Typy kobiet które ( podobno ) lubią mężczyźni


Ostatnio przeglądając pewną stronę internetową moją uwagę przykuł artykuł o typach kobiet, za którymi mężczyźni szaleją. I  w sumie nie byłby nic w nim dziwnego przecież my kobiet także mamy swoje " ideały " jedne z nas lubią tych bardziej umięśnionych, drugie kochają się w typie romantyka, a jeszcze inne w złym draniu. 
To że mamy fajne cycki i niezły tyłek wcale zatem nie musi oznaczać że ktoś wybierze nas na kobietę swojego życia :) Faceci są wzrokowcami owszem, ale coraz częściej przekonuje się że w wyborze tej jedynej to nie wygląd staje na pierwszym miejscu lecz to w jakim stopniu kobieta odpowiada charakterem do męskich upodobań. 
Pocieszające ? Oczywiście, bycie ładną powłoką to nic trudnego, sztuka tkwi w pokazaniu drugiej osobie kim tak naprawdę jesteśmy, na czym nam w życiu zależy oraz co stawiamy na pierwszym miejscu listy swoich ideałów życiowych.

Według artykułu podzieli nas na 10 typów :

*Dziecko
*Tajemnicza Dama 
*Sexy Girl
*Niedoświadczona
*Dziewczyna Bonda
*Niegrzeczna Dziewczynka
*Zosia Samosia
*Druga Matka
*Super Gwiazda
*Kumpela

DZIECKO 
Kobieta która potrzebuje ciepła, miłości, poczucia bezpieczeństwa oraz wszelkich innych uczuć które czerpała od swojego tatusia. Delikatna, mało samodzielna, trochę wstydliwa,strach przed podejmowaniem trudnych decyzji, potrafiąca cieszyć się z małych rzeczy które ją otaczają. Dająca odczuć mężczyźnie, jak bardzo go potrzebuje i kto w związku nosi spodnie.

TAJEMNICZA DAMA 
To ten typ który skrywa znacznie za dużo, nie mówi o swoim życiu, nie opowiada o swoich pragnieniach, nie otwiera się na drugą osobę. Każdą informację na jej temat zdobywa się długimi godzinami. Tajemniczość może być seksi, ale są granice kiedy tajemnica przemienia się w ciągłą irytację na brak jakichkolwiek informacji o drugiej połówce.

SEKSI GIRL
Ten typ opisywałam kiedyś w pewnym poście. Świetna kobieta, które w urodzie nic nie brakuje, przeważnie duży biust, krągła, pupa, pełen makijaż, krótkie kiecki i dekolt do pasa. Z tą kobietą co drugi poszedłby do łóżka i pochwalił się nią przed kumplami, lecz o obiedzie u jego rodziców może zdecydowanie zapomnieć. Panienka na jedną noc której pozazdroszczą koledzy lecz w świetle dziennym wstyd pokazać się na ulicy.

NIEDOŚWIADCZONA
Wielu mężczyzn pociąga pewnego rodzaju cnota u kobiet. Brak wielu kochanków, możliwość zrobienia z nią wielu rzeczy jako ten pierwszy. Facet czuje dumę, że jest tym  które przeciera wiele szlaków i nikogo przed nim nie było. Nieśmiała, powściągliwa, lekko tajemnicza kobieta która w ramionach doświadczonego mężczyzny czuje pewnego rodzaju bezpieczeństwo.

DZIEWCZYNA BONDA
Kobieta która jest samodzielna lecz nie na tyle aby nie potrzebowała w sowim życiu faceta. Lubi robić męskie rzeczy, interesuje ją np piłka nożna wie co to spalony, kocha szybkie samochody a wieczorem przy lampce wina zamiast romantycznej komedii obejrzy wraz ze swoim kochankiem krwisty horror lub dobry kryminał. U takich kobieta granica która jest pomiędzy kobiecością a męskością bardzo łatwo zostaje zamazana, dlatego wielu mężczyzn pociągają takie kobiety lecz tylko do tego momentu w którym nadal to oni wiedzą więcej na męskie tematy niż ona.

NIEGRZECZNA DZIEWCZYNKA
Ostry seks, brak zahamowań, mówienie o swoich potrzebach, w sypialni brak wstydu. Można z nią zapalić cygaro i napić się dobrej whisky. Nie boi się mówić to co myśli nawet jeżeli w grę wchodzą czyjeś uczucia. Pewna swego, dumna z bycia sobą. 
Kobieta którą pragnie wielu lecz wielu również się jej boi.

ZOSIA SAMOSIA
Jak sama nazwa mówi, kobieta która poradzi sobie sama ze wszystkim, z problemami, cieknącym kranem, zmianą koła w samochodzie czy sprawieniem sobie orgazmu.
Samodzielność jest fajna, ale do pewnego momentu. Oczywiście są mężczyźni którym tak samodzielne kobiety się bardzo podobają.

DRUGA MATKA
Umyje naczynia, posprząta, zrobi porządek w szafce z jego ciuchami, zrobi śniadanko do pracy, obudzi gdy trzeba będzie wstać, gdy facet się skaleczy pocałuje w czuło mówiąc ciepłe słowa, gdy dopadnie katarek zrobi herbatki z cytrynką itp itd
Bardzo często w tym typie kobiet brakuje seksapilu, tej nutki niegrzeczności.
Wszystko zawsze poukładane, z odpowiednim wyprzedzeniem.

SUPER GWIAZDA
Ten typ kobiet od bardzo dawna mnie zastanawiał.
Każdy o nią zabiega, jest ładna nawet inteligenta, kobiety jej zazdroszczą, mężczyźni pragną.
Dobra praca, wysokie zarobki, zadbana, lekko przemądrzała, pewna siebie, nie lubiąca nudy.
A jednak przez większość swojego życia jest sama. Bez faceta w których tak naprawdę może przebierać.
Czyżby bycie tą najlepszą w oczach innych miało jednak swoje minusy ? :)

KUMPELA
Przy tej kobiecie facet może być naprawdę tym kim jest codziennie. Rozmowa na każdy temat, duże poczucie humoru, wspólne pasje, hobby. Z takim typem można robić wszystko to co z kumplem + kobieta kumpel ma cycki i fajny tyłek świetnie spędzony czasu + widoki kobiecych kształtów, czego mężczyzna może chcieć więcej ? :)


Powyżej opisałam wam własnymi słowami typy kobiet, które były zamieszczone w artykule o którym wspominałam wyżej. Ja próbując sama dopasować się to któregoś z nich nie wiedziałam do końca w który się wpasować. W każdym no prawie każdym coś mnie  przypomniało a zarazem było totalnym przeciwieństwem mnie.
Postanowiłam zatem poprosić mojego faceta o sklasyfikowanie mnie to któregoś z typów. Po lekturze stwierdził, tak jak ja, z każdym z tych typów mam coś wspólnego.

Po krótkim namyśle doszłam do wnosku, że chyba żadna z nas kobiet nigdy nie będzie tylko i wyłącznie jednym typem.
Przecież jak się dzieje coś złego naszemu mężczyźnie to budzi się w nas instynkt macierzyński i otaczamy go troską jak mama swoje małe dziecko, jak potrzeba potrafimy same naprawić coś w domu, jak mamy te same pasje lubimy tą samą muzykę przemieniamy się w kumpele, jak zachodzi słońce i za oknami pojawia się noc wkładając seksowne szpilki zmieniamy się w niegrzeczne kobiety pragnące seksu, jak potrzebujemy na kolejną kieckę a w naszym portfelu hula jedynie wiatr potrafimy być miłe oraz słodkie jak małe dziewczynki.

W każdej z nas siedzi kilka pierwiastków powyższych typów. My kobiety doskonale wiemy kiedy i w jakich okolicznościach przybrać odpowiedni typ by dostać to czego pragniemy :)

ŹRÓDŁO OBRAZKA :
www.nataliasamarec.pl

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena