Jeszcze więcej pożądania


Dziś chciałam wam przedstawić trochę bardziej odważne propozycje na podkręcenie pożądania w sypialni. Nie będą to zwykłe obrazki lecz gify, które pozwolą wam jeszcze bardziej zrozumieć co chciałabym wam przekazać :) Mam nadzieję że taka postać gifów pomoże wam w wprowadzeniu do waszej sypialni nowych pikantnych smaczków :)
Dla niektórych może być to zbyt wulgarne, ale myślę że słowa nie zawsze odzwierciedlą to co chciałabym wam przekazać, dlatego też postanowiłam pokazać wam to w inny sposób niż zwykle.

Przy pomocy piórka, partner może doprowadzić swoją kochankę do szaleństwa. Dzięki delikatnej fakturze piórka kobieta odczuwa wielką przyjemność. Taki mały element a może działać cuda. To doskonały pomysł na grę wstępną.

Kobieta również może zafundować taką grę wstępną swojemu partnerowi przy pomocy piórka. Głaszcząc nim jego penisa czy jądra przywróci go o zawrót głowy. Takie subtelne pieszczoty to doskonałe wyjście dla par, które pragną przeżyć romantyczny wieczór.


Zamiast piórka, doskonale sprawdzi się również róża. Jej delikatne płatki także pozwolą na przeżycie cudownych i namiętnych chwil. Zarówno kobiecie jak i mężczyźnie.

To idealna pozycja dla par, które lubią czuć bliskość swoich ciał. W tej pozycji kochanek może odczuwać jeszcze więcej przyjemności, podczas gdy kobieta zaciśnie pośladki.
Tutaj kobieta decyduje o swoich doznaniach. To ona wyznaje tempo i sama decyduje jakie ruchy wykona by przyjemność była jeszcze większa. Idealny sposób gdy mężczyzna nie do końca potrafi dogodzić swojej kobiecie oralnie.
Która z nas nie lubi, gdy mężczyzna poświęca jej wiele uwagi podczas gry wstępnej. Takie pocałunki pozwolą kobiecie na rozluźnienie przed dalszymi pieszczotami. Wystarczy poprosić aby wasz facet obdarzył wasze pośladki oraz plecy czułymi pocałunkami, a w dalszej fazie przeszedł do całowania waszego skarbu :)
Wasz mężczyzna oszaleje, gdy w taki sposób będziecie pieścić jego penisa. Wystarczy dość spora ilość lubrykantu lub waszej śliny. Takie ruchy dadzą mu wiele przyjemności, możecie być pewne, po takim czymś obdarzy was nieziemskim orgazmem :)
W tej pozycji przyjemność płynie z dwóch stron. Tutaj kochankowi pieszczą swoje ciała równocześnie. To idealny sposób gdy chcecie mieć równocześnie orgazm. Bądź też znakomita gra wstępna.

W ten sposób nie tylko pieścicie swojego kochanka, ale i siebie. Jego penis będzie ocierał waszą łechtaczkę co da wam wiele przyjemności. To idealne rozwiązanie gdy chcecie wprowadzić coś zupełnie nowego do waszej sypialni.
Tutaj to kobieta decyduje o swojej przyjemności. Nie tylko daje ją swojemu partnerowi ale i sobie. Takie pocieranie penisa kochanka o łechtaczkę może ułatwić wam przeżycie cudownego orgazmu. Partner będzie w niebie gdy zobaczy jak pieścisz się za pomocą jego penisa.
Wspólne pieszczoty, to coś co pozwoli wam na jeszcze większą intymność. Kobieta sama decyduje w jaki sposób pieści swoje ciało, a dodatkowy dotyk partnera pozwoli jej na jeszcze więcej przyjemności. 
Ta pozycja doskonale ułatwi przeżycie orgazmu przez kobietę. Czuje one nie tylko penisa swojego kochanka ale i jego dotyk który pieści jej łechtaczkę. Czułe pocałunki dadzą jeszcze więcej przyjemności.
Pieszczoty językiem, to coś co oni uwielbiają szczególnie gdy wasz język pieści jego penisa. Wolne bądź szybkie ruchy pozwolą mu odpłynąć w zalewie przyjemności, którą mu zafundujecie.
A tak drogie Panie powinno wyglądać nasze życie :) Bo kto inny jak nie my kobiety ma być rozpieszczany ? :)

Wszystkie gify pochodzą ze strony onczyona.pl

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kilka metoda naprawdę wartych wypróbowania. :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena