Seks na odległość - Durex Fundawear


Wiele par przechodziło lub przechodzi etap rozłąki na dłuższą chwilę. Bywa również tak, że partnerzy z wielu życiowych powodów zmuszeni są, do mieszkania osobno, często w innych miastach czy też za granicami naszego kraju.
To właśnie wtedy najbardziej doskwiera brak bliskości fizycznej, przytulenia, pocałunku, oraz oczywiście brak seksu.

To czas,w którym masturbacja przestaje wystarczać.
Każdy, kto chociaż raz był w takiej sytuacji, doskonale wie, że w takich chwilach jedynym rozwiązaniem jest seks przez telefon lub seks na kamerkach.
Niestety w wersji telefonicznej mamy tylko i wyłącznie fonie połączoną z naszą wyobraźnią. W wersji cyber mamy fonie, wizje, oraz wyobraźnie. Lecz nadal brakuje najważniejszego. Brakuje innego dotyku niż nasz.
My kobiety mamy ten plus, że większość z nas posiada małego przyjaciele w postaci wibratora. Panowie mogą pozwolić sobie również na różnego rodzaju masturbatory, lecz nadal wielu z nich pozostaje jedynie przy własnej dłoni :)
Pewnie i tak, nie pozwoliłybyśmy swojemu facetowi na bzykanie lalki, w chwili gdy uprawia z nami cyber seks :)
Bądź co bądź takie rozwiązania, nadal nie pozwalają nam poczuć bliskości, oraz dotyku naszego partnera / partnerki.

Wspominałam wiele razy, jak bardzo seks technologia nie przestaje mnie zadziwiać. Również w wypadku cyberseksu, nie pozostała dłużna.
Tym razem geniuszami w dziedzinie seks technologii okazali się eksperci z australijskiej filii Durexa.
Zaprojektowali oni bieliznę, która ma w bardzo realistyczny sposób odzwierciedlać dotyk / pieszczoty , naszego partnera / partnerki.
Jak to działa ? Banalnie. Po pierwsze potrzebna jest aplikacja mobilna, dzięki której odczuwamy impulsy płynące z bielizny. Po drugie wcześniej już wspomniana bielizna. Po trzecie kamerka, by rozkoszować się widokiem swoich ciał :)
Dzięki aplikacji mężczyzna decyduje, kiedy i gdzie kobieta ma odczuwać rozkosz. Steruje on wibracjami, które jak zapewnia producent mają  w realny sposób oddać siłę oraz kierunek dotyku.
Niestety informacji na temat ów gadżetu jest nadal bardzo mało. Bielizna nie jest dostępna dla ogółu. Póki co wyżej wspomniana australijska filia Durexa ogłosiła konkurs, dzięki któremu zostanie wylosowane kilka par. Ci którzy będą mieli trochę szczęścia sami, będą mogli ocenić czy seks technologia Durexa idzie w dobrym kierunku :) 

Sama chciałabym oczywiście przetestować magiczną bieliznę wraz z moim parterem :)  Móc opisać wam czy rozłąki na dłuższą chwilę, na które będziecie zmuszeni staną się bardziej przyjemne niż dotychczas :)
Niestety nie wiadomo czy gadżet sprawdzi się, i podbije rynek seks gadżetów.
Póki co odsyłam was do filmiku, w którym będziecie mogli zobaczyć dokładne działanie bielizny Durex Fundawear
P.s dla ciekawych podobnych opcji, istnieje również gadżet pt " Zeus i Hera " Działa ona bardzo podobnie. Różnica jest w tym, iż jest to gadżet z którego przyjemność czerpie zarówno kobieta jak i mężczyzna.
Potrzebna nam również będzie aplikacja. Po jej ściągnięciu wpisujemy indywidualny nr gadżetu.
Partnerzy w czasie rzeczywistym, mogą dzielić się ze sobą swoimi wrażeniami. Dodatkowo mogą również, nawiązać telekonferencję.
Hera przeznaczona dla Pań to nic innego jak zdalny wibrator, Zeus przeznaczony dla Panów to oczywiście masażer.
Szybkość oraz siła działania jednego z kochanków, przekłada się na odczucia drugiego.
W tym gadżecie, świetne jest to, że przyjemność płynącą z zabawy ów zabawką kochankowie czerpią wspólnie.
Wielkim plusem jest również wygląd gadżetu. Bez obaw może zostać on położony na szafce czy stoliku, ponieważ nikt nie domyśli się, że jest to gadżet erotyczny :) 
Oczywiście bonus w postaci krótkiego filmiku również znajdziecie poniżej :)Źródło filmu/obrazka :
youtube.com
www.martingut.com0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena