Kulki gejszy


Każda z nas pragnie, aby jej ciało było zdrowe, jędrne oraz aby nie nie zostało dotknięte upływem czasu. Nie tylko od strony zewnętrznej ale i wewnętrznej. Staramy się dbać o nasz, biust, brzuch, pośladki oraz inne partie ciała. Kobiety katują się różnego rodzaju dietami, ćwiczeniami aby móc cieszyć się jak najdłużej pięknym i młodym ciałem. Pragną podobać się swoim partnerom ale również sobie. To zrozumiałe.
Ale czy myślimy również aby zadać o kondycje naszego największego skarbu ? Przecież to dzięki niej, przeżywamy najlepsze minuty naszego życia, możemy dać nowe życie, oraz sprawiać wielką przyjemność naszemu mężczyźnie :)
Niestety przegrywa ona z pośladkami czy brzuchem. Kobiety nie przykładają tak wielkiej wagi do kondycji swojej waginy jak do kondycji innych części ciała.
A to wielki błąd, ponieważ tak jak każda część naszego ciała, tak i ona starzeje się. Po porodzie również się zmienia. Jest narażona na różnego rodzaju choroby między innymi na wypadanie pochwy czy nietrzymanie moczu. Dlatego ważne jest, aby poświęcić jej również sporo uwagi i zacząć z niż ćwiczyć :)
Pisałam już o ćwiczeniach mięśni Kegla, to dzięki nim możemy zadbać o zdrowie naszej waginy. Dziś odpowiem wam jak uprościć sobie ćwiczenia i cieszyć się zdrową i ciasną waginą :)

Życzę miłej lektury :)


*Dlaczego warto ćwiczyć z kulkami gejszy ?
-zapewniają lepsze doznania seksualne
-istnieje duża szansa na to, że w przyszłości nie pojawią się problemy zdrowotne jak nietrzymanie moczu czy wypadanie macicy
-mogą zapewnić łatwiejszy oraz mniej bolesny poród
-pomagają szybciej wrócić do formy po porodzie
-wasz partner oszaleje na punkcie waszej waginy :)

*Kulki gejszy co to takiego ?
Są to dwie lub jedna kulka zakończona sznureczkiem. W kulkach znajduje się mała kulka, która odbija się o ściany tych większych.  Jest to nic innego jak ułatwienie kobietom ćwiczenie mięśni Kegla. Takie kulki umieszcza się dość głęboko w pochwie, tak samo jak tampon. Nie ma problemu z ich wyciągnięciem ponieważ są wyposażone w sznurek, który umożliwia usunięcie kulek z pochwy. Kulki powinny być umieszczone tak, aby nie powodowały bólu lub dyskomfortu. Aby pomóc sobie w ich aplikacji, można wspomóc się żelem na bazie wody. Kulki powinny być wykonane najlepiej z silikonu medycznego. Sznureczek powinien być również wykonany z silikonu medycznego, nie należy wybierać tych z sznureczkiem materiałowym, ponieważ stanie się on siedliskiem bakterii. A w takich kulka ważne jest, aby zachować ich czystość.

*Jak używać kulek gejszy ?
Tak jak pisałam kulki wkłada się tak samo jak tampon, czyli dość głęboko. Czas noszenia kulek zależy od kwestii indywidualnej. Wszystko zależy od tego, czy miałaś już z nimi kontakt czy też nie. Jeżeli to Twój pierwszy raz noś je w domu przez ok 20-30 min aby przyzwyczaić ciało. Kulki nie mogą przynosić bólu oraz dyskomfortu. Jeżeli coś zaczyna Cię niepokoić powinnaś jak najszybciej usunąć kulki z pochwy. Z każdym kolejnym dniem możemy wydłużać ich czas. Należy pamiętać, że jest to ciało obce dlatego, też nie powinno się ich nosić dłużej niż 4 godziny. Najlepiej wypośrodkować sobie ten czas i nosi je od 2 do 3 godzin. Pamiętajcie, że kulki to tylko pomocnik i bez ćwiczeń nie dają one wielkich efektów. Kulki wymuszają na naszej waginie zaciskanie mięśni, więc połączenie ich z ćwiczeniami daje naprawdę wiele.

*Jak wybrać kulki odpowiednie dla siebie ?
Jeżeli urodziłaś już dziecko sposobem naturalnym warto wybrać te o większej średnicy oraz warto wybrać te podwójne. Kulki te mają średnice ok 36-38 mm.
Gdy poród to jeszcze nie Twoja bajka, możesz spokojnie wybrać te pojedyncze. Mają one średnicę ok 28-30 mm. Pamiętaj jednak o tym, że najmniejsze kulki mogą nie dawać efektu , warto zatem poznać swoje ciało i wybrać te, które nie powodują bólu a zarazem pomogą w ćwiczeniach. Jak wiadomo każda z nas jest inna, każda wagina jest zbudowana inaczej. Są kobiety z natury bardzo ciasne i te, które są zbudowane trochę " luźniej " 

*Higiena kulek
Tak jak o każdą zabawkę erotyczną należy dbać, tak również o kulki. Tak jak pisałam warto wybrać te wykonane z silikonu medycznego, ponieważ są one bardziej higieniczne. Czyszczenie takich kulek można wykonać za pomocą wody z mydłem, lub preparatów bakteriobójczych. Takie preparaty można kupić w sexshopach bądź a aptekach.

Ćwiczenia mięśni kegla za pomocą kulek gejszy mogą naprawdę dać wiele dobrego. Nie tylko sprawić, że nasz seks będzie jeszcze lepszy, ale i pomagają dbać nam o zdrowie. Ważne aby takie ćwiczenia wykonywać regularnie i wytrwale, ponieważ efekty są widoczne po dłuższym czasie.
Ale skoro w grę wchodzi niesamowity seks oraz nasze zdrowie, chyba warto prawda ? :)

1 komentarze:

Magdalena M pisze...

Jestem bardzo ciekawa tych kuleczek,może może kiedyś spróbuję ;)
Ciekawy post :)Pozdrawiam.

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena