Bliżej Zbliżeń cz.3

Pozycja w której, kobieta poprzez oparcie nóg na barkach mężczyzny,może wykonywać ruchy posuwiste w górę i w dół. Idealna pozycja do powolnego i namiętnego seksu.
Poprzez uniesienie bioder partnerki, kochanek może swobodnie oraz głęboko w nią wejść. Mężczyzna może w pełni podziwiać ciało kobiety oraz rozkosz malującą się na jej twarzy.

Idealna pozycja dla par, które pragną urozmaicić swój seks oralny. Kobieta może poczuć zupełnie nowe doznania seksu oralnego podczas takiej pozycji.

Kobieta unosząc nogę i opierając ją na ramieniu kochanka, pozwala m na głębszą penetrację. Pozycja ta pozwala poczuć jeszcze bardziej intymność pomiędzy kochankami.

Tutaj kobieta przejmuję inicjatywę i decyduje o głębokości oraz szybkości pchnięć. Podparcie się o dłonie partnera pozwala jej na odciążenie ciężaru ciała, dzięki czemu pozycja ta staje się wygodniejsza.

W tej pozycji kochanek odczuwa wiele przyjemności. Wchodzi w kobietę pod zupełnie innym kątem niż zwykle co daje obojgu wiele przyjemności. Podczas stosunku kobieta pociera łechtaczką o udo partnera co daje jej dodatkową przyjemność.Kobieta unosząc biodra w górę i w dół decyduję o ruchach i sie pchnięć. Może również zataczać biodrami ósemki co da nowy poziom przyjemności zarówno dla niej jak i dla partnera.

Dzięki nodze uniesionej do góry kobieta daje możliwość głębszej penetracji przez partnera. Tutaj również dodatkową przyjemności sprawi kobiecie pocieranie się łechtaczką o udo mężczyzny.

Pozycja dla par które, pragną nowości w sypialni. Kochanek może bez problemu wejść w partnerkę, dzięki rozchylonym nogą kobiety penetracja staje się łatwiejsza oraz dostarcza nowych przyjemności.

Kochanek dzięki tej pozycji może obserwować ciało swojej kobiety. Może również dodatkowo pieścić dłonią jej łechtaczkę. Dzięki uniesionym nogą partnerki mężczyzna może swobodnie wejść w kobietę bez ograniczonych ruchów.


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena