Piersi - Cudowna rozkoszPiersi to kolejna część ciała kobiety, która potrafi przynieść jej wiele przyjemności. Są bardzo wrażliwe na dotyk, oraz uwielbiają pieszczoty. Nie zapominajmy o tym podczas naszych chwil zapomnienia.
Piersi w różnych etapach życia kobiety zachowują się inaczej.
Gdy jesteśmy przed oraz w trakcie miesiączki, stają się bardziej krągłe, potrafią powiększyć swój rozmiar, nawet dwukrotnie. Stają się bardzo wrażliwe na dotyk, potrafią również przynieść ból. Sutki są w takich chwilach bardzo nabrzmiałe. Kobiecie może przynieść duży dyskomfort założenie stanika, czy dotyk sutków o koszulkę. Podczas miesiączki lub tuż przed nią mogą  powiększyć się o 30 % objętości, otoczka brodawki o 1 cm, i sama brodawka również o 1 cm.
Są niczym penis, który również powiększa się podczas pieszczot :) I tak jak on przynosi facetom ogromną przyjemność, tak i nasze dwa skarby potrafią doprowadzić nas do szaleństwa.


Jeżeli pieszczoty, to jakie ?

Należy pamiętać, że każda kobieta ma indywidualną mapę przyjemności swojego ciała. Każdą z nas podnieca co innego. Tak samo jest z piersiami. Same musicie próbować pieścić je na różne sposoby, aby odkryć jakie pieszczoty przynoszą wam największą przyjemność.
Wasz nastrój również decyduje o danej przyjemności, sposób uprawiania seksu, oraz nastawienie psychiczne.
Piersi uwielbiają dotyk oraz pocałunki. Ssanie ich, podgryzanie czy szczypanie, może prowadzić do wielkiej przyjemności.

*Dotykaj i całuj
Poproś partnera aby, zafundował im erotyczny masaż. Niech użyje do tego celu, rozgrzewających żeli intymnych, lub olejku o Twoim ulubionym zapachu. Pobudzisz wtedy wszystkie zmysły. Ważne, aby podczas takich pieszczot, nie patrzył na zegarek. Im więcej czasu im poświęci, tym bardziej Ty będziesz podniecona. Jak wiadomo, mężczyzn nie trzeba długo namawiać na dotykanie naszych skarbów, więc dla niego to również będzie wielka przyjemność :)

*Fala zimna
Gdy partner włoży kostkę lodu do ust, niech zimnymi ustami zacznie całować i ssać Twoje sutki, a ciepłem dłoni masuje piersi. Może również użyć miętowej pasty do zębów. Połączenie ciepła z zimnem da Tobie wiele przyjemności

*Alkoholowy zawrót głowy
Niech Twój partner zanurzy usta w winie lub innym alkoholu, po czym weźmie do ust Twoje sutki. Rozgrzewające działanie alkoholu, zadziała na Twoje ciało w bardzo przyjemny sposób. Możesz również polać biust słodkim likierem lub waszym ulubionym alkoholem i kazać kochankowi zlizywać kropla po kropli alkohol z Twoich piersi. Małe procenty, pozwolą się wam jeszcze bardziej odpreżyć, i kto wie może dodadzą wam więcej odwagi :)

*Smak rozkoszy
Smakowy lubrykant, mus czekoladowy, sosy do lodów, płynna czekolada, bita śmietana wariantów jest wiele. Posmaruj nimi części piersi, które chcesz aby Twój partner pieścił językiem. Poproś aby delikatnie je ssał, oraz podgryzał. Różnorodność pieszczot da Tobie jeszcze więcej rozkoszy.

*Delikatne peszczoty
Niektóre kobiety mają bardzo wrażliwe piersi, zbyt mocny dotyk może przynieść im ból, dlatego też w takich przypadkach warto pieścić piersi, piórkiem bądź delikatnym materiałem. Głaskać je oraz obdarzyć namiętnymi pocałunkami, czy czułymi ruchami dłoni.

*Pozytywne wibracje
Dodaj do pieszczot piersi swojego przyjaciela w postaci wibratora. Jego wibracje połączone z odpowiednim nawilżeniem piersi, również dadzą Tobie ogrom przyjemności.

Dzięki piersiom, możemy przeżyć tak zwany orgazm sutkowy. Polega on, na umiejętnym pieszczeniu sutków partnerki. Poprzez zróżnicowanie pieszczot oraz doboru odpowiedniej pieszczoty dla siebie. Podczas orgazmu sutkowego dochodzi do skurczów macicy  i pochwy .Najbardziej wrażliwe sutki kobiety posiadają tuż przez menstruacją, wówczas istnieje największe prawdopodobieństwo doprowadzenia do orgazmu w ten sposób kobiety, która nie jest w okresie ciąży. Nie tylko kobiety potrafią przeżyć orgazm sutkowy, mężczyźni również uwielbiają pieszczoty ich sutków i także mają zdolność do przeżycia orgazmu sutkowego.

Te kobiety, które borykają się z problemem osiągnięcia orgazmu powinny wprowadzić do swojego pożycia pieszczoty piersi. Podczas seksu, pieszczoty te dają dużą szansę na przeżycie tej cudownej chwili. Te z was, które nie mają problemu z orgazmem, mogą dzięki stymulacji piersi cieszyć się silniejszym orgazmem.
Wybierajcie takie pozycje, w których wasz kochanek ma swobodny dostęp do piersi. W momencie penetracji niech ssie Twoje sutki, masuje, szczypie, podgryza, zatacza koła językiem wokół Twoich sutków. Nakieruj go na pieszczoty, które sprawiają Tobie największą przyjemność.

Nie czekaj na partnera zacznij pieścić się sama !
Podczas sesji solo, dotykaj ich szczyp, masuj. Próbuj każdej pieszczoty, która przyjdzie Tobie do głowy. Te z was które mają duży biust bez problemu mogą same, całować czy ssać swoje sutki, również podczas zabaw z partnerem.

Oni je kochają
Każdy facet uwielbia damski biust. To mit, że mężczyźni wolą wielkie piersi w rozmiarze DD. Każdy z nich ma indywidualne upodobania, jedni wolą małe mieszczące się w dłoni, inni wolą większe piersi. Łączy ich jedno, uwielbiają je dotykać oraz pieścić. Dlatego wykorzystajmy to dla swojej przyjemności :)
Gdy nawilżysz swoje piersi lubrykantem, ściśniesz je rękoma do siebie, i pozwolisz wsunąć mu jego penisa pomiędzy nie, on będzie w 7 niebie :)

Zasada udanych pieszczot jest jedna, należy pokochać i zaakceptować swoje ciało, aby móc w pełni osiągnąć satysfakcję seksualną. Wiele kobiet boryka się z kompleksem swoich piersi. A przede wszystkim z ich rozmiarem. Pamiętajcie jednak o tym, że to nie wielkość piersi świadczy o przeżywanej przyjemności, lecz umiejętne pieszczoty.
Tak jak o każdą część naszego ciała tak i o piersi należy dbać. Dlatego gorąco zachęcam drogie kobitki do regularnych badań u lekarza oraz tych, które możemy wykonać same. Piersi to nasze dwa skarby, które powinny być naszą dumą a nie powodem do wstydu :)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Uwielbiam takie cycuszki, które się mieszczą w dłoni a nie rozlewają, czyli takie odpowiednio mniejsze. Najważniejsze są proporcje i odpowiedni kształt, wielkość raczej jest sprawą drugorzędną.

Patrycja Frątczak pisze...

Zgadzam się z Tobą :)

Anonimowy pisze...

A u mnie są nietykalne ;) I pilnie strzeżone, bo lubią zareagować dużym dyskomfortem. Chłop w żałobie :P

Patrycja Frątczak pisze...

No to faktycznie partner niepocieszony :)
Jeżeli sprawiają Tobie duży dyskomfort, może powinnaś wybrać się do lekarza.

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena