JEGO CZUŁE MIEJSCA
Szyja- delikatne pocałunki, muskanie ustami, szepty które możesz wypowiadać mu do ucha.Delikatna skóra, która jest bardzo wrażliwa na ciepło Twoich ust. Zabawa jego włosami oraz delikatny dotyk Twoich rąk sprawi że Twój partner odpłynie i będzie prosił o więcej :)
Twarz-dłońmi głaszcz go po policzkach, całuj jego powieki , uta, masuj skronie. Twój mężczyzna za pomocą Twoich pocałunków i dotyku, odpręży się i poczuje ciepło które dajesz mu za każdym ruchem dłoni. Namiętne pocałunki sprawią , że poczuje intymność, która z każdą chwilą przeradza się w podniecenie :)


 Uszy-całuj namiętnie ,ssij, podgryzaj delikatnie płatki uszu, szepcz miłe słowa, lub mów pikantne rzeczy, które chciałabyś z nim zrobić. Mrucz ,niech poczuje ciepło Twojego oddechu.Wędruj językiem wokół uszu, zataczaj koła. To bardzo wrażliwa część ciała więc,przyjemność także będzie spora :)


Sutki-miejsce tak samo wrażliwe jak u kobiet. Należy obchodzić się z nimi bardzo delikatnie i w czuły sposób. Niektórzy mężczyźni lubią, gdy ich kobiety podgryzają ich sutki inni wolą delikatne pocałunki. Kwestia indywidualna. Gdy je pocałujesz chuchaj na nie na przemian ciepłym i zimnym oddechem. Sprawi mu to wielką przyjemność.
 Brzuch i podbrzusze-całuj je, dotykaj,masuj, głaszcz. Zbliżaj się dłońmi do jego podbrzusza i zjeżdżaj dłonią niżej tylko nie dotykaj peniasa.Ciepło Twoich rąk i oczekiwanie na dotyk jego penisa podkręci go jeszcze bardziej. Użyj balsamu albo żelu intymnego aby ruchy stały się płynniejsze oraz bardziej delikatne.


Penis-tutaj chyba nie muszę dużo pisać :) każdy facet uwielbia gdy kobiety się nim zajmują :) Bardzo wrażliwa i delikatna część ciała. Pieścić można go ustami lub ręką ,nic odkrywczego :) ale jest wiele sposobów na pieszczoty penisa. Użyj języka wędruj w nim w wzdłuż, zataczaj koła,poliż go jakbyś lizała loda, delikatnie całuj główkę penisa jest to bardzo wrażliwe miejsce więc odczucia zwiększają się jeszcze bardziej. Zmieniaj ruchy pieszcząc kochanka ręką, przyśpieszaj i zwalniaj. Użyj dwóch rąk,chwyć jedną rękom u podstawy trzonu drugą wyżej ,wykonuj okrężne ruchy, jakbyś odkręcała korek od butelki. Rób wszystko z wyczuciem pamiętaj że to ich bardzo wrażliwy punkt .Pamiętaj aby przed pieszczotami penisa zawsze był zwilżony w innym przypadku Twój kochanek może odczuwać dyskomfort.
Odbyt-może to dość nietypowe miejsce u mężczyzny na pieszczoty,ale oni także mogą uzyskać orgazm poprzez pieszczoty odbytu. Jak wiadomo to bardzo wrażliwy punk męskiego ciała i mało który facet chętnie daj się tam dotykać. Ale odbyt jest bardzo unerwionym miejscem i bardzo czułym na dotyk. To właśnie tam znajduje się męski punk G. Przed pieszczotami mężczyzny w tych okolicach, lepiej będzie najpierw porozmawiać z nim czy ma na to ochotę. Raczej nie będzie on zadowolony gdy Ty nagle powędrujesz palcami w okolice jego odbytu :) Ale gdy nie ma nic przeciwko możesz delikatnie masować palcami miejsca koło odbytu i sam odbyt. Tutaj także ważne jest to abyś miała zwilżone palce,nawet gdy dotykach tylko okolic odbytu zwiększy to doznania przyjemności kochanka. 


.
Pośladki-nie są tak bardzo wrażliwe,jak jądra czy penis. Ale także mogą dać Twojemu partnerowi dużo przyjemności. Masuj je, dotykaj, podszczypuj. Możesz również podczas seksu,dać delikatnie klapsa kochankowi :)
Uda- tak jak my kobiety lubimy gdy mężczyźni wędrują dłońmi po naszych udach a w szczególności po wewnętrznej ich stronie, mężczyźni także to lubią. Możesz podroczyć się ze swoich facetem i dotykać go delikatnie oraz masować uda. Zaczynając od górnej części ud po dolną. Zbliżaj się ręką do jąder i penisa ale nie dotykaj ich. Bliskość Twoich dłoni przy jego penisie i jądrach nakręci go jeszcze bardziej tym bardziej że ten dotyk nie nastąpi i nie pewność przerodzi się w oczekiwanie na dotyk jego genitaliów.Jądra-Mega wrażliwa i delikatna część męskiego ciała. Nie zaniedbujmy ich. Muskaj je delikatnie, wędruj po nich językiem. Możesz wziąć je do ust. Z wyczuciem delikatnie podszczypuj. Możesz także drapać kochanka, pamięta tylko aby nie wykonywać zbyt mocnych ruchów gdyż skóra na jądrach jest bardzo delikatna. 
0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena