Jak osiągnąć orgazm


Brak orgazmu a może problem z osiągnięciem tej cudownej chwili ? Niestety wiele kobiet cierpi na takie przypadłości. Aby cieszyć się tym magicznym momentem trzeba wyeliminować wszystko co może nas rozpraszać. Dziś postaram się podpowiedzieć wam co robić, aby osiągnąć 100 % satysfakcję z seksu.

Wiadomym jest, że aby osiągnąć orgazm potrzeba czasu, odpowiedniej atmosfer, oraz podniecenia. Ale jest jeszcze kilka ważnych czynników, które odpowiadają za osiągnięcie orgazmu. Jednym z nich jest mózg. W dużej mierze to właśnie od niego zależy czy kobieta będzie mogła cieszyć się z tej cudownej chwili.
Wiele kobiet blokuje się przez wiele czynników, co powoduje trudności z osiągnięciem orgazmu. Boją się, że stracą kontrole nad własnym ciałem podczas orgazmu i w oczach partnera będą wyglądały śmiesznie. Kompleksy o których myślą podczas seksu nie dają im chwili wytchnienia, a co za tym idzie nie mogą skupić się na odczuwanej przyjemności. Gdy postaramy się odblokować psychicznie, będzie to już połowa drogi do osiągnięcia sukcesu. Tak jak wyżej pisałam, należy wyeliminować wszystkie rzeczy, które znajdują się dookoła nas, które mogłyby rozproszyć nasze myśli. Skupie się na tym co dzieje się między naszymi nogami zamiast na tym, czego nie lubimy w naszym ciele pozwoli na zbliżenie się do orgazmu. Więź z partnerem jest również bardzo ważna. Gdy związek jest udany, czujemy się w nim kochane, rozumiane oraz nie wstydzimy się przed własnym  partnerem, szansę na osiągnięcie orgazmu rosną z każdą minutą. Rozdrażnienie, brak wypoczynku, stres, zła dieta, kłótnie, brak zrozumienia to czynniki , które w dużej mierze wpływają na brak orgazmu.
Gdy cierpisz na brak szczytowania od dłuższego czasu, lub gdy nie miałaś go w ogóle, warto podejść do niego z odpowiednim przygotowaniem.Rozmowa z partnerem na temat Twojego orgazmu, pozwoli mu na większe zrozumienie Twojego problemu oraz pozwoli mu na lepsze przygotowanie.Należy pamiętać, że seks to nie wyścigi. Czas w takim wypadku jest bardzo ważny. Najlepiej będzie gdy macie cały wolny wieczór tylko dla siebie i wiecie, że nie musicie się z niczym śpieszyć. Przed stosunkiem najlepiej  jest pozałatwiać wszystkie sprawy i rzeczy, które musicie zrobić, tak aby wasze myśli nie krążyły wokół nie umytych naczyń, czy nie wysłanych rachunków. Gdy już zarezerwujecie kilka godzin tylko i wyłącznie dla siebie zadbajcie o atmosferę przy której się najlepiej czujcie. Przygotuj się w taki sposób abyś czuła się komfortowo, to bardzo ważne. Gdy czujemy się pewne siebie, podczas seksu osiągamy więcej satysfakcji. Założenie seksownej bielizny czy ukrycie swoich niedoskonałości pozwoli wam na większe odprężenie. Poproś partnera o dość długą grę wstępną. Wspólne oglądanie filmów erotycznych czy czułe pieszczoty będą ci bardzo potrzebne. Uruchom wyobraźnie. To nic złego, gdy podczas seksu wyobrażamy sobie, że kochamy się z naszym partnerem w miejscu o którym zawsze marzyłyśmy. Gdy Ty nastawisz swoją psychikę na orgazm i wiele przyjemności oraz podniecenia Twoje ciało będzie jeszcze bardziej posłuszne. Gdy wiesz już wcześniej że ten wieczór będzie tylko wasz, nastrajaj się do niego od samego rana. Twórz scenariusze Twojego wymarzonego seksu, myśl o rzeczach które cię podniecają. Nie bój się swoich myśli, daj im swobodę. Spokojnie nikt się o nich nie dowie,a Ty z każdą godziną będziesz jeszcze bardziej nakręcona na ten wielki moment. Oczywiście nie jest tak, że za pierwszą próbą musi się udać każdej kobiecie. Im częściej będziecie próbowali tym lepiej będziecie wiedzieć czego oczekuje Twoje ciało. Ważne aby pieszczotą towarzyszyło nawilżenie. Niech on pieści Cię palcami, jego język potrafi zdziałać cudna poproś by wędrował po całym Twoim ciele. Gdy jesteście na tyle otwarci by świntuszyć podczas pieszczot, róbcie to. Nie bójcie się słów. Magia słowa to wielka rzecz.
Gdy zaczniecie się kochać, wybierajcie takie pozycje, w których on będzie mógł pieścić cię swoimi palcami lub dotykać Twojego ciała oraz mógł Cię całować. Każde dodatkowe pieszczoty pozwolą Tobie przybliżyć się do orgazmu. Możesz również sama pieścić swoją łechtaczkę w momencie jego penetracji. Mów partnerowi jak i gdzie ma cię dotykać czy całować, kieruj go na ruchy, które sprawiają Tobie przyjemność. Doprowadzenie Ciebie do orgazmu to swego rodzaju wyzwanie dla niego, oczywiście w dobrym sensie, oni kochają wyzwanie dlatego też, on na pewno będzie starał robić się wszystko co w jego mocy aby dać Tobie tą satysfakcję. Gdy lubicie eksperymentować dołączcie do waszych igraszek gadżety erotyczne. Czasami zwykłe olejki do masażu czy świece potrafią zdziałać cuda.
Orgazm dopochwowy jest o wiele trudniejszy do osiągnięcia przez kobiety niż orgazm łechtaczkowy, dlatego na pierwszy raz warto skupić się na nim, a później podnieś sobie poprzeczkę :)
Jednym z najprostszych sposobów by sprawdzić jak działają i czy w ogóle działają na Ciebie pieszczoty łechtaczki jest zapoznanie się z nią sam na sam :) Zanim rozpoczniesz współpracę z partnerem poznaj ją sama. Użyj do tego celu swoich palców lub wibratora, koniecznie pamiętając o nawilżeniu. Kolejnym sposobem jest puszczenie na łechtaczkę strumienia wody z prysznica. Pamiętaj jednak aby woda nie była zbyt gorąca, ani zbytnio zimna. Reguluj strumień wody w taki sposób aby przynosił Tobie przyjemność.

Podczas waszych prób, wybierajcie tylko te pozycję i takie rozwiązania w których będziecie czuli się swobodnie. Nastawienie psychiczne, oraz odpowiednie przygotowania są bardzo ważne. Pamiętajcie, aby nie traktować tego w sposób przymusowy. Osiągnięcie orgazmu nie świadczy o dobrym seksie, seks może być również bardzo przyjemny bez orgazmu. Nie poddawajcie się gdy nie wyjdzie wam za pierwszym razem. Dystans jest tutaj również bardzo ważny.
A może macie już swoje własne sposoby na osiągnięcie orgazmu ? Chętnie poczytam o nich w komentarzach lub śmiało przesyłajcie na moją pocztę która jest podana na stronie, Każde dodatkowe wskazówki od was mogą pomóc innym :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To prawda, orgazm to swego rodzaju sztuka i nie jest wcale łatwo się w pełni rozluźnić czy skupić na przyjemności gdy inne rzeczy skupiają Twoją uwagę. Dlatego też najlepiej gdy choć jeden z partnerów ma własne mieszkanie :P Wtedy chociaż wiadomo, że nikt nie przeszkodzi. :P

Patrycja Frątczak pisze...

Dokładnie tak, poczucie bezpieczeństwa jest również bardzo ważne :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena