Chęć pożądania


Miły, czarujący, zasypuje Cię komplementami. Nie możesz oderwać od niego wzroku. W myślach przewijasz scenariusz dzisiejszej nocy, którą spędzicie razem. Chęć przygody? Czy ilość %  która dodaje ci odwagi pcha Cię w jego ramiona, by zwięczeniem wieczoru był niezapomniany seks?
Szybkie pytanie ” u mnie czy u Ciebie? „ Czy może przytulny pokoik w hotelu?
Tkwisz w jego ramionach , czujesz jego zapach , jego oddech na Twojej szyi. Nie znasz mapy jego ciała, ani on nie zna Twojej. Nie wiesz co lubi, tak naprawdę nie wiesz czy jest dobrym kochankiem. Jesteś w transie, transie chęci seksu. Lądujecie na łóżku , szybka akcja? A może powolna i namiętna gra wstępna? Czujesz ,że każdy rodzaj seksu w tym momencie ci odpowiada. Kochacie się, wasze ciała tworzą całość . Czujesz satysfakcje wynikającą z nagromadzonego podniecenia. Po wszystkim leci krótkie „ byłaś/byłeś cudowny. Zadzwonię „
 Nie znasz jego znajomych , nie wiesz do końca czym się zajmuje , nie jadłaś obiadku u jego rodziców, z trudnością zapamiętałaś jego imię. Ale czy to ważne? Przecież to tylko seks. Jedna noc , która ma zaspokoić Twoje żądze.
 

Numerki na jedną noc. Idealne rozwiązanie dla osób lubiących przygody, które nie boją się mówić czego chcą, i nie chcą tkwić w stałych związkach, czują wolność i niezależność.
A może powód do wstydu?
Kobiety , które lubią seks , chcą go uprawiać , ale niekoniecznie chcą stałego związku ,kobiety które nie boją mówić się o swoich potrzebach i nie boją się eksperymentować z facetami, praktykują numerki na jedną noc.
Nic w tym złego. Ale czy na pewno?
Takie kobiety szybko zyskują miano ladacznicy ,dziwki , puszczalskiej. Niby z męskiego punku widzenia  ideał. Nie pragnie ślubu , nie szuka miłości, tak jak facet chce jednego, chce po prostu dobrego seksu. A jednak, mężczyźni nie mają w pełni szacunku do takich kobiet, zresztą nie tylko mężczyźni. Kobiety także nie mają dobrego zdania na ich temat. Trochę inaczej jest w kwestii męskiej. Facet ,który zalicza kobiety na każdej imprezie , wśród swoich kumpli jest wzorem do naśladowania. Chwali się swoimi nowymi zdobyczami , oraz listą numerów do kobiet które są chętne na tego typu seks.
Dlaczego kobieta, która nie boi się sypiać z różnymi mężczyznami ,uprawia seks z nieznajomymi po imprezie jest nazywana dziwką, a facet stanowi wzór do naśladowania pośród swoich znajomych?
Może dlatego że większość mężczyzn uważa że rola kobiety kończy się na ugotowaniu obiadu i zaspokojeniem go  w łóżku, gdy przyjdzie z pracy. Boją się kobiet samodzielnych, i takich które stają na równi razem z nimi.
Facet woli gdy to on stanowi rolę przywódcy stada, tak jak za czasów kamienia łupanego.
Nie może pogodzić się  z tym , że kobieta tak samo jak on może kochać się z kim chcę i kiedy chce, i ma takie samo prawo do uprawiania numerków na jedną noc. Wtedy to nazywa taką kobietę dziwką, szmatą, może jest to rodzaj obrony z jego strony rodzaj odparcia ataku na jego i dumę.
 
 Niezależność kobiet wciąż jest tematem który , stanowi problem. Nie wszyscy są zgodni co do tej kwestii. Dla jednych kobieta powinna być gospodynią domową która musi spełniać każde zachcianki swojego męża, nie powinna pracować tylko zajmować się dziećmi i rodziną,i nie ma mowy o spełnianiu swoich marzeń czy rozwijać się zawodowo. Dla innych natomiast kobiety wyzwolone są wzorem do naśladowania. Niektórych mężczyzn kręci władza kobiet. Drudzy nie mają nic przeciwko kiedy ich żona spełnia się zawodowo i nie koniecznie stoi przy garach w kuchni.
 
Nie ma nic złego w numerkach na jedną noc. Bez względu na to czy mowa o kobietach czy mężczyznach. Ludzie którzy lubią seks i lubią go uprawiać nie powinni się ograniczać.
To dość kontrowersyjne , zdaję sobie z tego sprawę , ale nie ma nic gorszego w życiu niż ograniczanie się, w szczególności jeżeli chodzi o przyjemności.
Jedni lubią seks w trójkątach , inni mają fetysze. Nie ma sensu wkładać ludzi w podkategorie tylko dlatego że są inni od nas. Każdy z nas ma prawo do realizowania swoich potrzeb.
 Seks na jedną noc może być fantastyczną przygodą , zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Trzeba tylko uważać. Taki rodzaj seksu ma też swoje kruczki. Należy wziąć pod uwagę także zagrożenia wynikające z jego uprawiania.W szczególności jeżeli chodzi o kobiety. Gdy idziesz do łóżka z facetem, którego nie znasz, dobrze by było, gdybyś pomimo zaćmienia przez podniecenia chwile racjonalnie pomyślała. Weź pod uwagę , że jednak jesteśmy słabszą płcią,, i nigdy nie wiesz, kim tak na prawdę jest Twój obiekt pożądania.
 Panowie także moim zdanie muszą uważać , może nie tak samo jak my, ale także są narażenia na skutki uboczne takowych numerków.
 Ważne jest również zabezpieczenia, raczej nie chciałabyś aby Twój kochanek dał ci prezent w postaci choroby wenerycznej lub ciąży. Ty także możesz obdarować faceta nie miłą niespodzianką.
 Bez względu czy seks na jedną noc preferują Panie czy Panowie trzba uważać.
 Uważać by plusy nie przesłoniły minusów :)

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena