Pociągają mnie kobiety,czy jestem lesbijką?! Czyli o seksie międz dwoma kobietami

Jestem kobietą i lubię patrzeć na ładne kobiety. Podobają mi się ich piersi pośladki, oczy,nogi. Nie mam problemu z tym, aby powiedzieć że podoba mi się kobieta. Czy to znaczy że jestem lesbijką? 
Oczywiście, że nie.
 Czasami bywa tak, że będąc na zakupach czy spacerze z moim facetem, szturcham go mówiąc „ Jezu widziałeś jakie ta dziewczyna miała fajne piersi, a jaki tyłek! Widziałeś, widziałeś? „  Po czym patrzy na mnie i z politowaniem w oczach mówi " Nie, nie widziałem. Piersi jak piersi, ja mam Twoje więc po co mam się patrzeć na inne? " Z reguły wychodzi na to, że to ja bardziej podniecam się kobietami niż on :)
 
 On zaś śmieje się, że ma przerąbane bo w normalnych związkach, to kobieta powinna się obawiać ,że ich facet ogląda się za kobietami, a u nas jest zagrożony z obydwóch stron. Nie dość, że musi uważać, abym nie podniecała się obcymi facetami, to jeszcze musi uważać na kobiety :)

Oczywiście to żarty. Nie chcę być z kobieta po prostu mam słabość do kobiet, które mają ładne kształty ale nie fantazjuje o seksie z nimi.
Coraz więcej kobiet pragnie kochać się z kobietą. I to także nie znaczy że, muszą od razu zmienić orientację seksualną.
Wiele z Was na pewno całowała się ze swoją koleżanką czy przyjaciółką. Czasami jest to czysta ciekawość, czasami upojna noc skrapiana alkoholem, która pozwala wam zrobić rzeczy, na które nie odważyłybyście się zrobić na trzeźwo. 


Podobno nikt tak nie zadowoli kobiety seksualnie jak druga kobieta :)
 
Same doskonale wiemy, co nas kobiety podnieca najbardziej. Jakie miejsca sprawiają nam największą przyjemność, i jakie lubimy ruchy podczas seksu. Facet nigdy nie zrozumie takich rzeczy, ponieważ nie ma on ciała kobiety.
Kobieta wie jakie pocałunki czy pieszczoty sprawiłyby przyjemność drugiej kobiecie.
Seks pomiędzy dwoma kobietami pociąga również mężczyzn. Niektórzy z nich mają wręcz fantazje, w których siedząc wygodnie w fotelu obserwują dwie zabawiające się Pnie.
Już samo patrzenie na seks dwóch kobiet jest bardzo przyjemny.
Zauważmy, że gdy na imprezie lub w innych sytuacjach całują się dwie dziewczyny widok ten nie budzi obrzydzenia lecz zachwyt, a gdy ludzie widzą dwóch całujących się mężczyzn paraliżuje ich wstręt, lecą obraźliwe słowa a czasami może dojść do rękoczynów.
Tak samo jest w świecie porno. Facet, który lubi je oglądać z pewnością nie puści filmu o dwóch facetach, którzy się bzykają, tylko po serii filmów z trójkątami, seksie analnym , puści seks dwóch kobiet.
Prawda jest taka że, nam kobietom jest w życiu łatwiej. My spokojnie możemy iść za rękę z koleżanką po ulicy pocałować ją, i nikt nie zwróci na to większej uwagi. A gdy dwóch facetów trzyma się publicznie za ręce widok ten budzi wiele skrajnych emocji.
Sprawa zaczyn się trochę komplikować gdy spróbowałyście seksu z kobietą i mężczyzną i oba stosunki podobały się wam równie mocno.
Kogo wybrać? Mężczyznę, przy którym spędzi się resztę życia i również zadowoli cię seksualnie, będziesz miała kogoś kto zawsze wtarga Ci nową szafkę do pokoju która upatrzyłaś na promocji czy kobietę? No właśnie a co z kobietami? Seks z nimi był cudowny, ale nie można przecież być w związku z facetem i sypiać z kobietą.
 Oczywiście jeżeli czujesz się na tyle wyzwolona możesz uprawiać seks z kobietami będąc w związku z facetem. Wszystko zależy od tego czy Twój mężczyzna pozwoli Tobie na takie rzeczy :)
Pierwsza jego reakcja na pewno będzie taka, że zgodzi się ale pod warunkiem,że będzie brał w tym udział :) Pytanie tylko czy jesteś w stanie dzielić się z kimś swoim facetem i czy on tak naprawdę jest w stanie dzielić się z kimś Tobą.
Bycie tak zwaną Bi otwiera dwie pary drzwi. Drzwi do kobiecej pochwy i łechtaczki oraz do męskiego penisa.
Gdy jesteście wolne nie ma zbytniego problemu, gdy jesteście  w związkach sprawy przybierają trochę inny obrót.
A co jeśli jestem lesbijką? Wole towarzystwo kobiet, seks z nimi i jakoś tak w ogóle lepiej mi z kobietą
.
Takie pytania mogą towarzyszyć wielu z was. Spokojnie to nie jest choroba. Homoseksualizm jest nadal tematem tabu, ale jeżeli chodzi o kobiety tak jak wyżej pisałam my również w tej kwestii mamy ulgę.
Społeczeństwo nie reaguje tak napastliwe na lesbijki jak na geji.
To czy jesteś lesbijką nie powie Tobie żaden lekarz, sama poczujesz to w sobie z biegiem czasu. Słyszałam o przypadkach kobiet, które były w długoletnich związkach małżeńskich, gdy ich małżeństwa się posypały związały się z kobietą. I nie posypały się im związki właśnie z tego powodu, że czuły pociąg do kobiet bo wtedy jeszcze nawet o tym nie myślały.
 Nasze życie składa się z różnych etapów, i tak naprawdę nie wiemy w jaki etap wkroczymy za kilka lat. Ważne, aby w tych etapach czuć się szczęśliwą i spełnioną, by nic nas nie ograniczało :)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

"Coraz więcej kobiet pragnie kochać się z kobietą. I to także nie znaczy że, muszą od razu zmienić orientację seksualną." - to nie znaczy, że są homoseksualne, ale orientacji nie da się zmienić. Nie ma czegoś takiego jak zmiana orientacji, jest to coś wrodzonego. Hetero- lub biseksualna kobieta nie stanie się lesbijką, choćby bardzo chciała. Piszesz na ciekawe tematy, ale niektóre teksty wskazują na to, że nie masz zbytniej wiedzy nt. tego, co opisujesz.

Patrycja Frątczak pisze...

Wiesz nie każdy musi się zgadzać z tym co pisze. Ja nie zgodzę się z Tobą że, kobieta biseksualne nie może stać się lesbijką. Może ponieważ w pewnym momencie swojego życia może dojść do wniosków że mężczyźni nie są jej potrzebni albo budzą u niej wstręt po pewnych przeżyciach z nimi. Wtedy może związać się z kobietą gdy poczuje taką potrzebę. Jest wiele kobiet które związały się z kobietami po długoletnich związkach z mężczyznami.Pragną być z kobietą pod każdym względem i wypierają całkowicie mężczyzn.I jak je wtedy nazwiesz? Staram się pisać na tematy w których mam coś do powiedzenia i na których temat trochę wiem. Raczej nie pisałaby na tematy o których nie mam zielonego pojęcia bo to byłoby bez sensu. Ale dziękuje za komentarz wasze opinie są dla mnie ważne.

Anonimowy pisze...

Ja myślę, że jest to cecha wrodzona w pewnym sensie, ale też zależy to od wychowania. Społeczeństwo wymusza na nas bycie hetero. Dlatego dopiero w dorosłym życiu możemy dojśc do wniosku, że to jednak nie to co sprawia nam przyjemność. Seks kobiety z kobietą nie jest czymś złym i często nawet 2 kobiety hetero chcą tego spróbować z czystej ciekawości. Co innego faceci. Tam raczej nie ma seksu z ciekawości. Dlatego tak jak pisałaś całowanie się 2 facetów jest często nie akceptowane. Facet po prostu jest gejem albo nie. Kobiety są bardziej otwarte na nowości. Choć są też kobiety które od zawsze wiedziały, że są lesbijkami co nie zmienia faktu, że próbowały z facetem.

Patrycja Frątczak pisze...

Dokładnie, oglądałam kiedyś dokument właśnie o lesbijkach i nawet te które były w stałych związkach z czystej ciekawości postanowiły spróbować seksu z kobietą. Niestety żyjemy w takim świecie a nie innym, i jeszcze przez wiele lat społeczeństwo będzie wymuszać na ludziach ukrywanie się.

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena