Kilka wskazówek dla Pań - Czyli z penisem na Ty


Jakiś czas temu pisałam o wskazówka dla Panów, czyli o tym co my kobiety lubimy, pragniemy czego oczekujemy oraz czego nie lubimy.
Dziś chciałabym napisać o tym, czego Panowie nie lubią, co kochają, a za czym szaleją :)
Nie zostaje mi nic innego, jak życzyć miłej lektury :)

Rozmowa :
Z reguły to My kobiety paplamy ile wlezie nie dopuszczając do słowa drugiej połówki. Dla nas wszystko co chcemy przekazać wydaje się najważniejsze na świecie, i nie ma nic ważniejszego niż to o czym aktualnie myślimy.
Okazuje się jednak, że nasi mężczyźni mają równie wiele do powiedzenia :)
Oni również pragną, abyśmy poświęciły uwagę rzeczom, które przytrafiły się im w ciągu dnia.
Ja rozumiem, problemy naszej przyjaciółki są najważniejsze, ale uwierzcie kolejny przegrany mecz, nowy model samochodu, czy najnowsza konsola do gier mają równie dużą wagę :)
Dlatego warto czasami posłuchać z zainteresowaniem oczywiście, tego co nasz wybranek życia ma nam do opowiedzenia. Tym bardziej, że im opowiedzenia całego dnia zajmuje ok 10 min, my mamy na to cały wieczór :)
Zapomniałaby o najważniejszej rzeczy, o naszym słynnym " DOMYŚL SIĘ " lub " Co ci jest ? NIC ! "
Tak ja wiem, sama tak robię i pragnę żeby mój mężczyzna domyślił się wszystkiego co chodzi mi po głowie, aby powiedział to co chcę usłyszeć, oraz aby zawsze było tak jak ja sobie tego zażyczę.
Niestety tak się nie da... Wiem też nad tym ubolewam, no ale cóż, moje drogie Pani, czasami jest nam trudno powiedzieć wprost o co nam chodzi, i przez to potęgują się nasze kłótnie. Sama z czasem nauczyłam się, że warto od czasu do czasu powiedzieć wszystko to co leży nam na sercu. Ponieważ domysł rodzi kolejny domysł, a co za tym idzie, zaklejamy sobie głowę niepotrzebnymi kłótniami, a na końcu i tak gubimy się w tym o co nam naprawdę chodziło.
Dlatego mówmy do nich, najlepiej to czego oni mają się domyśleć :)Czułości, przytulanie i inne namiętności:
My kobiety uwielbiammyyy przytulania, kochamy długie namiętne wieczory, delikatne pocałunki w każdą część naszego ciała, i wszystko inne co jest poświęcone naszej uwadze.
Nie tylko my kochamy to wszystko, tym Paniom, którym wydaje się, że facetowi zależy tylko i wyłącznie na wsadzaniu penisa do naszych ust czy cipki, muszę powiedzieć, że niestety są w błędzie. Może i niektórzy nie wyglądają na takich, ale uwierzcie, oni kochają tak samo jak my, gdy całujemy ich uda, ramiona, szyje, brzuch sutki. Gdy głaszczemy ich po głowie, dotykamy naszymi delikatnymi rękami całe ich ciało.
Oni także lubią być zaskakiwani. Dlatego od czasu do czasu zapal sama świeczki, otwórz wino i przygotuj jego ulubioną potrawę. Nasze upodobania wcale nie różnią się, aż tak bardzo. Nawet gdy w Twoich oczach to największy twardziel, w środku tak samo jak Ty potrzebuje czułości, namiętności oraz rozmowy.
Lodzik, ssanie, obciąganie czyli żyć nie umierać :
To prawda, mężczyźni szaleją za seksem oralnym, kochają go. Lecz seks oralny to nie tylko ruchy posuwiste naszą głową, oni pragną czegoś więcej. 2 minutowy seans, w którym Twoja mina wskazuje na to, że robisz to bez przyjemności, spoglądanie na zegarek, oczy wbite w telewizor nie są spełnieniem jego marzeń.
Tak jak my kobiety oczekujemy od nich poświęcenia, dużej uwagi naszej waginie podczas seksu oralnego, tak samo oni oczekują tego od nas.
Ich penis pragnie zabawy, naszym językiem, ręką, pośpiech to ostatni rzecz, na którą w tej sprawie mają ochotę.
Okaż mu trochę uwagi, pobaw się nim, pokaż że Ciebie rajcuje to równie mocno jak jego, wzdychaj, mrucz, drocz się z nim.
Głaszcz, drap, zaciskaj pięść po czym rozluźniaj, zmieniaj tempo. 
A on odwdzięczy się Tobie orgazmem, którego zapamiętasz do końca życia.
Uwaga, on ma również jądra, które tak samo jak jego penis pragną pieszczot. Wiele kobiet pomija je, a faceci uwielbiają, gdy pieścimy je tak samo jak ich penisa.
Pocałuj, dotknij., pogłaszcz, nie tylko podczas seksu oralnego, podczas kochania również stara się je pieścić.
Seks ma dla niech również dużą wartość emocjonalną.
Wiele kobieta uważa, że facet został stworzony tylko i wyłącznie do jedzenia i seksu, a to wcale nie prawda. Owszem jest mały odsetek takich mężczyzn, ale górę biorą Ci, którzy tak samo jak my pragną namiętnego, zadziornego seksu.
Nie myśl, że Twój facet jest tylko z Tobą dlatego, że masz waginę i robisz nieziemski oral. Jest z Tobą bo przede wszystkim Cię kocha, chociaż czasem tego nie okazuje.
Nie leżmy jak kłoda podczas, gdy facet wylewa z siebie 7 poty, aby zobaczyć chociaż trochę podniecenia na naszej twarzy. 
Oni także pragną czuć nasze emocje.
Nie obrażajcie się, jeżeli wasz facet ma wybujałą fantazję. Nimi kieruje testosteron i czasami po prostu lubią pieprzyć swoją kobietę, a nie uprawiać z nią spokojny cichy seks.
Nie zawsze kieruje nimi penis, pomyśl o tym, gdy wyzna Tobie miłość, oraz gdy pokażę jak bardzo Cię kocha :)Koledzy, zimne piwo i wszystko inne co nas denerwuje :
Nie lubimy, gdy nasz facet idzie na męski wieczór z kolegami. Zdecydowanie wolimy gdy spędza go razem z nami najlepiej przy ckliwej komedii z aktorem na którego się napalamy.
Ale jak to w życiu bywa, czasami musimy iść na kompromis.
Czasami się im nie dziwię, w końcu bywają takie dni, że same z sobą nie dajemy sobie rady, a co dopiero ma powiedzieć ten biedy facet, którego obwiniamy o całe zło na ziemi, gdy mamy okres.
To są właśnie chwile, w których musimy zrozumieć to, że oni czasami po prostu muszą pobyć w świecie samców, bez płaczących, marudzących, kobiet :)
Pamiętajcie, że na końcu nasz mężczyzn i tak wróci do nas, wtuli się do łóżka przytuli i wyzna nam miłość :)
P.s jeżeli takie wypady zdarzają się 6 dni w tygodniu, masz prawo do uwolnienia swojej agresji :)
Mam nadzieję, że nigdy nie spotkacie na swoje drodze, faceta którego opisuje obrazek poniżej :)
Oraz, że postaracie się zrozumieć chociaż trochę swojego faceta, tak jak wy pragniecie, aby on zrozumiał was :)


Źródła obrazków :
kiepy.pl
fabrykamemow.pl
wolna-polska.pl
demotywey.pl

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Doskonala notka ;) czekam z partnerem na notke z jakimis pozycjami, urozmaiceniami ;) pozdrawiam!

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena