Jeszcze więcej pożądania cz 4


Dziś mam dla was kolejną część gifów, które mogą przyczynić się do cudownych chwil w waszym pożyciu :)
Nie bójcie się próbować nowych rzeczy, oraz mówić o tym czego pragniecie. Seks to radość, bliskość, czułość oraz jedna z przyjemniejszych rzeczy w życiu. Dlatego nie warto ukrywać swoich pragnień. Korzystajcie z niego tak, aby każdy kolejny raz przynosił wam jeszcze więcej przyjemności :)
Nie pozostaje mi nic innego niż życzyć wam miłego oglądania oraz cudownych zbliżeń :)
Każda z nas uwielbia, gdy partner przed stosunkiem obdarzy nas pieszczotami. Jeżeli wasz kochanek, pomija ten ważny dla nas punk w seksie, nie bójcie się mu o tym powiedzieć. Tak na prawdę nasza przyjemność podczas seksu zależy od tego, jak mężczyzna przygotuje nas do stosunku. Dotyk oraz pocałunki, są jednym z ważniejszych elementów gry wstępnej. Takie czułe gesty, niech towarzyszą wam podczas zbliżenia i oczywiście tuż po nim. To dzięki nim czujemy się kochane oraz bezpieczne w ramionach naszego partnera. Dzięki tej pozycji partner, może swobodnie pieścić nasze ciało. Namiętne pocałunki w usta jak i w piersi na pewno przysłużą się do cudownego orgazmu. To również doskonała pozycja dla kobiet, które przeżywają tylko orgazm łechtaczkowy. Kochanek może bez problemu stymulować łechtaczkę partnerki. Dodatkowym atutem tej pozycji, jest kontakt wzrokowy, który podczas seksu również jest bardzo ważny.

W tej pozycji warto wykorzystać lustro. Jeżeli posiadacie takie w dość dużych rozmiarach przyniesie ono wam dużo przyjemności. Będziecie mogli obserwować wszystko, co właśnie dzieje się w danym momencie. Wystarczy, abyście podnieśli wasze głowy opierając się na rękach. Oglądanie swoich ciał podczas stosunku, może być bardzo podniecające. Seks w takiej pozycji możecie również uprawiać na siedząco. Dodatkowym atutem tej pozycji, jest oczywiście, łatwość pieszczenia przez kochanka łechtaczki kobiety.

Zasłoń swoje oczy apaszką lub pończochą i poproś partnera, aby pieścił całe Twoje ciało swoim dotykiem, omijając Twój skarb. Niech drażni wewnętrzną stronę Twoich ud, sutki. Niech jego dotyk będzie na przemian delikatny i mocniejszy. Poproś, aby użył również swoich ust. Niech całuje Cię, oraz delikatnie podgryza. Twoja niepewność jego ruchów, podnieci Cię jeszcze bardziej. A omijanie Twojej łechtaczki, przyniesie Tobie jeszcze większą ochotę na dalszy ciąg gry :)

Oni tak samo jak my uwielbiają pocałunki oraz grę wstępną. Zafunduj swojemu kochankowi, podróż do krainy przyjemności. Całuj całe jego ciało. Ich sutki uwielbiają pieszczoty, poświęć im więcej uwagi. Możesz je ssać, czy delikatnie podgryzać. Uda, pośladki, szyja, dłonie, czy pachwiny to miejsca, które kochają Twoje pieszczoty. Gdy rozpalisz go taką grą wstępną, on na pewno nie pozostanie dłużny wobec Ciebie :)

Nie ściągaj bielizny, niech on pieści Cię przez np koronkowe majtki. Materiał dodatkowo będzie pieścił Twoją łechtaczkę, co przyniesie Tobie wiele przyjemności. Poproś aby ciepłym powietrzem dmuchał na Twoją łechtaczkę. Twoje piersi również pokochają pieszczoty przez koronkowy stanik :)

Ta pozycja ma wiele zalet. Między innymi, dzięki uniesionym nogą do góry w ten sposób, penetracja jest o wiele głębsza, penis wchodzi pod zupełnie innym kontem co daję nowy wymiar przyjemności, oraz  kochanek ma łatwiejszy dostęp do punkt g. Nie omijając również kontaktu wzrokowego.

Seks oralny to nie tylko wkładanie i wyjmowanie penisa z ust. Pobaw się swoim językiem. Zataczaj nim koła, muskaj go od podstawy aż po samą główkę. Dodaj do tego Twoje ręce, a Twój partner oszaleje z przyjemności. Zacznij podróż językiem od jego ud, powoli wspinając się ku górze, do samej główki, a następnie, aż do jąder.

Czasami aby zmienić tradycyjną pozycję w pozycję, która przyniesie nam zupełnie nowe doznania nie trzeba wiele. Wystarczy przełożyć nogę, lub rękę w inny sposób niż zwykle. Tak jest w tej pozycji. Z pozycji na łyżeczkę, można osiągnąć pozycje, w które nie tylko czujemy o wiele głębszą penetrację, ale i przez ocieranie łechtaczki o udo partnera dostarczamy sobie dodatkowej przyjemności. Mężczyzna może dodatkowo pieścić piersi kobiety. Aby zmienić tą pozycje, w jeszcze inną, wystarczy aby kobieta uniosła nogę i oparła ją na ramieniu kochanka.

Gdy zahaczysz swoimi stopami o uda partnera, Twoje ruchy znacznie się ograniczą, co pozwoli Tobie na stymulację łechtaczki przez ocieranie się o łono kochanka. Gdy on obejmie Cię dodatkowo ciasny uściskiem, wasze ciała niema złączą się w jedno. Poczujecie wiele intymności, a ciała będą się w namiętny sposób o siebie ocierać.

Chwyć jego penisa u podstawy jedną ręką oraz drugą tuż przy główce. Niech każda ręka kręci się w inną stronę, powoli zbliżają się do siebie, gdy Twoje ręce spotkaj się, zrób to samo lecz tym razem niech wrócą w miejsce w którym znajdowały się na początku. Gdy pewnym uściskiem, będziesz pieściła jedną ręką jego penisa, niech druga pieści jego jądra. Pamiętaj, aby takim pieszczotą zawsze towarzyszyło nawilżenie :)


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena