Higiena miejsc intymnych u mężczyzn


Pisałam już o tym jak my kobiety powinnyśmy dbać o nasze miejsca intymne, teraz nadszedł czas na mężczyzn :)
W dzisiejszych czasach coraz więcej Panów przykłada uwagę do swojego wyglądu oraz dba o swoją higienę ( na całe szczęście ). I chociaż widok muskularnego faceta, oblepionego smarem, oraz potem, trzymającego w ręku klucz francuski, w samych spodniach, większość kobiet szaleńczo podnieca, raczej żadna z nich nie chciałby w takim stanie wziąć jego penisa do ust czy też kochać się z nim do ostatku sił.

Taki widok może być podniecający ale tylko na obrazku :) W rzeczywistości wolimy schludnych czystych facetów, którzy nie boją się używania antyperspirantu, oraz żeli pod prysznic :)

Co zatem powinien wiedzieć facet na temat swojej higieny a w szczególności higieny miejsc intymnych ?

Po pierwsze, jeżeli chcecie ładować swoje penisy do naszej buzi, musicie o nie zadbać. Mają być czyste, pachnące oraz zachęcające nas do ssania oraz całowania ich.
Noszenie choinki zapachowej w majtkach, zamiast ciepłej wody z mydłem raczej nic tutaj nie pomoże :)

A teraz trochę bardziej na poważnie :)

Mycie, podmywanie, szorowanie
Podczas mycia penisa należy zwrócić szczególną uwagę na kilka rzeczy. Mianowicie, do mycia miejsc intymnych Panowie ( tak samo jak my kobiety ) powinni używać specjalnych żeli czy też płynów, takie środki nie tylko nie podrażniają okolic intymnych ale również chronią i pielęgnują wasze skarby. Lepiej zrezygnować z używania zwykłych perfumowanych mydeł, które nie tylko osłabiają pH, ale i mogą prowadzić do infekcji oraz podrażnień.
Podczas mycia penisa konieczne jest odsunięcie napletka prącia. Dlaczego ? Ponieważ to właśnie pod nim gromadzą się wszelkie zanieczyszczenia, oraz mastka złuszczone martwe komórki i łój, które rozkładane są przez bakterie. Oczywiście penisa należy dokładnie umyć wzdłuż oraz wszerz. Przez cały dzień gromadzi się tam sporo zanieczyszczeń, pot, resztki moczu czy też spermy, nie mówiąc już oczywiście o nieprzyjemnym zapachu, który towarzyszy owym zabrudzeniom.
Dlatego ważne jest drodzy Panowie, aby o higiene miejsc intymnych dbać CODZIENNIE, a gdy macie dużo wysiłku fizycznego w ciągu dnia oraz w okresach letnich należy podmywać się nawet kilka razy dziennie.

Żele intymne dla mężczyzn
Depilacja
Tak jak i faceci dzielą się na dwie grupy, zwolenników depilacji kobiecej oraz przeciwników depilacji, tak i my kobiety mamy podzielone zdanie w kwestii męskiej depilacji miejsc intymnych.
Mnie osobiście odraża widok schowanego w gąszczach włosów łonowych penisa, którego ledwo co widać, dlatego jestem zwolenniczką męskiej depilacji miejsc intymnych. Jeżeli nie jest to depilacja całkowita, to chociaż przystrzyganie ich do minimum.
Tak samo jak u nas kobiet włosy łonowe mają na celu ochronę miejsc intymnych przed bakteriami itp, natomiast ich brak pozwala na większe utrzymanie higieny.
Jeżeli Panowie zdecydujecie się na ostrzyżenie swojego penisa oraz  dopuszczenie do niego trochę świeżego powietrza macie do wyboru kilka sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia.

*Maszynki do golenia
*Plastry z woskiem
*Kremy do depilacji
*Przystrzyganie nożyczkami lub maszynką elektryczną

Warto również pamiętać, że podczas golenie do tak zwanego zera może wystąpić zapalenie meszków włosowych, dlatego też należy po depilacji oraz w przeciągu kilku dni od niej wykonywać peeling, oraz stosować kremy łagodzące po goleniu.Bielizna
Penis tak samo jak nasza wagina musi podczas całego dnia mieć dostęp do powietrza, dlatego też warto postawić na bieliznę z naturalnych tkanin.
Panowie, nie ściskajcie swojego skarbu w mega obcisłych majtkach ( To wcale nie wygląda seksi )
Dajcie mu trochę " pobimbać " noszenie bokserek, jest bardzo zdrowe. Wasz penis ma przestrzeń, nie dusi się razem z jądrami, ma dostęp do powietrza, oraz nic go nie ugniata :)
Dlatego też stawiajcie na bokserki.
Utrzymanie czystego oraz pachnącego penisa nie jest wcale trudne. Na całe szczęście tak jak już wyżej pisałam coraz więcej Panów, dba o to co ma między nogami oraz o ogólną higienę swojego ciała.
Panowie jeżeli chcecie cudownego seksu, oralu który nie trwa minuty lecz aż do waszego szaleństwa, zachęcie nas do tego, jednym z pierwszych kroków jest higiena, ładny zapach oraz zdrowie waszych skarbów.
Nieprzyjemny zapach dochodzący z waszych spodni, pozbawi was seksu nie tylko jednego wieczoru ale i przez dłuższy czas :)


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetny post 1 Uwielbia Twój sposób pisania :)

Anonimowy pisze...

Kochana! Jakieś nowe pozycje seksualne by się przydały ;)

Bliżej Zbliżeń pisze...

Nie ma problemu, jak tylko znajdę coś godnego uwagi od razu umieszcze na blogu :)

Anonimowy pisze...

Mój chłopak nie zwraca większej uwagi czym myje, może więc warto sprawić mu taki intymny żel

PS Podpisuję się pod prośbą o nowe pozycje :) Praktycznie wszystkie od Ciebie już przetestowaliśmy z ukochanym, dziękujemy ;)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena