Bliżej Zbliżeń cz.2

Idealna pozycja dla osób które, lubią czuć bliskość swojego partnera.
Kochanek może pieścić pośladki partnerki,a kobieta głaskać mężczyznę po plecach lub bawić się jego włosami. Taki dotyk da wiele przyjemności.

Pozycja dobra zarówno do seksu analnego jak i pochwowego. Mężczyzna może swobodnie wejść w kobietę, a przy odpowiednim wyczuciu stymulować jej punk G.

Poduszka podłożona pod brzuch kobiety, pozwoli na głębszą penetracje oraz seks przy innym kątem.
Gdy partnerka zaciśnie pośladki, facet odczuje jeszcze więcej przyjemności a ona poczuje jeszcze lepiej jego przyrodzenie.
Ta pozycja idealnie sprawdza się gdy macie w mieszkaniu duże lustro. Możecie obserwować odbicia swoich ciał. Da wam to jeszcze więcej przyjemności. Tutaj kobieta ma inicjatywę i to ona ma kontrolę nad ruchami i szybkością pchnięć.

Gdy kochacie się w tej pozycji, członek wchodzi w pochwę pod zupełnie innym kontem niż zwykle. Może to dać nowe odczucia. Kochanek może podziwiać piersi kobiety,a kontakt wzrokowy da jeszcze więcej intymności.

Ciekawa pozycja dla osób które, lubią eksperymentować w sypialni. Dzięki temu że ,kobieta opiera swój ciężar ciała na nogach mężczyzny ma więcej swobody w wykonywanych ruchach.
W tej pozycja kobieta może dodatkowo stymulować swoją łechtaczkę. Pocałunki partnera w szyję sprawią jej jeszcze więcej przyjemności. Ruchy mogą być wykonywane w górę i w dół lub w przód i w tył.

Pozycja bardzo intymna. Kochankowie czują swoje ciała i swoją bliskość. Pocałunki sprawiają dodatkową przyjemność a kontakt wzrokowy pozwala na poczucie bliskości.

Tutaj mężczyzna może dość głęboko wejść w kobietę. Penis znajduje się pod kątem, co pozwala na nowy rodzaj doznania. Kobie także może pieścić się dłonią.

Dzięki trzymani się za ręce, kobieta może swobodnie wykonywać ruchy bez obawy stracenie równowagi. Pozycja idealna dla osób które lubią doznać czegoś więcej w seksie.
Pozycja dla zaawansowanych. Parter opierając dłonie o podłogę i unosząc biodra w górę i w dół daje partnerce nowy wymiar przyjemności. Idealna pozycja do stymulowania punktu G.

Tutaj kochankowie biodrami mogą wykonywać okrężne ruchu,dodatkowo kobieta unosząc biodra do góry ma kontrolę na szybkością i głębokością pchnięć. Idealna pozycja dla osób lubiących patrzeć na swoje ciała podczas seksu.0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena