Bliżej Zbliżeń cz.1

Pozycja ,w której inicjatywę przejmuje partner. Decyduje on o tempie oraz głębokości ruchów. Kobieta oddaje się w pełni czyną mężczyzny.  Podziwia on jej ciało ,co sprawia że poziom jego podniecenia rośńie z każdą chwilą. Idelan pozycja dla par,w których partner lubi przejąć inicjatywę i podziwiać ciało kochanki..  
Pozycja która, umożliwia podziwiane przez mężczyznę swojej parterki.  Kobieta opierając się na dłoniach może przejąć kontrole nad zbliżeniem. Unoszac biodra w górę i w dół ,sama decyduje jak głębokie mają byc ruchy. Wymaga ona od partnerki  dość silnych rąk ,gdyż przez cały stosunek cięzar ciała przenosi się na dłonie. 

 Pozycja z użyciem krzesła wymaga od partnerki dość sporej giętkości ciała. Jest ona dość męcząca ale zapewnia wiele przyjemności. Wymaga także mocnego uścisku ciała kobiety przez mężczyznę ,by dać jej stabilność. Kochanek może wejść w partnerkę ,pod takim kątem aby jego penis pocierał przednią ściankę pochwy. Co prowadzi do wielkiej przyjemności zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Tym samym zapewniamy partnerowi widok całego naszego ciała. Może on także, pieścić nasze piersi co stworzy nam dodatkową rozkosz.
 
Pozycja dla zaawansowanych par. W tej pozycji przejąć kontrole może partner ale i partnerka, lub kochankowie mogą złapać swój własny rytm. Kobieta może stymulować swoją łechtaczkę poprzez pocieranie się o udo partnera,co zwiększy jej doznania.. Mężczyzna nie ma problemu z penetracją gdyż kobiet leży w sposób ułatwiając mu dostęp do pochwy. Pozycja nie nadaje się raczej dla mężczyzn z małymi przyrodzeniami, gdyż członek nie wejdzie tak głęboko w kochankę jak przy innych pozycja.
 
Pozycja bardzo intymna, pozwala poczuć bliskość partnera,oraz ciepło jego ciała. W tej pozycji raczej  nie ma mowy o szybkich  ruchach, jest to pozycja przeznaczona do napawania się seksem. Partnerzy są w swoich objęciach mocno przytuleni do siebie,czują swoje oddechy. Tutaj inicjatywę przejmuje raczej partnerka. Kobieta może kiwać się w przód i w tył,l ub lekko unosić pupę w górę i w dół. Przy czym także stymulować swoją łechtaczkę pocierając się o łono partnera. Kochankowie mogą patrzeć sobie głęboko w oczy,namiętnie całować,dotykać pleców ,szyi, bawić się włosami partnera lub szeptać miłe słowa. Pozycja idealna na romantyczne wieczory 

W tej pozycji kobieta utrzymuję równowagę poprzez objęcie rękoma szyi partnera, oraz podtrzymaniu przez kochanka jej ciała. Partnerka kiwając się w przód i w tył nadaje rytm stosunkowi. Mężczyzna dotyka penisem przedniej ścianki pochwy ,może ona także umożliwić stymulacje punku G. Tutaj mężczyzna dość głęboko wchodzi w ciało kobiety. Tym samy dając jej wielką rozkosz. Gdy kochanek ma silne ręce może unieść partnerkę ,chwytając ją za pupę i sam nadawać tempo akcji. Pozycja dla par które lubią urozmaicać swoje pożycie i kochać się niekoniecznie jedynie w pozycji misjonarskiej. Wymaga dość dużej siły zarówno od kobiety jak i mężczyzny
W tej pozycji mężczyzna może swobodnie podziwiać ciało kobiety. Pieścić je piersi ,oraz patrzeć jej głęboko w oczy. Tutaj partner ma władzę która umożliwia mu nadawanie tempa oraz głębokości pchnięć. Kobieta może
rozluźnić się, oddać fali przyjemności ,którą zapewni jej partner. Pozycja dość banalna ale daje dużo rozkoszy obojgu partnerom. Umożliwia ona pieszczenie łechtaczki kochanki przez mężczyznę. Idealna pozycja dla par które lubią kontakt wzrokowy podczas stosunku.


                                                                                                                                     

                                                                                                           

W tej pozycji, partner może dość głęboko wejść w swoją partnerkę. Penetracja pod tym kątem ułatwia stymulowanie magicznego punktu G. Tutaj mężczyzna przejmuję kontrolę nad rytmem  i tempem pchnięć. Jest to idealna pozycja dla par, w kórych partner ma mniejszego członka , i nie zawsze podczas stosunku może wejść tak głęboko w partnerkę jakby trgo chciała.  Kobieta może swobodnie głaskać kochanka po plecach lub pośladkach. Gdy partnerka rozchyli nogi i oprze je na ramionach mężczyzny, umożłiwi mu patrzenie na jej twarz pełną rozkoszy, co nasyci go jeszcze bardziej.


0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena