Wakacyjne namiętności - Czyli urlop czas zacząć !


Nadszedł w końcu długo oczekiwany przeze mnie i mojego ukochanego czas, a mianowicie czas urlopu. Każdy z nas doskonale pamięta wakacje podczas których puszczaliśmy wodzę fantazji i robiliśmy rzeczy na które podczas dnia codziennego nigdy byśmy sobie nie pozwolili. Pierwsze letnie miłości, pierwszy seks na łonie natury, rozkosz nad jeziorem w ustronnym miejscu, zachody słońca podczas których języki kochanków tworzyły jedność czy też imprezy na których ciała nastolatków są zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności. Takich przykładów samowolki podczas sezonu wakacyjnego jest mnóstwo.

Wiem również o tym że seks podczas wakacji staje się jeszcze lepszy, odczuwamy go silniej, mocniej, namiętniej, naszego partnera/partnerkę pragniemy bardziej niż dotychczas. Dlaczego ? Wypływ na to ma wiele czynników, wolność od stresów dnia codziennego, inne miejsce, okoliczności natury, odpoczynek psychiczny, błogość, oraz świadomość wolnego czasu kiedy to pośpiech zostawiliśmy w domu.

Seks podczas urlopu może różnić się od tego w domu, zwyczajna polana którą spotykamy w drodze może stać się naszym wielkim łóżkiem.
Podczas długiej podróży samochodem warto zrobić sobie kilkanaście minut przerwy na odkrywanie przyjemności :) Jeżeli dopisuje pogoda wykorzystajcie to kochajcie się na świeżym powietrzu , jeżeli natomiast aura pokrzyżuje wam palny seks w samochodzie potrafi być również bardzoo przyjemny :)
Wolne od pracy, obowiązków oraz życia codziennego zazwyczaj nie trwa wiele dlatego starajcie się wykorzystać każdą wolną minutę na spędzeniu namiętnych chwil.

Słońce, woda, las piękne krajobrazy, imprezy oraz % potrafią odebrać nam rozum, dlatego jeżeli nie jesteście w stałych związkach i planujecie zaszaleć erotycznie podczas urlopu warto przestrzegać kilku zasad :

*ANTYKONCEPCJA - PREZERWATYWA-ZAWSZE ! 
Nie ważne że wasza wybranka deklaruje się zażywaniem tabletek czy też innej antykoncepcji, nie znacie jej nie wiecie ilu miała partnerów oraz czy nie jest zarażona chorobami wenerycznymi. To samo tyczy się was drogie Panie, ja wiem opalone muskularne ciała mogą niejednej z was zawrócić w głowię ale nawet jeżeli on pragnie was tak samo jak wy księcia na białym koniu a nie będzie miał prezerwatywy lub będzie stronił od jej użycia załóżcie majtki, zapnijcie stanik i w bólach niespełnionej rozkoszy odejdźcie lub postawcie sprawę jasno " Seks z gumką, albo robótki ręczne oczywiście w Twoim wykonaniu przystojniaku ! " Namiętność przejdzie lub zaspokoicie ją z kimś bardziej odpowiedzialnym, wakacyjna ciąża zostanie z wami na zawsze a możliwe choroby weneryczne przysporzą mnóstwa problemów.

*ALKOHOL I INNE UŻYWKI
Ja jestem zdania że wszystko jest dla ludzi, lecz głowę zawszę trzeba mieć na karku. Tutaj mój apel kieruję w szczególności w stronę Pań. Moje drogie wieczorne wyjścia do pubów i klubów potrafią być naprawdę niezłą zabawą, słodkie kolorowe drinki niejednej z was dodadzą odwagi lecz by nie zrobiły niczego więcej niż zaszumiały lekko w głowie trzeba naprawdę uważać. Chodzi  oczywiście o różnego rodzaju narkotyki czy też pigułki gwałtu którymi mogą was ugościć niektórzy mężczyźni. Dlatego ważne jest abyście swoje % miały zawsze na oku, jeżeli pragniecie tańczyć czy czule obejmować się z przystojniakiem który nie spuszcza was z oka albo zostawcie drinka i już po niego nie wracajcie albo wypijcie go bez zostawiania na stolikach czy też barach.

*HOTEL-MOTEL-DOM
Większość wolnych osób jedzie na wakacje głównie z myślą seksu z nieznajomymi, oczywiście dopóki nasz rozum jest trzeźwy nie ma w tym nic szokującego. Gdy upolujecie już swój obiekt westchnień warto udać się z nim w miejsce w którym jest dużo osób, do hotelu, motelu lub domku w okolicy gdzie zawsze cokolwiek by się nie działo ktoś was usłyszy. Tutaj znów głównie apeluje do Pań. Obce miasto czy też kraj potrafi przynieść wiele niespodzianek także tych przykrych.

*OBCA ZIEMIA
Niestety na obczyźnie szczególnie w Egipcie czy też w krajach arabskich bardzo często dochodzi do wymuszeń, gwałtów, porwać kobiet w celu sprzedaży czy też zmuszania do prostytucji. Dlatego gdy zamierzamy wybrać się w tak egzotyczne miejsca warto skorzystać ze sprawdzonych biur podróży, podróż na własną rękę lepiej zostawić na zwiedzanie Krakowa czy też Wrocławia.
Pamiętajcie również o tym że każdy kraj posiada swoją kulturę, warto się z nią zapoznać by nie zostać skazanym za lincz podczas ulicznego pocałunku czy też odkrytych ramion.Mam nadzieję że wasze penisy i waginy również nie stracą rozumu i pozwolą wam się w bezpieczny i zdrowy sposób cieszyć seksem podczas urlopu. Tymczasem ja rozstaje się z wami na kilkanaście kolejnych dni w których zamierzam czerpać jeszcze więcej radości z seksu ! :)
Źródło obrazku :
mybabki.pl

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Miłego wypoczynku i oczywiście dużo seksu - będę czekał na nowe wpisy

Stały czytelnik

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena