Gdy facet nie rodzi sobie w seksie oralnym


Oni uwielbiają, gdy  kobieta zadowala ich oralne. Lubią czuć ciepło kobiecych ust, język, który wędruje po ich skarbie, a gdy dodasz do tego Twoje delikatne dłonie on wariuje ze szczęścia.
No właśnie on, faceci a co z nami kobietami ? My również lubimy ten rodzaju seksu. To właśnie dzięki niemu większość kobiet przeżywa najlepsze kilka sekund swojego życia. Problem zaczyna się wtedy, gdy kochanek nie do końca radzi sobie z tą czynnością.
Wykonuje ruchy swoim językiem, niczym pies spragniony wody. Robi to zbyt mocno, zamiast czuć jego język na łechtaczce czujesz go na kości łonowej . Lub odwrotnie, wędruje nim tak delikatnie, że nie wiesz czy on już zaczął czy skończył.  Drapie Cię zarostem, niczym marchewką o tarkę. A łechtaczka według niego znajduje się, gdzieś w okolicy pośladków :)
Na szczęście jest kilka sposobów na to aby wasz partner, nauczył się co tak na prawdę sprawia wam przyjemność :)

*Nie udawaj na siłę przyjemności
Wiele kobiet ma ten problem. Nie zależnie czy chodzi o seks oralny, czy o inny rodzaj seksu. Udają przyjemność, której w ogóle nie odczuwają, tylko dlatego aby nie sprawić przykrości swojemu mężczyźnie. Nie mówią, co tak na prawdę sprawia im radość, a czego nie znoszą w seksie. Kobieta nawet w momentach gdy nie jest jej przyjemnie lub coś nie do końca jej pasuje, uśmiech się i przytakuje, że dana czynność jest dla niej podniecająca i w pełni jej odpowiada. Tym sposobem, oni utrwalają sobie w głowie  gesty, czy ruchy podczas seksu, które powtarzają w głębokim przekonaniu, że sprawia to Tobie olbrzymią przyjemność. Dlatego ważne jest aby podczas seksu, kierować swojego faceta na rzeczy, które naprawdę nam się podobają. Gdy on robi coś co w ogóle nie sprawia Tobie przyjemności, postaraj się mu o tym delikatnie powiedzieć. Oczywiście nie wyskakujcie z teksem " Dosyć ! czy Ty nie widzisz, że mnie to wcale nie podnieca ? " Bo takie słowa mogą przynieść zupełnie odwrotne skutki. Postarajcie się szepnąć mu na ucho miłym głosem, aby był np. bardziej delikatny czy aby jego ruchy były mocniejsze.

*Naucz go mapy swojej waginy.
Aby przekazać mu co sprawia Tobie największą przyjemność w seksie oralnym, nie trzeba wiele.
Kieruj nim podczas tej czynności. Nie bój się mu powiedzieć jakie ruchy ma wykonać, aby robił to szybciej czy wolniej, aby toczył delikatne koła językiem, lub całował Cię również po udach. Poproś go aby używał również swoich palców. Dodatkowy bodziec, na pewno sprawi Tobie jeszcze więcej przyjemności.
Możesz również powiedzieć mu, że uwielbiasz gdy on np. całuje Cię po niej tak jakby całował Cię w usta, lub kochasz ten moment gdy on delikatnie muska Cię ustami. Słowa uwielbiam lub kocham + czynność która sprawia Tobie przyjemność dla niego to coś w rodzaju instrukcji obsługi :) Tym samym on zapamiętuje rzeczy, które na prawdę sprawiają Tobie przyjemność. 
Lecz gdy on, nie zrobił nic co sprawiało Tobie radość, możesz miłym głosem dać mu kilka wskazówek.
" Wiesz kochanie, chciałabym abyś podczas seksu oralnego całował mnie również po udach po czym wolnymi ruchami zataczał kółka językiem, to byłoby świetne " Po takich słowach masz pewne, że on zrobi wszystko by zamienić Twoje słowa w czyny. Oni uwielbiają wyzwania. A gdy czynność na którą go pokierowałaś namaluje na Twojej twarzy rozkosz, on będzie starał się jeszcze bardziej :)

*Wykorzystaj filmy porno.

Gdy lubicie je razem oglądać, i zauważysz scenę seksu oralnego, która się Tobie podoba powiedz mu o tym. " Patrz kochanie, to mogłoby być bardzo przyjemne, może spróbujemy to powtórzyć ? " Na takie słowa on na pewno nie zostanie obojętny. A może macie ulubioną książkę erotyczną w której, jest opisana scena seksu oralnego, a gdy ją czytasz  na samą myśl dostajesz dreszczy rozkoszy. Daj mu do przeczytanie dany fragment lub przeczytaj mu go sama. Dodając krótkie " Pragnę abyś tak zrobił " Na pewno nie usłyszysz słów odmowy :)

*Wstydzisz się słów, napisz to.
Wiele razy pisałam o tym, że wszystko czego wstydzimy się powiedzieć wprost możemy napisać. Napisz mu w sms-ie lub liście, który możesz mu zostawić gdy on wróci wcześniej do domu niż Ty, lub włóż mu do spodni gdy będzie szykował się do pracy, po jego wyjściu napisz mu, aby sprawdził kieszenie spodni i przeczytał, Twoją wiadomość. Gdy zdecydujesz się na pisanie listu własnoręcznie możesz odcisnąć na kartce papieru swoje usta pomalowane pomadką :) Możesz również wysłać mu meila, dołączając załączniki w których będą zawarte obrazki lub krótki filmik seksu oralnego :) W liście, sms-ie, czy meilu opisz czego pragniesz dzisiejszego wieczora. Napisz  dokładnie, gesty oraz ruchy, które chciałabyś aby wykonał. Taka wiadomość, nakręci go na resztę dnia, możesz być pewno, że jedyne o czym o będzie myślał, to jak sprawić Tobie olbrzymią przyjemność :)

W seksie bardzo ważna jest komunikacja, nie bójmy się mówić o tym co sprawia nam przyjemność i czego pragniemy. Seks ma sprawiać przyjemność, wam obojgu a nie tylko jednej osobie. Wystarczy, rozmowa, chęci oraz kilka miłych słów, w które ubierzecie wasze pragnienia :)

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena