem jest Jonah Falco
 
                                                                         Pozycje dla facetów z małymi penisami :


                                                                     Pozycje dla mężczyzn z dużymi penisami :

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetny post, ciekawy, a momentami nawet śmieszny. Szczególnie gdy mowa o ciekawostkach. :P Nie wyobrażam sobie faceta który ma penisa 33cm lub nie całe 2 :P

Patrycja Frątczak pisze...

Dziękuję bardzo za miłe słowa :)
Możemy tylko łączyć się i współczuć kobietom które kochały się z 2 i 33 centymetrowcami :p

Anonimowy pisze...

Super post :) Wielkość ma znaczenie, bo co można zdziałać małym siusiakiem ? :p

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena