Gra wstęna


Każda kobieta uwielbia, gdy jej partner przed stosunkiem poświęci jej dodatkowy czas na pieszczoty oraz pocałunki. Gra wstępna nie tylko pozwala poczuć bliskość partnera, jego miłość ale jest również ważna dla kobiety ze względu na jej przyczyny. To dzięki niej kobieta rozluźnia swoje ciało, które przygotowuje się na dalszy stosunek. Przez podniecenie, które kobieta odczuwa podczas gry wstępnej jej ciało wytwarza naturalne nawilżenie. Jej wagina rozluźnia się i staje się bardziej czuła na dotyk, dzięki czemu stosunek jest bardziej intensywny oraz daje więcej przyjemności. 
Brak podniecenia lub nawilżenia u kobiety może sprawić ból lub dyskomfort podczas stosunku.
Jak wiadomo my kobiety potrzebujemy więcej czasu na przygotowanie swojego ciała do seksu, niż mężczyźni.Wbrew pozorom mężczyźni także, uwielbiają gdy kobieta poświęci im chwilę uwagi na różnego rodzaju pieszczoty przed seksem.
Wiele kobiet jednak narzeka na zbyt krótką grę wstępną lub ogólny jej brak.
Co zrobić gdy partner, nie rozumie pojęcia gry wstępnej lub nie przykłada do niej większej uwagi ?
Lub gdy dopiero zaczynacie współżycie i nie do końca wiecie jak się do tego zabrać ?
Jak na wszytko w życiu także na ten problem jest kilka rozwiązań :)
Postaram się wam dziś podpowiedzieć kilka pomysłów na ten ważny element w seksie :)
Życzę miłej lektury :)


*Od rana, aż po sam wieczór.

Gra wstępna nie musi zacząć się chwilę przed stosunkiem. Może zacząć się tuż po przebudzeniu. Macie wolny wieczór, ale przed wami jeszcze cały dzień pracy ? Doskonale, macie cały dzień na to, aby wasze ciała odliczały minuty do upragnionego wieczora. Niech gra wstępna trwa cały dzień. Piszcie do siebie w wolnych chwilach lub dzwońcie opisując to czego pragniecie tego wieczora. Nie bójcie się słów, to dzięki nim staniecie się jeszcze bardziej podnieceni.

*Bądź seksowna przez cały dzień.
Do pracy zamiast zwykłej bielizny załóż ulubiony komplet który np. wkładasz tylko do łóżka, gdy możesz załóż również pończochy, zamiast płaskiego obuwia włóż szpilki. Takie dyskretne seksowne rzeczy sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się seksowanie i pewnie siebie. Tylko Ty będziesz wiedziała co kryje się pod Twoimi ubraniami. Takie poczucie własnego seksapilu sprawi, że wieczorem nie potrzeba będzie już Tobie wiele :)

*Przez żołądek do seksu
Kto powiedział, że gra wstępna musi polegać tylko i wyłącznie na dotyku i pocałunkach. Wspólne gotowanie może i jest banalne, ale nie wtedy gdy robicie to nago :) Zamiast fartuszka włóż szpilki i pończochy, on niech założy tylko i wyłącznie fartuszek, to w jakich strojach będziecie gotować oczywiście zależy tylko i wyłącznie od was, jest tylko jedna zasada im mniej tym lepiej :) Podczas gotowania niech wasze ręce nie będą tylko przy naczyniach, niech wędrują po waszych ciałach. W wolnych chwilach, zafundujcie sobie krótki seks oralny. Jedzenie jest bardzo seksualne, a Twój widok ubranej tylko i wyłącznie w szpili krojącej pomidory do sałatki sprawi, że on oszaleje z pożądania. Jeżeli nie kolacja to deser, to co będziecie pichcić również zależy tylko i wyłącznie od was. Posiłek konsumowany w skąpych strojach na pewno będzie wam bardziej smakował :)

*Wolniej znaczy lepiej
Nie żałujcie czasu na grę wstępną. Niech każdy gest, którym siebie obdarzycie nie trwał tylko kilka sekund. Zachowujcie się tak jak byście nie znali waszych ciał. Gdy włączycie do tego seks oralny, niech wasze usta powolnymi ruchami pieszczą wasze ciała. Dotykajcie całego ciała, niech każdy centymetr skóry poczuje wasz dotyk i pocałunki. Weź apaszkę lub delikatny kawałek materiału, dotyk tak miłą fakturą da wa wiele przyjemności. Dotykajcie nim wasze intymne części ciała. Niech w tel leci wasza ulubiona muzyka, możecie również zapalić świece o waszym ulubionym zapachu lub kadzidełka. Pamiętajcie, że nasze ciało odczuwa podniecenie wszystkimi zmysłami, nie tylko dotykiem. Atmosfera, którą stworzycie na pewno w wielkim stopniu przyczyni się do waszych odczuć podczas seksu.

*Balsamy, kremy, olejki.
Masaż doskonale nadaje się do gry wstępnej. Użyjcie ulubionego olejku bądź balsamu. Masujcie wasze ciała, kawałek po kawałku. Jeżeli pragniecie włączyć do masażu miejsca intymne, warto kupić specjalny olejek lub lubrykant do tego przeznaczony, ponieważ inne substancje mogę powodować podrażnienie lub uczulenie w miejscach intymnych. Doskonałym rozwiązaniem są świece zapachowe, o których wcześniej pisałam. Dzięki nim, w powietrzy uniesie się wasz ulubiony zapach, a olejek który wytworzy się po ich zapaleniu pobudzi jeszcze bardziej wasze zmysły podczas masażu. Taki masaż możecie wykonywać sobie na zmianę lub możecie masować się jednocześnie. Gdy usiądziecie do siebie twarzą w twarz tak by Twoje nogi oplatały jego biodra, nie tylko pozwolisz mu napawać się widokiem Twojego ciała, ale będziecie mieli ze sobą kontakt wzrokowy. Co sprawi, że poczujecie jeszcze większą bliskość. 

*Jeszcze bliżej siebie.
Połóżcie się bokiem twarzą w twarz. Niech wasze nagie ciała poczują swoją bliskość nawzajem. Dotykajcie swoich ciał, pieśćcie wasze miejsca intymne. Z każdym kolejnym dotykiem będziesz czuła jego wzwód na swojej waginie. Jego dotyk będzie pieścił Twoją waginę, w między czasie namiętnie się całując. Zwlekajcie jak najdłużej z penetracją. Rozchyl nogi tak aby ona główką penisa mógł pieścić Twoją waginę. Takie pieszczoty jego penisem zamiast jego rąk, sprawią, że odpłyniesz w sekundę. A długie zwlekanie z penetracją sprawi, że oboje zwariujecie z podniecenia. 

*Wspólna kąpiel.
Pieszczoty podczas wspólnej kąpieli mogą naprawdę przyczynić się do wielkiego podniecenia. Tutaj raczej bardziej przysłuży się do tego prysznic, w którym będziecie mogli swobodnie pieścić swoje ciała. Jak wiadomo strumień wody ma wielkie właściwości pobudzenie seksualnego. Skierujcie go na swoje części intymne, na Twoje piersi czy pośladki. Wasze mokre ciała staną się dla was jeszcze bardziej podniecające, a para doda jeszcze więcej pikanterii. Jest to inne miejsce niż sypialnia, dzięki czemu możecie urozmaicić dotychczasowe zabawy.


Gdy partner nie poświęca Tobie tyle czasu ile potrzebujesz lub gdy zupełnie brzydko mówiąc olewa grę wstępną, wytłumacz mu dlaczego ona jest dla Ciebie tak ważna. Z reguły ludzie nie robią rzeczy o których nie mają pojęcia. Tak samo jest w przypadku niektórych mężczyzn. Nie do końca zdają sobie sprawę dlaczego kobieta tak potrzebuje wcześniejszych pieszczot. Dlatego ważne jest, aby o swoich odczuciach mówić partnerowi. Czasami bywa tak, że on nie robi tego z braku chęci lecz z braku wiedzy. Powiedz mu czego pragniesz, jak chciałabyś aby wyglądała wasza gra wstępna i dlaczego jest ona dla Ciebie tak ważna. Możesz również sama ją zainicjować. Chwyć rękę partnera i skieruj na część ciała, którą ma pieścić. Kieruj go na ruchy, jakie ma wykonywać. Daj mu do zrozumienia, że to cię podnieca. 
Gdy wasza gra wstępna trwa zbyt krótko, wystarczy, że szepniesz mu na ucho krótkie " Jeszcze " lub powiesz " Nie przestawaj, jest mi cudownie " Na takie słowa on na pewno nie będzie obojętny, a z biegiem czasu na pewno zrozumie jak gra wstępna pozwala Tobie na większą radość z seksu.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetny artykuł, na pewno warto zaplanować taki wieczór, który stanie się niezapomniany, a wspólna kąpiel - potwierdzam, że jest baaardzo romantyczna i intymna :) w łazience można porozstawiać świeczki, wannę zapełnić gorącą wodą żeby unosiła się para i dużo piany, nic więcej nie trzeba, żeby rozbudzić zmysły :)

Anonimowy pisze...

Zgadzam się, gra wstępna jest szczególnie ważna i może dać nam zupełnie inny rodzaj podniecenia i rozbudzić nas jeszcze bardziej niż sam stosunek.

Patrycja Frątczak pisze...

Dziękuję bardzo za miłe słowa :) Dokładnie, tak naprwdę dzięki niej kobieta może czerpać z seksu tak wiele przyjemności :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena