Jeszcze więcej pożądania cz. 13


Dziś nadszedł czas na kolejną porcję gifów. Tym razem postanowiłam skupić się przede wszystkim na delikatności, pożądaniu oraz namiętności. Dlatego nie zobaczycie ostrzejszego seksu czy też bardzo intensywnych pieszczot.
Czasami bywa tak, że jedyne czego pragniemy to czułości, delikatnych pieszczot, czułych pocałunków oraz subtelnego dotyku.
Takie też będą dzisiejsze inspiracje, które na pewno każdy z nas uwielbia :)

Życzę miłego oglądania ! :)

Zwykłe czarne pończochy, czasami potrafią bardziej zadziałać na wyobraźnie niż najdroższa bielizna. Dlatego ja zawsze namawiam gorąco, was drogie Panie na noszenie pończoch, nawet jeżeli zakładamy je tylko do łóżka :)


Każdy z nas doskonale wie, jak wspólna kąpiel potrafi rozpalić nasze zmysły. To nie tylko genialna gra wstępna, lecz również doskonała okazja jeżeli ogranicza nas czas.

Piersi potrafią dać nam ogromną przyjemność. Lecz nie tylko my kobiety czerpiemy z nich rozkosz. Panowie nie wyobrażają sobie życia bez ich dotyku. Pamiętajmy również o tym, iż masaż piersi to również troska o nasze zdrowie :)

Dotyk to niewyobrażalna siła. Siła, która daje wiele przyjemności. Nie odmawiajmy go sobie, nawet jeżeli ten dotyk będzie  tylko w naszym wykonaniu.


Nie zawsze sam seks musi stanowić o naszej rozkoszy. Takie pieszczoty, mogą być świetnym początkiem gry wstępnej, którą zaczniecie np już od rana :)

Delikatne głaskanie, dotyk czy też masaż to coś czego pragnie większość kobiet. Lecz nie tylko przed oraz w trakcie seksu. Pragniemy tego równie mocno po zbliżeniu. Dlatego Panowie, zadbajcie o swoje partnerki również po namiętnych chwilach.

Wiele razy pisała o pośladka. O tym jak wielką przyjemność niesie za sobą ich dotykanie, pieszczenie.
Tak jak piersi, są kolejną częścią naszego kobiecego ciała, od której Panowie nie mogą oderwać rąk :)


Aby orgazm móc przeżywać jeszcze silniej, intensywniej oraz dłużej, ciało kobiety musi być w pełni zrelaksowane. Dlatego też świetnym wspomagaczem jest właśnie masaż. Możliwości jest cała gama. Dodatkowe olejki czy też specjalne świece do masażu pozwolą na jeszcze większe odprężenie.
To nie tylko zasada kierowana w stronę Pań, Panowie również powinni z niej korzystać.


Szybki seks, intensywne pieszczoty czy przejęcie całkowitej kontroli to przepis na świetny seks. Lecz czasami klasyczna pozycja, połączona z namiętnymi pocałunkami oraz czułym przytuleniem to coś co sprawie, że reszta świata przestanie dla nas istnieć :)

Dlaczego mamy odmawiać sobie przyjemności jeżeli w pobliżu nie ma naszego partnera / partnerki ? Masturbacja to coś z czego nie powinno się rezygnować. Nasze ciało potrzebuje, czułości, dotyku, spełnienia. Masturbacja, to również świetny sposób na poznanie swojego ciała. Tego co nam sprawi przyjemność oraz doprowadza do szaleństwa.


Nie tylko nasze dłonie posiadają magiczną moc dawania przyjemności poprzez dotyk. Pieszczoty językiem, działają magicznie na prawie każdą część naszego ciała :)Pocałunek to jeden z głównych nosicieli bliskości, poczucia bezpieczeństwa oraz namiętności. Szczególnie te dawane z miłości działają jak narkotyk bez którego nie potrafimy żyć.
Mają również działanie zdrowotne. Według specjalistów regularne całowanie może przedłużyć nasze życie, nawet o kilka lat ! :)
Ma nadzieje, że w ten ponury sobotni wieczór rozpalicie w sobie pokłady namiętności i nie dacie się wpędzić w depresyjny nastój :)

Przypominam również o fanpage Bliżej Zbliżeń, który znajdziecie poniżej :) 3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Przyznam się szczerze i bez bicia, że czerpie inspiracje z Twojego (o ile mogę się tak do Ciebie zwracać) bloga, a mój partner jest czasem miło zaskoczony skąd mam takie pomysły ;)

Bliżej Zbliżeń pisze...

Bardzo mnie to cieszy :) A cieszy mnie jeszcze bardziej, jeżeli inspiracje przyczyniają się do waszej przyjemności. Pewnie, że możesz dlaczego i nie ? :)
Pozdrawiam Patrycja :)

Anonimowy pisze...

Tego mi brakowało. Dziękuje :)
Poza tym gratuluje nowego logotypu, brakowało go wcześniej. I mam nadzieję, że w tym roku blog się jeszcze bardziej rozwinie a nowe posty będą się pojawiać częściej.

Pozdrawiam

Stały czytelnik

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena