Kłamstwo oparte na prawdzie. Czyli jak mówić by nie urazić

Miły , mądry ,kochający , inteligentny, kochasz go na zabój, ale gdy lądujecie w łóżku nie jest już tak kolorowo. Czyli kiedy nasz ukochany nie bardzo umie zając się nami podczas seksu.
To krępujące dla nas kobiet kiedy nasz mężczyzna nie bardzo radzi sobie w sprawach łóżkowych. Oboje lubicie seks i chcecie czerpać z niego radość, ale Ty nie do końca możesz w pełni oddać się tej przyjemności.
Wykonuje złe ruchy, za szybkie lub za wolne, zamiast delikatnie dotykać Twojej łechtaczki ,trze palcami o nią jak marchewką o tarkę ,nie potrafi namiętnie całować, język wpycha tak głęboko , że czujesz go na migdałkach, zamiast delikatnych ruchów językiem podczas oralu, liże Cię jak pies spragniony wody, kochacie się jak króliczki w trybie kopulacji , albo wręcz przeciwnie czujesz się jakby ktoś nagrywał całą akcje i wcisną przycisk spowalniający film.
Kochasz go i boisz się powiedzieć że niestety ale jest kiepskim kochankiem.
Jak zrobić by powiedzieć mu o Twoich odczuciach podczas seksu , by go nie urazić ale dać do zrozumienia że wasz seks jest do małych poprawek.
Na pewno nie możesz wyskoczyć z tekstem typu „ nie będziemy się kochać, po prostu nie umiesz tego robić, i nie odczuwam przyjemności z naszych zbliżeń ”
Facet wbrew pozorom jest tak samo mało odporny na krytykę jak my kobiety, w szczególności kiedy chodzi o sprawy łóżkowe. Beznadziejna sytuacja jest wtedy gdy kochanek nie widzi błędów popełnianych podczas seksu i tkwi w przekonaniu , że jest mistrzem w tych sprawach, a Ty go nie uświadamiasz  tylko na pytanie „ dobrze

Ci było kochanie ” odpowiadasz kłamstwem  „ tak ,oczywiście ” a tak na prawdę modliłaś się , by ten seks dobiegł końca. Kłamstwo nie jest lekarstwem na tego typu przypadłość, tym bardziej jak jesteś  w stałym zawiązku i nie jest to numerek na jedną noc, który mogłabyś zapomnieć.
Tego typy sprawę trzeba wziąć w nasze delikatne kobiece ręce, i obejść się z tym jak z jajkiem.
Najlepszym sposobem na to aby kochanek zaczął dawać nam przyjemność jest pokierowanie go.
Gdy kochacie się a on wykonuje zbyt silne ruchy , szepnij mu na ucho seksownym głosem ” delikatniej skarbie „ gdy cię posłucha pochwal go powiedź , że teraz jest ci bardzo przyjemnie. To samo tyczy się każdej sytuacji ,gdy chodzi o oral czy palce Twojego kochanka, staraj się go nakierowywać podczas seksu na ruchy które dają Tobie przyjemność.
On lubi kochać się w pozycji , która Tobie nie sprawia przyjemności, zaproponuj tą która odpowiada Tobie lub w której oboje dobrze się czujecie. Wytłumacz delikatnie dlaczego nie lubisz się kochać w ten sposób, powiedź że po prostu nie jest Tobie wygodnie ale za to strasznie lubisz gdy kochacie się w innej pozycji .
 Masz dość szybkich numerków? Powiedz że lubisz gdy kochacie się długo i namiętnie ,zaproponuj że dzisiaj Ty przejmujesz inicjatywę. Wtedy będziesz miała pełną kontrole nad seksem. Ty decydujesz w jakiej pozycji się będziecie kochać , mów jak i gdzie ma Cię dotykać. Przyjemność która będzie się rysowała na Twojej twarzy , da mu do zrozumienia jakie pozycje i jakie ruchu sprawiają Tobie przyjemność, zapamięta to na następne uniesienia  :)

A może wręcz odwrotnie jesteś zmęczona długim seksem i chcesz szybszej akcji?
Nic prostszego podejdź do niego i szepnij na ucho „ kochajmy się tu i teraz  „ powiedź , że chcesz aby to była szybka akcja. Masz wolny kwadrans przed pracą ,powiedz że chcesz go wykorzystać na szybki numerek, czas będzie was ograniczał ponieważ nie możesz się spóźnić tym samym on będzie wiedział , że nie może tym razem pozwolić sobie na delektowanie się seksem z Tobą.
Fajnym sposobem na popracowanie nad jego wyczynami w łóżku jest podsunięcie mu książki lub tekstu , w którym jest umieszczone kilka wskazówek których chciałabyś , aby Twój partner się nauczył. Tylko pamiętaj nie rzucaj mu tego typu artykułów z groźną miną mówiącą
„ masz się tego nauczyć inaczej koniec z seksem " zrób to w delikatny sposób sugerujący mu że zależy Tobie aby przeczytał książkę czy artykuł.
 
 
Jedno jest pewne nie ma sensu okłamywać kochanka, pamiętajmy że takie kłamstwa odzwierciedlają się na nas. To my później narzekamy , że nasz seks jest beznadziejny lub nie daje nam tyle przyjemności ile byśmy chciały.
Lepiej jest podjąć wyzwanie i starać się , nauczyć naszego faceta jak mógłby sprawiać nam przyjemność. Najważniejsze jest to aby do sprawy podejść delikatnie,czasami z małym podstępem i starać się , aby nie zranić uczuć naszego partnera.
 Gdy zdobędziecie  się na odwagę , będzie się ona stopniowo przeradzała się w  przyjemność ,na którą tyle czekałyście :)

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena