Gdy facet nie ma ochoty na seks


Są takie dni, w których kobiety nie mają ochoty na seks. Są również kobiety, które nie mają ochoty na seks prawie zawsze. Stereotyp który krąży mówi o tym, że to właśnie kobiety wykazują mniejszą inicjatywę jeżeli chodzi o seks. A facet to ten, który seks mógłby uprawiać na okrągło. Problem zaczyna się wtedy gdy facet nagle przestaje być tym napalonym samcem i odmawia seksu partnerce.
W kobiecie od razu budzi się podejrzenie a w głowie zapala się czerwona lampka. " Ale jak to, nie masz ochoty na seks? " " Nie chcesz się kochać,na pewno coś złego się dzieje " Tysiąc myśli przebiega przez głowę kobiety. Na pewno mnie zdradza, ma kogoś. Nie podoba się już mu. Znudziłam go. Te i wiele innych myśli doprowadzają kobiety to szału. A tak na prawdę nic złego się nie musi dziać. On nie zdradza, nie ma nikogo nowego, a Ty ciągle go podniecasz.
To dlaczego w takim bądź razie on nie chce się już kochać tak często jak kiedyś, lub w ogóle nie ma ochoty na seks ?
Odpowiedzi na to pytanie jest wiele moje drogie Panie.
Facet jest również człowiekiem, powtarzałam to już kilka razy :) On również ma prawo być zmęczony.
Praca, to ona może mieć duży wpływ na jego potencję. Zmęczenie, stres oraz wszelkiego rodzaju problemy związane z pracą mogą dać się we znaki właśnie pod względem ochoty na seks. Może on akurat ma pilny projekt, który musi oddać najlepiej na wczoraj, a do końca projektu zostało mu kilka godzin, może to praca fizyczna która pochłania całą jego energię, może to okres zwolnień w jego firmie, boi się że starci pracę. Może to pracownicy z którymi się nie dogaduje lub straszny szef, który nie daje mu żyć. Jeżeli on nie pracuje, a uczy się, zależność jest ta sama. Dużo nauki, strach przed egzaminami oraz 1000 rzeczy które mu nie wychodzą a od nich zależy jego przyszłość. Dlatego ważna jest rozmowa, ważne jest o abyście rozmawiali o swoich problemach i o tym co dzieje się u was w pracy czy na uczelni. Rozmawiajcie o tym wszystkim, wtedy łatwiej będzie Tobie zrozumieć dlaczego on wieczorem nie ma siły nawet na kąpiel a co dopiero na seks. Oni również do seksu podchodzą emocjonalnie. To nie jest tak, że dla nich ważne jest tylko włożenie penisa do Twojej dziurki i pomachanie nim kilka razy. Facet również pragnie seksu z miłością emocjami, on również chce Tobie dać wszystko co najlepsze. Dlatego też, czasami gdy nie czuje się na siłach po prostu woli Tobie odmówić stosunku niż uprawiać seks brzydko mówiąc byle jak, byle się kochać.
Ale nie tylko praca ma wpływ na jego brak ochoty na seks. Jest to również dieta, problemy zdrowotne, palenie papierosów, alkohol a nawet stan psychiczny. Stan psychiczny nie oznacza, że wasz partner dostał na głowę :) Tutaj chodzi mi raczej o to co może go męczyć psychicznie, jego przeżycia, złe doświadczenia, rodzinne problemy itp
A może w waszym związku nie układa się najlepiej ? Ciągłe kłótnie, brak zrozumienie. On również przeżywa równie mocno problemy w związku jak Ty. Nawet jeżeli nie okazuje tego. Takie problemy mają również duży wpływ na wsze życie intymne.
Leki, które bierze ponieważ choruje, też nie zostają dłużne w sprawie libido.
Gdy jego ochota nie wraca dość długo lub brak seksu staje się dla Ciebie bardzo uciążliwy, porozmawiaj z nim o tym. Tylko nie naskakuj na niego z teksami o zdradzie i innej kobiecie, nie rób mu wyrzutów. Spokojnie i troskliwie wypytaj dlaczego tak się dzieje, zaproponuj mu swoją pomoc. Wyjaśni, że martwisz się o niego. Rozmowa na prawdę może rozwiązać ten wielki problem. Gdy dowiesz się o co miej więcej chodzi, wystarczy poczekać aż on dojdzie do siebie. Daj mu również trochę czasu, Lub zrób coś co mogłoby mu pomóc. Rozluźniający masaż, kąpiel w olejkach które pomogą mu się odprężyć czy wyjazd na weekend na pewno wam w tym pomogą. Pomysłów jest wiele, wszystko zależy od sytuacji i od tego dlaczego jego ochota uciekła.
Gdy problem jest poważniejszy, warto wybrać się do specjalisty. Seksuolog nie gryzie, nie zrobi wam krzywdy w wręcz przeciwnie może okazać się bardzo pomocny.
Na rynku są również różnego rodzaju preparaty na bazie ziół na potencję. Możesz również zainicjować romantyczną kolację lub założyć seksowną bieliznę, możesz również zrobić coś czego jeszcze nie robiliście a chcieliście zawsze spróbować.
Może to monotonia wkradła się w wasze życie, i on po prostu chciałby czegoś nowego. Nowych pozycji, nowych miejsc w których moglibyście się kochać.
Pamiętaj, jedynym rozwiązaniem aby dowiedzieć się dlaczego Twój facet nie ma już ochoty na seks tak często jak miał kiedyś jest rozmowa z nim na ten temat. Spokojna czułą rozmowa, może pomóc i jemu.

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena