Kilka pomysłów na udany seks


Pragniecie doznać nowych wrażeń, przeżyć jeszcze więcej przyjemności, ale nie macie pomysłu co zrobić, aby wasz seks wkroczył w nowy wymiar rozkoszy ? 
A może chcecie poświęcić kilka chwil tylko sobie ?
Dziś postaram się wam podpowiedzieć, jak wprowadzić do waszej sypialni trochę świeżości :)
Życzę miłej lektury :)

*Cel - Orgazm doskonały
Czasami bywa tak, że partner aby doprowadzić Cię do orgazmu atakuje językiem od razu Twoją łechtaczkę. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, przecież na tym głównie polega seks oralny.A jednak omija szerokim łukiem miejsca, które są w stanie wnieść cię na wyżyny przyjemności. Jak go pokierować na tory cudownego orgazmu ? To bardzo proste. Poproś kochanka, aby zaczął pieścić Cię językiem od wejścia do pochwy, niech zatacza koła językiem wokół Twojej dziurki oraz niech całuje ją namiętnie. Później wolnymi ruchami niech przechodzi w okolice łechtaczki, całując Twoje uda oraz miejsca, które otaczają Twoją łechtaczkę. Niech jego język wędruje po całej Twojej waginie, a  jego pocałunki pieszczą Twoje ciało centymetr po centymetrze. W momencie, gdy będzie pieścił językiem Twoją łechtaczkę, niech jego palce pieszczą wejście do pochwy. Gdy poczujesz, że moment szczytowania jest już blisko, poproś aby przestał Cię pieścić na kilka sekund, aż ochłoniesz. Gdy powtórzysz to kilka razy, Twój orgazm będzie jeszcze bardziej intensywny.

*Wspólny lot namiętności.
Wspólny orgazm to coś niesamowitego, jednak wiele par boryka się z trudnością jednoczesnych orgazmów.
Jest na to kilka sposobów. Usiądź na partnera najlepiej gdy jest on oparty plecami np. o łóżko lub ścianę. Przybliż się do niego tak, aby Twoja łechtaczka ocierała się o jego podbrzusze. Warto użyć do tego celu lubrykantu, którym posmarujesz swoją łechtaczkę bądź jego podbrzusze. Ważne aby takim pieszczotą towarzyszyło nawilżenie. Wykonuj ruchy w górę i w dół, lub takie w których Twoja łechtaczka będzie odczuwała najwięcej przyjemności. Niech partner dodatkowo całuje Twoje piersi, takie dodatkowe pieszczoty przyczynią się do cudownego orgazmu. Teraz wystarczy tylko, abyście mówili sobie jak blisko jesteście swoich finałów. Możesz również zamiast ocierania się, o partnera pieścić się ręką, wystarczy abyś uniosła się trochę wyżej tak abyś miała swobodny dostęp do łechtaczki.
Pozycja 69 jest idealną pozycją do wspólnego orgazmu. Możecie również położyć się na boku, tak aby wasze twarze były skierowane na wasze skarby. 
Jeżeli macie ochotę na robótki ręczne wystarczy, że jedno z was położy się na plecach a drugie bokiem, tak abyście byli twarzą w twarz. W takiej pozycji będziecie mieli swobodny dostęp do penisa i łechtaczki, a dodatkowe pocałunki, którymi się obdarujecie pozwolą wam na jeszcze więcej rozkoszy. Ważne aby podczas prób wspólnych orgazmów, informować siebie nawzajem o swoich odczuciach oraz o zbliżającym się orgazmie, w ten sposób będziecie mogli poczekać na swojego kochanka lub on na was.

*Pomocna poduszka.
Wykorzystaj poduszki do waszych miłosnych uniesień. Połóż się na brzuchu i wsuń sobie kilka mniejszych lub jedną większą poduszkę po biodra, tak by Twoja pupa się uniosła. Dzięki poduszką nie będziesz musiała napinać mięśni by unieś biodra, pozwolą one Tobie na wygodą pozycję ale i nie tylko. Dzięki uniesionym biodrom Twój kochanek będzie mógł głębiej w Ciebie wejść, dając Tobie jeszcze więcej przyjemności, takie pozycję również ułatwiają dostęp do punktu G. Partner również będzie czerpał z tego ogromną przyjemność. A widok Twojej wypiętej pupy przyniesie mu wiele radości :)

*Niech uderzy Tobie woda sodowa do głowy.
Na pewno znasz to uczucie, gdy napijesz się mocno gazowanej wody. Czujesz jak bąbelki wirują na Twoim języku. Wykorzystaj bąbelki do namiętnych uniesień. Poproś kochanka aby polał mocno gazowaną wodą Twoje sutki i piersi. Bąbelki będą czymś w rodzaju malutkich masażerów, które dadzą Tobie wiele przyjemności. Gdy woda jest zimna, niech partner dmucha na Twoje sutki ciepłym powietrzem lub niech ogrzeje je ciepłem swoich ust. Taka zabawa w ciepło zimno daje wiele przyjemności. Ty również możesz zafundować taką przyjemność swojemu mężczyźnie. Pamiętajmy, że ich sutki są tak samo wrażliwe na pieszczoty jak nasze :)
P.s pamiętacie takie małe cukiereczki, które musowały w buzi lub eksplodowały ? Gdy macie dostęp do takich słodyczy warto wykorzystać je do zabaw miłosnych. Gdy zjecie taki smakołyk w waszej buzi nadal będą szalały musujące lub eksplodujące drobinki, zafundujcie wtedy kochankowi seks oralny lub obsypcie pocałunkami jego sutki, on na pewno oszaleje :)

*Pończochy = seksowny gadżet.
Oni kochają gdy mamy je na sobie, a pokochają jeszcze bardziej gdy założysz je na ręce :)
Ważne, aby pończocha była jak najbardziej ślizga i delikatna. Załóż je tak, jakby były to rękawiczki. Teraz wystarczy, że zaczniesz delikatną pończochą pieścić jądra oraz penisa partnera. Możesz również użyć w tym celu jedwabnej apaszki, ale pończochy są zdecydowanie bardziej seksowne :) Pieszczoty pończochami są o wiele bardziej przyjemne niż suchą dłonią. Dlatego on na samą myśl o pończochach dostanie dreszczy, oczywiście pozytywnych dreszczy :)

*Ty, Ty i tylko Ty
Pragniesz orgazmu, ale nie ma koło Ciebie żadnego penisa ? Spokojnie niech w ruch pójdą Twoje palce. Nawilż je sporą dawką lubrykantu. Pieść nimi swoją waginę, lecz inaczej niż zwykle. Niech twoje palce ułożą się w literę V i wędrują pomiędzy wargami sromowymi. Delikatnie pieść wejść do pochwy, możesz również pieścić swój odbyt. Dotykaj swoich ud, brzucha piersi, rób wszystko powoli, zwlekając jak najdłużej z orgazmem. Uruchom swoją wyobraźnie, daj jej upust. Wyobrażaj sobie wszystko to co podnieca Cię najbardziej.  Gdy będziesz na skraju przyjemności, daj upust swojemu podnieceniu.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

genialny blog! nie przestawaj pisać, czekam z utęsknieniem na następne wpisy :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena