A po seksie....


Wiele poradników, czasopism, książek oraz innych źródeł zasypuje nas poradami co zrobić, aby nasz seks był cudowny - Jak sprawić naszemu kochankowi najlepszy orgazm w jego życiu - 10 pomysłów na urozmaicenie współżycia itp itd

Nie ma w tym nic dziwnego, przecież ja też zasypuje was postami właśnie na te tematy. Temat seksu jest bardzo rozległy, dlatego pewnie artykułów o podobnych tematach powstanie jeszcze kilkaset.
Liczy się nie tylko sam seks, oraz pomysł na jego urozmaicenie lecz również wstęp. Gra wstępna to odwieczna wojna płci.

O niej również i ja i grono innych ludzi zajmujących się ów tematem rozpisywało się w swoich notatkach.

Artykuły o wstępie jakim jest gra wstępna -
Artykuły o pomysłach na cudowny seks -
Artykuły o nieziemskim orgazmie -
Artykułu o zachowaniach parterów / ich potrzebach po seksie - yyyy.... Ilości znikome / Brak ?

Otóż to, wszyscy łącznie oczywiście ze mną rozpisują się o seksie, o jego wstępie, rozwinięciu oraz zakończeniu. A gdzie poruszenie tematu co się dzieje tuż po seksie ? 
My kobiety szczególnie przywiązujemy wagę do tych kilkunastu minut tuż po cudownym zbliżeniu. 
Lecz czy tak bardzo różnimy się pod tym względem od Panów ?
Panowie również jak przypominam są jednak istotami żywymi i tak samo jak my pragną czułości, pochwały po wysiłku jaki włożyli byśmy my płeć piękna odleciały w zapomnieniu.

Skłamałabym mówiąc, że te kilka chwil tuż po seksie jest dla mnie nieważne. 
Powiem dosłownie jest ważne i to cholernie.

W romantycznych filmach, książkach czy opowieściach zakochani tuż po seksie wtulają się w siebie po czym zasypiają niczym niemowlęta. 
Niestety my śmiertelnicy w normalnym życiu pierwsze co pragniemy zrobić to zmyć z siebie owoce naszych uniesień ( spermę, ślinę, soki kobiety oraz inne wydzieliny które wydaliły się z naszych ciał ) 
Sperma jak wiemy nie zawsze znajduje się w pochwie, jest również na biuście, brzuchu, pośladkach czy też twarzy. W takich chwilach raczej trudno mówić o romantycznym przytulaniu tuż po :)

Przez takie małe niuanse cały urok chwili skończonego zbliżenia pryska.
A przecież to taka piękna chwila, w której bliskość do naszego partnera potęguje w nas jeszcze bardziej.

Alternatywą do atakowania łazienki tuż po może być np wspólny prysznic, lub wspólna gorąca kąpiel z olejkami eterycznymi, które dodatkowo was odprężą. A takie odprężenie, kto wie może potęgować w kolejne namiętne zbliżenie :)


PO SEKSIE WIDZIANE OCZAMI KOBIETY

Ja w tych chwilach potrzebuje przytulenia, głaskania, dotyku, miłego słowa. Pragnę wtulić się w ramiona mojego partnera. Wiem, również że wiele kobiet ma identyczne potrzeby jak ja.
Nie chcemy za szybko uwolnić się z tego błogostanu, w którym się znajdujemy.
Potrzeba czułości wierzcie mi Panowie na słowo rośnie w nas ogromnie.
Czasami wystarczy słowo " Kocham Cię " a czasami potrzebujemy " pochwały " w stylu " Byłaś cudowna " "Uwielbiam się z Tobą kochać " itp
Takie krótkie słowa w chwili tuż po zbliżeniu są dla nas równie ważne, jak gra wstępna.

Takie amory u mnie jednak nie trwają zbyt długo :) Po kilkunastu minutach amoku przeważnie , nadchodzi apetyt na hmm na wszystko :)
Są również dni, w których czuje ogromne zmęczenie i tak jak wielu mężczyzn jedyne o czym marzę to sen. Bywa również tak, że po seksie dostaje ogromnego zastrzyku energii.
A czasami po intensywnym stosunku jedyne o czym marzę to bliskość partnera i nic poza tym.
My kobiety mamy jeszcze jedną skłonność zachodzącą tuż po seksie. A mianowicie gadanie / rozmowa. Rozpływamy się wtedy w marzeniach i idealnym tematem dla nas jest rodzina, dzieci, przyszłe planowanie życia itp itd
Dlaczego ? To bardzo proste. Jeżeli seks był udany, z miłości oraz z osobą, którą kochamy więź rośnie w siłę. Czujemy spokój, poczucie bezpieczeństwa, relaks, odprężenie, czyli idealny stan do rozmów właśnie na tematy związane z planowaniem rodziny czy też związku.
Gdy władał mną mój jedyny nałóg pierwszą rzeczą jaką robiliśmy z parterem było zapalenie papierosa. Jak ja uwielbiałam jego smak tuż po seksie. 
Niestety nałóg rzucony, a o cudownym smaku poorgazmowego papierosa zostało tylko wspomnienie :)
Jak widzicie nastroje tuż po seksie bywają różne. Wszystko zależy od dnia, zmęczenia, wyczerpania podczas zbliżenia czy też ogólnego samopoczucia.
Lecz miłe słowo oraz przytulenie, zawsze będzie czymś czego ja potrzebuje.

Wiele kobiet gdy nie otrzyma ów czułości od swojego kochanka po seksie, nawet jeżeli był on z miłości czuje się wykorzystana. I ja im się wcale nie dziwię. Jak inaczej może czuć się kobieta, która stawała na rzęsach by zadowolić swojego partnera a w zamian nie usłyszy ani jednego miłego słowa ?
Ubranie się kochanka lub szybkie wrócenie do obowiązków to jedna z tych rzeczy za które powinni wam Panowie skracać penisa. Za każde takie zachowanie przynajmniej o 1 cm.


A JAK TO SIĘ MA U PANÓW ?

Stereotyp mówi o mężczyźnie, który zaraz po stosunku obraca się plecami i zasypia w zastraszającym tempie.
Jak się jednak okazuje ten stereotyp na duży % odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dlaczego tak bywa ? Przyczyn może być wiele. Czasami bywa tak, że to właśnie mężczyzna bierze czynniejszy udział w seksie, co jak sami wiecie potrafi być bardzo wyczerpujące. Dodatkowo jest to wieczór po ciężkiej fizycznej pracy, dokładając do tego orgazm który działa bardzo relaksująco.
Nic tylko wtulić się w poduszkę i usnąć.

Są też Panowie tak jak i Panie którzy po zbliżeniu pragną rozmów. Lecz może nie do końca na tematy związane z rodziną. To raczej uciekanie do swoich zainteresowań, hobby. 
Kwestia głodu jest również na tej samej linii :)

Jest też cisza, którą wiele mężczyzn uwielbia. Tuż po seksie są odprężeni, pozbawieniu zmartwień, stresów życia codziennego. Pragną napawać się tą chwilą jak najdłużej.


Panowie uwielbiają być masowaniu właśnie tuż po zbliżeniu. Dotyk, głaskanie szczególnie okolicy karku, głowy, pleców czy ramion doprowadza ich do szaleństwa.
Tak samo jak my kobiety, potrzebują czułości.

Dobre słowo oraz pochwała jest jak najbardziej pożądane. Pogłaskać jego ego po seksie to tak jak udowodnić mu, że jest najlepszym kochankiem jakiego miałaś. Bo jest ? Prawda ? :)


PODSUMOWUJĄC :
*Miłe słowa zarówno dla nas kobiet jak i mężczyzn to coś czego bardzo potrzebujemy
*Ubieranie się tuż po seksie i powrót do innych czynności bez okazania czułości ze strony męskiej grozi utratą długości penisa
*Nie ważne jak, ważne aby czułość okazać zawsze
*Warto mieć blisko siebie opakowanie chusteczek, aby to co spłynęło na nasze ciało wytrzeć, bez uciekania do łazienki
*Czas po seksie jest równie ważny jak ten przed oraz w jego trakcie


Oby wam Panowie takie " Nic nie szkodzi " zdarzało się równie rzadko, jak wygrana naszej reprezentacji w piłkę nożną :)Źródło obrazków :
demotywatory.pl


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena