Seks absurdy


Każda dziedzina życia ma swoje fakty i mity, jedne świadczą o ludzkiej głupocie drugie natomiast o barku wiedzy. W seksie, miłości czy związku absurdy pojawiają się stosunkowo często. 
Dlatego dziś postanowiłam wymienić kilka z nich, niestety wszystkie są poparte prawdziwymi wypowiedziami, mam nadzieję że z każdym kolejnym rokiem poziom naszej wiedzy na temat seksu zacznie wzrastać ponieważ w innym przypadku będzie tylko gorzej :)

1. " Jeżeli chłopak nie spuści się we mnie nie ma szans abym zaszła w ciąże, jeżeli jednak zdarzy mi się coś takiego wystarczy połknąć tabletki na przeczyszczenie "

Otóż nie ! Moje drogie młode kobietki po pierwsze każdy stosunek bez użycia antykoncepcji bez względu na wytrysk może skończyć się zajściem w niechcianą ciąże i żadne ale to żadne tabletki na przeczyszczenie, magiczne ziółka czy też kąpiel nie spowoduje uniknięcia zapłodnienia. 

2. " Podczas robienia loda istniej możliwość zajścia w ciąże " 

Owszem, jeżeli po wytrysku swojego partnera natrzesz swoją cipkę jego nasieniem lub gdy on zechce finiszować na Twoją waginę wtedy istnieje możliwość, że za najbliższe 9 miesięcy będziecie rodzicami.
Jeżeli natomiast Twoja wagina nie miała styczności z jego nasieniem a jego finisz skończył się w Twoich ustach nie ma możliwości zajścia w ciąże ponieważ jak mam nadzieję wszyscy wiem kobieta nie zachodzi w ciąże poprzez układ pokarmowy :)

3. " Facetowi staje tylko wtedy gdy się podnieci "

Nie zawsze widok sterczącego penisa oznacza że jego stan podniecenia gwałtownie wzrósł. Są sytuacje kiedy wzwód jest niekontrolowany w szczególności podczas wieku dojrzewania, lub po prostu gdy facet drapie się po jajkach lub w okolicach penisa, gdy rano wstaje, oraz w innych sytuacjach o których my kobiety nie mamy pojęcia, Penis jakby to powiedzieć czasami żyje własnym życiem :)

4. " Udając orgazm sprawiam mu przyjemność "

Udając orgazm robisz z niego idiotę a z siebie ofiarę losu. Nie ma nic gorszego niż udawanie orgazmu. Po pierwsze robisz sobie krzywdę ponieważ nie chcesz nauczyć się jednej z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu, po drugie udawanie to również kłamstwo, a na pewno sama wymagasz od swojego partnera szczerości. Dlatego zamiast po raz kolejny udawać ekstazę porozmawiajcie o tym co możecie zrobić, aby seks kojarzył się Tobie tylko i wyłącznie z błogim stanem a nie z kolejną porcją udawanych okrzyków. 

5. " Masturbacja powoduje ślepotę oraz jest czymś czego powinniśmy się wystrzegać "

Ślepotę, grzybicę nóg, bóle uszu oraz wywołuje świąd pachwin.
Nie, nie, nie ! Na temat masturbacji przeglądając internet doszukałam się wielu absurdów. Obalając je masturbacja nie wywołuje żadnych komplikacji zdrowotnych, mało tego wpływa ona bardzo pozytywnie na stan naszego zdrowia oraz umysł. Dlatego jeżeli nie macie partnera lub doskwiera wam brak seksu róbcie to ! Masturbujcie się !

6. " Kobieta ma okres tylko wtedy gdy sika "

Niestety nie, pokarano nas i zupełnie nie wiem dlaczego okresem całodobowym, on nie robi sobie urlopu jest z nami wiernie przez kilka dni. Czasami przyprowadza sobie kolegów, ból brzucha, ból pleców, czy ból nóg. Apeluje teraz do Panów, moich drodzy nie wymagam od was abyście znali każdy rodzaj podpasek czy też tamponów ale takie podstawowe informacje na temat naszej miesiączki naprawdę wypadałoby znać :)

7. " Facet nie potrzebuje czułości, oni myślą tylko o seksie "

Okazuje się że nawet największy twardziej i największa męska świnia ma takie dni w który potrzebuje troski i miłości. Mężczyźni tak samo jak my kobiety potrzebują czułości, oni po prostu swoje uczucia okazują inaczej. I nawet gdy myślisz, że on poradzi sobie w każdej sytuacji nawet nie wiesz jak bardzo potrzebuje Twojego przytulenia :) A o seksie owszem myślą, ale my kobiety również i to wcale nie tak rzadko jakby mogło się na wydawać :)

8. " Mężczyzna nie może udawać orgazmu "

Pewnie że może, a dlaczego nie ?! Gdy on ma prezerwatywę i jego finisz odbywa się w ciemnym pokoju w pozycji misjonarskiej jaką masz pewność że jego jęki skończyły się orgazmem ? Nie masz żadnych, z tym że faceci nie odmawiają sobie tej przyjemności oraz nie mają takiej trudności z dojściem do szczytu jak my kobiety. 

9. " Gdy facet ma orgazm zawsze ma wytrysk "

Są mężczyźni którzy mają lub którym zdarzyło się mieć orgazm bez wytrysku. Jest to bardzo możliwe w chwili gdy mężczyzna kocha się np 4 raz pod rząd. 

10. " Oni mają zawsze ochotę na seks ! "

Oni czyli mężczyźni nie mają zawsze ochoty na seks, to również istoty które borykają się z przemęczeniem, chorobą, osłabieniem, złym humorem itp itd Dlatego gdy wasz partner odmówi wam któregoś wieczoru namiętnego seksu nawet gdy będziesz ubrana w zabójczo zmysłową bieliznę wcale nie oznacza że cię zdradza, i zamiast robić mu awanturę po prostu zapytaj o jego samopoczucie :)

Źródło obraz :
komediowo.pl

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Uwielbiam Twoje posty ! Takich wpisów, proszę więcej ! :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena