B Swish - bgood Deluxe Tangerine- Czyli testujemy wibrator :)

Witam was serdecznie :) Dość długo nie wstawiałam, żadnego posta ponieważ doba w ostatnich kilku miesiącach jest dla mnie zdecydowanie za krótka :) Mam nadzieję, że częstotliwość pisania notek z dniem dzisiejszym wzrośnie :)

Ale przejdźmy do rzeczy :) Kilka dni temu w moje ręce trafił pewien wibrator. Na pierwszy rzut oka wygląda dość banalnie, nie wyróżnia się kształtem, kolorem czy funkcjami. Na całe szczęście to tylko pozory :) Pomimo prostego wyglądu, potrafi wiele :)
Wielkimi krokami zawitała do nas jesień, raczej nie ta piękna złota jesień lecz ta, która pozbawia nas motywacji do czegokolwiek. A jak wiadomo nic nie poprawia nam tak nastroju jak porządny orgazm :)
Dlatego ten wibrator doskonale sprawdzi się na jesienną aurę :)
Ja z przyjemnością poddałam się tej miłej chwili właśnie przy pomocy nowego " kolegi " :)
Biorąc go w ręce pomyślałam " Wibrator jak wibrator , kilka prostych wibracji, nic specjalnego " Jednak dość szybko zmieniłam mój tok myślenia :)
Okazał się jednym z tych wibratorów, którego nie należy oceniać po wyglądzie :)
Jego wibracje nie tylko czuje się w naszym skarbie ale i na całym ciele.
Jego kształt, również świetnie się sprawdził, bez problemu, bez żadnego dyskomfortu dopasował się do mojego ciała.
Znalazłam w nim jedno małe ale, mianowicie dla mnie jego moc wibracji jest troszeczkę zbyt mocna. 
Dlatego przed sięgnięciem po niego warto zafundować sobie porządną grę wstępną, która pozwoli na całkowite rozluźnienie ciała.
Aczkolwiek to tylko jeden mały minus, zalety zdecydowanie biorą górę.
Jest bardzo przyjemny w doku, co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Jak wiadomo nasze miejsca intymne są bardzo wrażliwe na dotyk, dlatego ważne aby nasze gadżety, były przyjemne w dotyku.
Po wypróbowaniu go na własnej skórze, zdecydowanie mogę go wam polecić :)
Poniżej kilka słów o jego stronie technicznej :)


Bgood Deluxe B Swish Blue to prosty a zarazem spełniający duże oczekiwania kobiet wibrator. Wykonany
jest on z silikonu, który jest bardzo przyjemy w dotyku, co dla nas kobiet jest bardzo ważne. Ma on opływowy kształt, szerszy na górze a węższy na dole, pozwala to dopasować mu się do kobiecej pochwy dając wiele przyjemności. Jest on w 100 % bezpieczny, potwierdza to znak bezpieczeństwa CE, jak i RoHs.
 To cacuszko posiada 6 różnych funkcji wibracji. I tutaj jestem pod wrażeniem, ponieważ wibracje te są naprawdę zróżnicowane i każda kobieta na pewno dopasuje chociaż jedną z tych 6 funkcji pod siebie. Między innymi możemy znaleźć wibracje ciągłe, przerywane oraz pulsacyjne, połączone w kilku funkcjach. Obsługa jest bardzo prost gdyż na panelu znajdują się tylko dwa przyciski. Wibracje te są dość intensywne, więc kobiety które wolą bardziej delikatne doznania mogą czuć pewien dyskomfort. Króliczek, którego opisywałam tutaj, http://blizejzblizen.blogspot.com/2013/08/droga-ku-rozkoszy.html wibracje te ma zdecydowanie mniej intensywne.
Moje doznania są pozytywne, lecz porównując go z króliczkiem zdecydowanie pierwsze miejsce należy się króliczkowi. Co prawda B Swish  jest w stanie zadowolić naprawdę wymagające kobiety,oraz te które podczas seksu lubią mocniejsze doznania.
Warto go mieć w swojej kolekcji, idealnie sprawdza się również do gry wstępnej, może wtedy służyć np. jako masażer różnych części ciała. Poprzez zróżnicowane wibracje nasze ciało doznaje zupełnie nowej przyjemności. Połączenie go z zapachowymi lub smakowymi żelami daje wiele przyjemności. Przypominam tylko, że do zabawek sylikonowych używamy tylko i wyłącznie żeli intymnych na bazie wody.

Wibrator ten jest dostępny w sklepie internetowym JollyMolly.pl , http://www.jollymolly.pl/b-swish-bgood-deluxe-tangerine-wibrator-klasyczny.
Znajdziecie tam również kilka ciekawych rzeczy, które z pewnością zagoszczą w waszej sypialni na stałe :)
Bez obaw możecie zamawiać tam różnego rodzaju zabawki czy inne rzeczy, które urozmaicą wasze pożycie, sklep ten zapewnia 100 % dyskrecje oraz daje pewność bezpiecznego zakupu co jest naprawdę bardzo ważne.

Długość: 17,8 cm

Średnica: do 3,4 cm

Materiał: ABS i Silikon

Funkcje: 6 poziomów wibracji

Wodoodporny

Czas pracy do 3 godzin

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena