Jeszcze więcej pożądania cz. 6


Było trochę pozycji, więc przyszedł czas na kilka trików, które możecie wprowadzić do waszego życia erotycznego :)
Miłego oglądania :)


Dodatkowe pieszczenie naszej waginy podczas seksu, doprowadza nas kobiety do szaleństwa. Panie, które mają problemy z osiągnięciem orgazmu powinny jak najszybciej wypróbować tej metody. Jeżeli lubicie trochę mocniejsze doznania, poproście kochanka, aby dodatkowo obdarzał was namiętnymi klapsami. Nie tylko Panie czerpią z takiej kompilacji ogrom przyjemności, Panowie również przeżywają cudowne chwile.Pieszczenie partnera oralnie plus pieszczoty naszej waginy, to jest coś co większość z nas uwielbia. Bez znaczenie czy pieścić będziemy się my same, czy nasz skarb będzie pieścić nasz kochanek. Gdy robimy to same, dajemy mężczyźnie wiele przyjemności, oni kochają patrzeć na nas podczas pieszczot :)W tej pozycji to my kobiety decydujemy o naszej rozkoszy. Możemy wykonywać dowolne ruchy, lub sterować językiem partnera :) To doskonałe zastąpienie klasycznego seksu oralnego.
Polecane szczególnie tym Paniom, których partnerzy jeszcze nie do końca opanowali położenie łechtaczki :))


Delikatne muskanie palcami, poklepywanie, a nawet lekkie podszczypywanie, nasza wagina uwielbia wszelkie pieszczoty, jeżeli są one wykonywane z wyczuciem, gdy dodatkowo połączymy je z pieszczotami piersi oraz namiętnymi pocałunkami, wystarczy kilka minut, abyśmy oszalały na punkcie swojego mężczyzny.


Kolejny przykład na to jak gra wstępna może opierać się na przyjemności obojga partnerów. W takiej pozycji wasz mężczyzna nie tylko może używać swoich magicznych rąk, może również pieścić was wibratorem. Wielu mężczyzn podnieca widok kobiety zabawiającej się swoimi gadżetami :)


Nie zawsze seks oralny musi wyglądać tak samo. Odważcie się któregoś wieczoru na eksperymentalne pieszczenie swoich ciał. Niech jedynym ogranicznikiem będzie wasza wyobraźnia :)


Czasami my kobiety mamy dni w których pragniemy spokojnego namiętnego seksu oraz pieszczot. Powiedźcie o tym swojemu mężczyźnie. Niech rozpieszcza was swoim ciepłym językiem, bez pośpiechu, dodatkowo dotykajcie się same, nakierujcie partnera na ruchy, niech te magiczne chwile trwają dłużej niż zazwyczaj.

Może i ta pozycja nie wygląda na mega wygodną, ale potrafi przynieść wiele przyjemności. Jeżeli mężczyzna położy się na plecach jej komfort znacznie się poprawi, wtedy partner będzie mógł bez problemu pieścić waszą łechtaczkę. Jeżeli macie duże lustro, jest ona idealna, aby podziwiać wasze ciała.


Są dni w których mamy ochotę na subtelne kochanie się, tak jak już pisałam wyżej, ale i są dni w których mamy ochotę po prostu się pieprzyć. Ostry seks nie musi polegać tylko i wyłącznie na szybkich ruchach, czy mocnych klapsach, polega on przede wszystkim na stanowczości. Powolne ruchy kochanka, połączone z mocniejszym uściskiem naszej buzi czy innej części ciała, plus kilka pikantnych słów może sprawić nie wystarczy kilka sekund, abyśmy przeżyły orgazm życia.


Pieszczoty naszej pupy to coś co wiele z nas uwielbia. W tej pozycji dajemy również mężczyźnie napawać oczy naszym cudowny ciałem. Tutaj to my mamy władzę, nad penisem naszego partnera :)


Może i nie będziemy w stanie kochać się całej nocy w tej pozycji, ale na pewno jest warta wypróbowania.
Tutaj kobieta ma dwie możliwości, albo rozłożyć nogi tak jak widać to załączonym obrazku, albo umieścić stopy pomiędzy nogami partnera, złączając swoje nogi, co powodowałoby zaciśnięcie pochwy, dając wiele przyjemności nie tylko mężczyźnie, ale również nam.Kto powiedział, że na penisa należy wchodzić na wprost ? Przecież możemy również czerpać z niego przyjemność siadając na niego od boku :) Nasza pochwa dozna zupełnie nowych dozna, a partner zobaczy nas z zupełnie z innej strony :)


Drażnienie naszej pochwy, czy łechtaczki przez penisa jest cudownie przyjemne, szczególnie wtedy gdy towarzyszy temu odpowiednie nawilżenie. Takie pieszczoty, są doskonałą grą wstępną zarówno dla nas kobiet jak i dla Panów.


Obrazki pochodzą ze strony http://gify.jenporno.cz


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetne gify ? Można wiedzieć skąd je bierzesz? Jakieś źródło?

Bliżej Zbliżeń pisze...

Pod każdymi obrazkami jest źródło :)

Anonimowy pisze...

Dzięki teraz zauważyłem. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy.

Anonimowy pisze...

Kocham Twoje wpisy ! Jeden z lepszych blogów, które widziałam :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena