BDSM


BDSM (Bondage and Domination, Discipline and Submission, Sadism and Masochism) - Wiązanie i dominacja, dyscyplina i uległość, sadyzm i masochizm.
Chyba każdy z was chociaż trochę kojarzy ten rodzaj przyjemności seksualnej.
W Polsce nie jest jednak on aż tak popularny jak w Stanach czy Japonii. 
Przyjemności ? O czym Ty piszesz kobieto ?! Jak krępacja, bicie, krew, pot, łzy, bicie czy poniżanie może być przyjemne. Można by nawet powiedzieć, że BDSM ociera się o gwałt, przemoc seksualną czy wykorzystywanie seksualne z którego przyjemność czerpie tylko jedna osoba.

Na pierwszy rzut oka tak, sama kiedyś po obejrzeniu filmiku BDSM przeraziła się, i nie było nawet mowy aby, nawet mała minuta tego spektaklu spowodowała u mnie podniecenie, wręcz przeciwnie.
Do momentu w który zagłębiłam się w całą istotę tej sztuki kochania.

Tak naprawdę zwolennicy BDSM to bardzo inteligentni ludzie, mający ścisłe reguły oraz zasady.
Podczas BDSM najważniejsze dla obojga partnerów jest wbrew pozorom bezpieczeństwo. 
„Bezpieczny, za zgodą i przy zdrowych zmysłach”, skrót SSC, to hasło główne które mówi, że wszystko co jest robione podczas zabaw powinno być oparte na bezpiecznych zasadach, bez zmuszeń do czegokolwiek oraz za zgodą obojga partnerów. To właśnie odróżnia BDSM od przemocy seksualnej czy gwałtu.
Lecz to nie wszystko, bezpieczeństwo jest tak ważne dla uczestników BDSM, że każdy z nich musi znać pewne zasady panujący w tym środowisku.
Inaczej jest z parami, które znają się od lat a inaczej z ludźmi którzy dopiero wkraczają w ten magiczny świat.
W każdym przypadku, a szczególnie jeżeli chodzi o nowicjuszy omawiana jest rama bezpieczeństwa, czyli wszystko to na co osoba z którą pragniemy się zabawić może sobie pozwolić, a gdzie są jej granice.
Istnieje również takie coś jak " Słowo bezpieczeństwa " Wypowiadana w chwili gdy jedna ze stron przekracza swoje granice i nie chce dalej prowadzić zabawy.
Jeżeli słowa w danych chwilach są niedopuszczalne przez domine można również ustalić gest, który przerywa daną sytuację.
Ludzie, którzy lubują się w BDSM posiadają również ogromną wiedzę na temat ludzkiego ciała, mechanizmu bólu, progu bólu, anatomii oraz psychologii.
To nie jest coś dla ludzi, którzy nie potrafią trzymać się ustalonych zasad, czy nie odróżniają klapsa w tyłek podczas seksu od bicia pejczem.


Podczas takich zabaw, głównie odgrywane są różnego rodzaju scenki w których jedna osoba to domina, a druga to podwładna, która dostosowuje się do wszystkiego co zarządzi osoba dominująca.
Trochę to dziwne ale w BDSM wcale nie seks jest najważniejszy, ona schodzi na drugi plan, podczas całej zabawy bardzo rzadko możemy go doświadczyć.
Górę bierze ból, który osobie poddanej może sprawić ogromną rozkosz, osoba dominująca również czerpie z tego wielką radość.
To nie zabawy, które kończą się po 20 min jak zwykły seks, to igraszki, które potrafią trwać cały dzień a nawet weekend. 
BDSM ma kilka pochodnych, które mogą lecz nie muszą łączyć się w całość, świat ten bowiem jest dość sporym światem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. 

*Bondage i Dyscyplina 
*Dominacja i Uległość  
*Sadyzm i Masochizm 

Bondage i Dyscyplina 
Bondage to inaczej skrępowanie. Związanie, sznurem, skrępowanie kajdankami, lub wszystkim innym co leży koło nas. Ten rodzaj dominacji możemy zobaczyć nie tylko w tym odłamie BDSM, wielu z nas czasami wykorzystuje ten rodzaj gry dla przyjemności.
Mnie samej czasami sprawia przyjemność, gdy to mój partner ma nade mną kontrolę, kiedy może pieścić całe moje ciało a ja nie mogę się przed tym bronić, chociaż z BDSM mam mało wspólnego :) . Wiem, że wielu mężczyzn ma nawet tego typu fantazję, w który ich kobiety związane do ramion łóżka są im uległe.
Do krępowania dochodzi również dyscyplina czyli posłuszeństwo poddanego.
Polega ona na systemie kar i nagród, osoba robiąca coś przeciwnego do żądań dominy zostaje ukarana, klapsem, biczem, pejczem, psychicznym upokorzeniem czy też spełnianiem rozkazów.
Dominacja i Uległość
To praktycznie taka sama sytuacja jak w krępacji i dyscyplinie.
Jedna osoba dominuje druga tej dominacji podlega.
Mogłoby się wydawać, że w parze kobieta mężczyzna zazwyczaj dominą jest facet a uległą istotą kobieta, lecz dużym procentem w BDSM uległością kieruje się mężczyzna, który oddałby wszystko by seksowna kobieta poniżając go mówiła co ma robić.Sadyzm i Masochizm
Czyli sadomasochizm, sadyzm to czerpanie przyjemności z bólu, poniżenia, krwi, potu czy też łez, ze wszystkiego co nam mogłoby wydawać się czymś niemiłosiernie bolesnym, masochizm to natomiast czerpanie przyjemności z bycia poniżanym bycia kogoś poddanym, sługą, bycia wykorzystywanym.
To jedno z najbardziej niebezpiecznego rodzaju BDSM, to tutaj może dochodzić to trwałego okaleczenia, urazów, czy też kalectwa.

W niektórych krajach BDSM jest zakazane, dlatego zwolennicy spotykają się w specjalnych miejscach lub propagują go w zaciszu własnego domu.
Czasami możemy spotkać się z przyzwoleniem na na BDSM lecz nie na wszystkie jego aspekty.

A co ja myślę na ten temat ?
Nigdy nie potępiam czegoś co jest inne od mojej idei życia. Dla mnie to styl życia ludzi, którzy wiedzą czego pragną nie boją się swoich namiętności , pragną w życiu seksualnym wznieść się na innym poziom.
Osobiście póki co nie odważyłabym się za zabawę w prawdziwe BDSM, to że lubię gdy mój partner chwyci mocniej moje pośladki, podczas seksu da namiętnego klapsa, czy przytrzyma mocniej moje ręce wcale nie oznacza, że BDSM jest dla mnie :)
Tutaj musimy potrafić odróżnić, bycie uległą od drobnych gestów, które sprawiają że nasze podniecenie rośnie :)

Chociaż nie wyobrażam sobie, abym to ja w pełni dominowała nad moim partnerem, rozkazywała mu czy rządziła każdym jego ruchem :)

Zdecydowanie póki co BDSM to nie moja bajka :)


Źródła obrazków :
http://bdsmpornart.com/3d-bdsm-with-sexy-babe-on-the-fuck-machine.html
http://hard3dbondage.com/little-tied-up-nun-in-digital-bdsm-world.html
fetishpassions.com
fetishvideosxxx.com
proserpine.tumber,com
http://www.planetclimax.com/freesites/extreme-bdsm/pictures6.html
http://www.vice.com/pl/read/sznury-skory-fotografia-wywiad-z-keymo
http://3dbondagehentai.com/the-passions-of-alexandra.html
1 komentarze:

Lena pisze...

Genialne zdjęcia. Szkoda, że w Polsce jest mało dostępny sprzęt.

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena