Jak obchodzić się z waginą ?

To ona dostarcza nam kobietom tyle przyjemności. Dzięki niej, przeżywamy najlepsze chwile naszego życia. Krzyczymy, prosimy o więcej, czasami wręcz błagamy, klniemy, dziękujemy, wywołujemy świętych, gdy tylko poczuje pieszczoty.
Tylko czy my tak naprawdę wiemy, jak sprawić jej przyjemność ? Jakie ruchy wykonywać, aby przeżyć najlepszy orgazm w naszym życiu ? A czego nasz skarb nie lubi, wręcz nie toleruje ?
No właśnie wiele kobiet, czasami ich partnerzy nie do końca wiedzą, jak posługiwać się tak magiczną częścią naszego ciała.
Dlatego dziś chciałabym wam przybliżyć wszystko to, czego nasza wagina nie lub a co uwielbia :)

Poznajmy się lepiej
Aby zaprzyjaźnić się z kimś trzeba go najpierw dobrze poznać. Tak samo dzieje się z naszą waginą. Aby w pełni cieszyć się rozkoszą, którą potrafi nam dać, musimy poznać ją od podstaw.
Pierwszym krokiem w tym celu, będzie po prostu jej zobaczenie. Nie bójcie się patrzeć na wasze skarby, przekonacie się, co tak naprawdę ona skrywa, jak jest zbudowana, oraz gdzie znajdują się jej najczulsze punkty. Przyjrzyjcie się jej uważnie, dotykajcie się w między czasie. Poznanie waszej waginy pozowali wam, na odkrycie tajników rozkoszy, którą wam daje :)
Dotyk, pieszczoty i inne miłej rzeczy
Po pierwsze dotyk, po drugie pocałunek po trzecie nawilżenie. To trzy rzeczy, które ona uwielbia.
Od delikatnych po mocniejsze, od szczypania do podgryzania. Możliwości jest wiele. Każda z nas lubi co innego. Dotyk pozwoli wam na rozpoznania ruchów, które sprawiają jej przyjemność.
Nie ograniczajcie się jedynie do dotyku, wzgórka łonowego oraz warg sromowych. Dotykajcie jej całej, wzdłuż i wszerz. Jednym palcem, dwoma czy też całą dłonią. Do takich pieszczot użyjcie śliny bądź lubrykantu. Ślina szybciej wysycha, dlatego lepiej użyć lubrykantu. Gdy będziecie pieścić swój skarb palcami, dodajcie do tego wibrator, którego użyjecie dopochwowo. Połączenie pieszczot zewnętrznych z dopochwowymi doprowadzi was do cudownej rozkoszy. To samo tyczy się waszego partnera. Gdy zadowala was oralnie, niech jego palce zajmą się waszą dziurką.
Wibracje to również coś co wasza wagina może pokochać.
Zacznijcie od delikatnych pieszczot, muskając palcami wasze wargi sromowe, powoli przechodźcie do tych bardziej intensywnych. Zataczajcie koła palcami w okolicy łechtaczki, zmieniajcie tempo oraz rodzaj pieszczot.
Używajcie dwóch rąk, nie ograniczajcie się tylko do jednej. Prawa ręka jest z reguły zdolniejsza manualnie,  lewa jest troszeczkę mniej poradna, dlatego jej ruchy również będą inne, co może przynieść wiele rozkoszy. Odwrotnie będzie oczywiście u osób leworęcznych.
Pieśćcie się w różnych pozycja, nie tylko na leżąco, ukucnijcie, odwróćcie się tyłem, uklęknijcie, czasami nawet samo oparcie nogi zmienia nasze odczucia. Połóżcie jedną nogę wyżej np na oparcie sofy.
Próbujcie każdej pozycji jaka przyjdzie wam do głowy. Nowe przeżycia, pozwalają odkrywać skryte przyjemności, które nasza wagina potrafi nam dać :)

Higiena przede wszystkim
Aby cieszyć się z tych wszystkich rozkoszy, które nasza wagina potrafi nam dać, trzeba dbać o jej higienę.
Stosujcie do kąpieli płyny do higieny intymnej. Dzięki niemu wasze pH będzie naturalnie, wasza skóra nie pozbędzie się potrzebnych bakterii, oraz jej nie podrażnicie.
Kobitki depilacja, to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu kobiety :) Jeżeli nie chcecie depilować waszej waginy w 100 %, usuńcie włoski, chociaż z okolic bikini. Nie ma nic gorszego niż wystające włosy łonowe spod seksownej bielizny :)

Tego nie lubię !
My kobiety z reguły wiemy czego nasza wagina nie lubi. Większy problem mają z tym mężczyźni. I tutaj apel do was drodzy Panowie. Nasze waginy to nie tarki do marchewki. Tarcie palcami o nasze wargi sromowe bez wyczucia w dodatku na " sucho " bez żadnego nawilżenia to najgorsze co możecie zrobić naszej waginie.
Ona tak samo jak by potrzebuje uczucia :) Delikatności, oraz wyczucia.
Zbyt obcisła bielizna również przynosi jej wiele dyskomfortu, gdy jesteście w domu i nie planujecie romantycznego wieczoru, dajcie jej odpocząć od obcisłych majtek z koronki. Wkładajcie luźną bieliznę najlepiej z bawełny, aby skóra mogła oddychać.

Wagina to cudowna część naszego kobiecego ciała, dlatego warto się o nią zatroszczyć :)
Mam nadzieję, że dbacie o wasz skarb, który daje wam tyle radości :)


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena