Realistyczne seks lalki


O seks lalkach, o ile mnie pamięć nie myli, wspomniałam już kiedyś, dawno temu w jakimś poście. Dziś postanowiłam przybliżyć Wam, ten dziwny, a zarazem bardzo tajemniczy świat, do którego wkracza coraz większa ilość mężczyzn, oraz kobiet na świecie.

To, że świat seksu, oraz wszystkiego co z nim związane, a zwłaszcza gadżetów posuwa się w zaskakująco szybkim tempie wiedziałam. Ale nie wiedziałam, że to już zaszło tak daleko.
Bardzo często jest tak, że wraz z moim partnerem, do późnych godzin oglądamy tv, ponieważ zazwyczaj wtedy telewizji zdarzy puścić ,się jakiś fajny film, czy też dokument. Któregoś takiego wieczora, wpadliśmy na dokument właśnie o seks lalkach. Niestety trafiliśmy na sam koniec opowieści o mężczyznach, którzy pokochali seks lalki jak prawdziwe kobiety.
Moja skleroza dała się po raz kolejny we znaki i oczywiście zapomniałam, aby na następny dzień obejrzeć dokument w całości. Dziś postanowiłam jednak to nadrobić. Niestety zupełnie zapomniałam jaką nazwę nosił, i za cholerę nie mogłam go poszukać :/  Poszukiwania jednak, nie poszły na marne, ponieważ natknęłam się na kilka ciekawych rzeczy.

Oglądając zdjęcia, oraz strony poświęcone seks lalkom, po moim ciele zaczęły przechodzić dreszcze przerażenia. 
To jak daleko i jak realnie posunął się biznes seks lalek przeraziłoby niejednego.
Polskich stron internetowych nie znalazłam, ale za to zagraniczne jak najbardziej. Strony, które oferują sprzedaż tylko i wyłącznie realnych seks lalek. Oczywiście możemy kupić gotowy projekt, ale również możemy sami stworzyć model, który sprosta naszym wymaganiom.
Począwszy od koloru oczu, układu rąk, nóg, wielkości danych części ciała, wzrostu, grubości po odpowiednią waginę. Jednym zdaniem, możemy stworzyć swój ideał partnerki.
Oniemiałam. Czy ludzie naprawdę kupują takie zabawki na rzecz prawdziwych kobiet ? Dlaczego ? Po co ? 
Po chwili namyślenia odpowiedziałam sobie na tych kilka pytań

*Po pierwsze lalka nie zadaje pytań, nie boli ją głowa i zawsze jest na wszystko chętna
*Po drugie wygląda zawsze perfekcyjnie, facet sam może sobie ją stworzyć
*Po trzecie w dzisiejszej technologii jej wykonanie, piersi waginy i innych części ciała, jest tak bardzo realne, że w dotyku i użytku przypominają do złudzenia ciało kobiety
*Po czwarte nie wymagają
*Po piąte nie odmawiają seksu analnego
*Po szóste romantyczność,i wszelkie inne " bzdury " można wsadzić w kieszeń. Przy nich, mężczyzna może skupić się tylko i wyłącznie na sobie
*Po siódme... I tutaj już sobie odpuściłam, ponieważ zdałam sobie sprawę w ilu rzeczach głupie lalki mogą zastąpić Nas kobiety....

Przestałam zastanawiać się nad sensem ich kupowania, zaczęłam oglądać. I tak oto przedstawiam Wam, kilka zdjęć lalek, które zagrażają nam kobietom.

Oczywiście nie tylko Panowie mogą zamienić sobie prawdziwą kobietę na lalkę. My kobiety również możemy mieć taki zamiennik, i tak samo jak Panowi mamy szereg możliwości. Możemy wybrać lalkę o klacie Adonisa, lub brzuchatego wujka, o zielonych lub brązowych oczach. Możemy mieć całą sylwetkę, lub tylko od torsu w dół. Możliwości jest praktycznie bezliku.


Zanim jednak owe " istoty " trafią na sprzedaż, istnieje miejsce gdzie powstają. Zazwyczaj to stare magazyny, w których pracują za bardzo małe pieniądze Azjaci, którzy stanowią tak zwaną tanią siłę roboczą.
Oczywiście, tak jak to na świecie bywa, ich pensie to zaledwie kilka " groszy " w porównaniu do ceny lalek. Za lalkę, która spełni wszystkie fantazje, zapłacimy od 4 do nawet 30.000 tyś $
Jeżeli to dla Was zdecydowanie zbyt wysoka kwota, oczywiście istnieje zamiennik lalki za grube tysiące dolarów.Różnicę widać " gołym " okiem :) 
Wrócę jeszcze do fabryk, w których produkowane są magiczne lalki. Produkowanie tak realistyczny lalek, jest na świecie coraz bardziej popularne. Póki co, nie są one dostępne jednak dla wszystkich, chociażby przez ich wysoką cenę. Zwolenników jednak przybywa coraz więcej.. 
Czyżby to znak, iż moje przypuszczenia odnośnie zamiany Nas kobiet, na manekiny z pochwą jest realne i to już w najbliższych latach ?!

A może z seks lalkami będzie tak jak z wibratorami ?
Gdy seks rynek zaczęły podbijać wibratory, były one tylko w zasięgu gwiazd porno. Zwykłe kobiety bały się ich. Twierdziły, że nic nigdy nie zastąpi im męskiego penisa. Nie chciały nawet myśleć, o wsadzaniu do pochwy czegoś plastikowego, kształtem przypominające penisa ich kochanka, obrzydzało je to na samą myśl. 
A dziś ? Dziś co druga z nas ma wibrator. Baa nie tylko jednego, ale i dwa a nawet całe kolekcje. 
Zatem za 10 lat, zamiast kochać się np w trójkątach ze swoją żoną i obcą kobietą, mąż przyniesie do łóżka realistyczną seks lalkę ?! I co najgorsza wcale nas to nie zdziwi ?!

Niestety taki scenariusz jest bardzo możliwy. Postanowiłam jednak póki co, nie wybiegać tak daleko myślami w przyszłości i skupić się na teraźniejszości, ciesząc się, że mój facet nadal szaleje za moją waginą i to właśnie w nią chce wkładać swojego penisa :)

Poniżej przedstawiam wam zdjęcia które przedstawiają tworzenie realistycznej seks lalki.

Odcień skóry to kolejna cecha, którą wybieramy indywidualnie.
Pośladki oraz sylwetki również dobiera się według uznania.


Pod każdym modelem, są pokazane dokładne wymiary każdej części ciała. Wybieramy również wielkość oraz jędrność piersi.


Cały czas mam jednak nadzieję, że czasy w których My kobiety, zostaniemy zastąpione przez realistyczne seks laki są bardzo odległe. 
I tak wiemy, że Wy Panowie kochacie Nas, właśnie za nasze plotkarstwo, przerywanie meczy podczas najważniejszego gola, czy pyszne obiadki na które zawsze macie ochotę :)


Źródła obrazków :
google.image.pl
abellabeatriz.com
http://www.dsdoll.us
http://www.fantasydoll.com.au
https://sporothrix.wordpress.com
abcsexu.com.pl


5 komentarze:

Anonimowy pisze...

W ogóle nie w moim guście. Dla mnie nie ma w nich nic podniecającego. Choć pewnie mają swoich zwolenników na rynkach azjatyckich - oni tam lubią takie dziwne sex-wynalazki.
Dawno nie było gifów, mam nadzieję na szybką zmianę :)

Stały czytelnik

Bliżej Zbliżeń pisze...

Jak się okazuje dużą sławę osiągają również w Anglii :)
Gify na pewno się pojawią, kwestia kilku dni :)

Simiona pisze...

Uważam że jest to co najmniej dziwne...ale mimo to zauważyłam że lalki "Panowie" są mniej realni niż damskie wersje ;O no ale to pewnie dlatego ze jest wiecej klientow męskiej płci.
Pozdrawiam i dołączam sie do powyższego postu o gifach ;)

Bliżej Zbliżeń pisze...

Zdecydowanie tak, męskie lalki nie grzeszą raczej urodą :)
Zgadzam się z z Tobą, pewnie dlatego że my kobiety raczej mimo wszystko wolimy naturalne penisy :)

Lita A pisze...

Dzięki za tekst, chyba jednym z pierwszych niedokumentalnych mediów, który pokazał ten problem był jeden z ostatnich odcinków Californication ostatniego sezonu, kiedy Stu nie mogąc być ze Zboczoną Smerfetką, kazał zrobić lalkę. Spal z nią i jadł posiłki...
Jesteśmy daleko w rozwoju seks biznesu,czasami to i lepiej ;) ale zjawisko jest niepokojące jeśli będzie na szeroką skalę.

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena