Jeszcze więcej pożądania cz. 5Dziś mam dla was kolejną porcję pomysłów na urozmaicenie waszego życia intymnego :)
Nie bójcie się spełniać swoich fantazji, wprowadzania nowych pozycji czy pieszczot, nawet małe różnorodności mogą przyczynić się do wielkich pozytywnych zmian w waszym seksie :)
Nie pozostaje mi nic innego, niż życzyć wam miłej lektury :)


Pieszczoty przez bieliznę są bardzo podniecające. W ten sposób drażnicie swoje najczulsze części ciała przez materiał, który dodatkowo sprawia wam przyjemność. Poproś partnera, aby w ten sposób pieścił np Twoje piersi. Możecie również do tego celu użyć, aksamitnej apaszki, bądź jakiegokolwiek materiału, który jest przyjemny w dotyku. Gdy będziesz pieściła kochanka przez materiał, on z każdą kolejną chwilą nie będzie mógł doczekać się ciepła Twoich ust. W ten sposób oral, który mu zafundujesz będzie jednym z tych, którego on nie zapomni :) 

 Nie tylko łózko służy do miłosnych uniesień. Połóżcie miękki koc na podłodze, rozpalcie wokół świece a wieczór na pewno przyniesie wam wiele rozkoszy :)
W tej pozycji nie tylko dajesz partnerowi nasycić oczy widokiem swojego ciała, ale i sama możesz pieścić swoją łechtaczkę lub piersi. Gdy uniesiecie wasze biodra podczas stosunku, penis kochanka wejdzie w was pod zupełnie innym kątem niż dotychczas, co może przynieść wam ogromną przyjemność.

W tej pozycji penis waszego partnera będzie ocierał się o boczne ścianki pochwy, nie tylko wam sprawi to wielką przyjemność, ale i wasz kochanek poczuje zupełnie nowe doznania. W ten sposób możesz również swobodnie pieścić swoją łechtaczkę, a dzięki skrzyżowaniu swoich nóg zaciśniesz mięśnie pochwy, dzięki czemu Ty bardziej poczujesz penisa kochanka, a on poczuje bardziej Twój skarb.

Tutaj to wasz kochanek przejmuje kontrole nad szybkością oraz ruchami pchnięć. Możesz poprosić partnera, aby pieścił Twoją łechtaczkę. Rozwarcie nóg sprawi, iż penis kochanka będzie mógł swobodnie wchodzić w Ciebie całą jego wielkością. Ta pozycja przynosi wiele przyjemności zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. 


Seksowna bielizna potrafi rozpalić zmysł każdego. Poszukaj bielizny, która będzie inna niż zwykle, która będzie miała nutkę pikanterii oraz będzie kusząca. Nie tylko Ty poczujesz się w niej pewnie, ale i uruchomisz wyobraźnię swojego kochanka. A gdy tylko, on uruchomi swoją fantazję na pewno zafunduje Tobie niejeden orgazm :)

W tej pozycji poczujecie bliskość swoich ciał. Partner bez problemu może, pieścić Twoją łechtaczkę, a ruchy, które wykonuje kochanek w tej pozycji dodatkowo przyniosą Tobie nowe doznania :) Wypięci pupy, pozwoli na głębszą penetrację.

Zafunduj sobie oraz partnerowi grę wstępną. Nie tylko dotyk Twoich rąk pozwoli Tobie na rozkosz, ale i ocieranie się łechtaczką o penisa Twojego partnera doprowadzi Cię do szaleństwa. W ten sposób rozpalasz również jego ciało oraz zmysły. Twój widok pieszczącej siebie samej w dodatku na jego penisie to będzie coś o co on na pewno będzie często prosił :)

Drogie Panie, jeżeli macie ochotę przeżyć orgazm, a waszego partnera nie ma niestety w domu, zafundujcie go sobie same :)
Jeżeli lubicie i nie boicie się oglądać filmów porno, dajcie sobie tą przyjemność :) Usiądźcie w wygodnej pozycji, najlepiej w takie, w której będziecie mogły stymulować nie tylko swoją łechtaczkę ale i np. piersi. Użyjcie swoich rąk, a jeżeli macie to i swojego przyjaciela wibratora :) Nic tak nie poprawia humor, oraz samopoczucia jak orgazm :)

Lustro to przedmiot, dzięiki, któremu możecie dodatkowo podwyższyć wasz poziom podniecenia :)
Jeżeli tylko macie lustro w, którym możecie podziwiać wasze ciała podczas pieszczot czy stosunku nie bójcie się go użyć. Przeważnie to mężczyzna ma tą przyjemność patrzenia na ruchy, które wykonuje, my kobiety w większości pozycji mamy utrudnione podziwianie naszych ciał podczas seksu. Dlatego lustro jest idealnym rozwiązaniem, aby dodać pikanterii do waszej sypialni :)


1 komentarze:

Anonimowy pisze...

uwielbiam Twojego bloga :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena