Czego pragnę w seksie oraz związku


Każdy z nas ma swoje wytyczne odnośnie idealnego partnera, tworzeniu relacji która później przeradza się w poważny związek, seksu którego pragniemy udoskonalać z każdym kolejnym dniem.
Ja również w pewnym etapie swojego istnienia zaczynałam zdawać sobie sprawę czego tak naprawdę pragnę w seksie czy swoim związku.
Dziś mogę powiedzieć że uświadomiłam sobie pewne rzeczy o których wcześniej zupełnie nie myślałam, to co działo się w moim życiu lata wstecz, ukształtowało mnie na dzień dzisiejszy.

Książe na białym koniu, o blond włosach niebieskich oczach, spełniający wszelkie moje zachcianki, majętny, wykształcony ten którego zazdrościłby mi wszystkie kobiety.
Nie ! Okazało się że w moim życiu nie ma miejsca na blond cipy chodzące w rurkach dbające bardziej o swoją fryzurę niż ja, nie ma miejsca na modela na którego widok szczerzą się wszystkie panny w okolicy, nie ma również miejsca na faceta zadufanego w sobie który w kobiecie widzi tylko dziurkę do której może zaaplikować swojego penisa.

Mój książe okazał się być facetem, który w swoich objęciach daje mi poczucie bezpieczeństwa, który dba o to aby moje potrzeby były zauważalne, który z dwudniowym zarostem wygląda tak pociągająco że trudno mi od niego oderwać wzrok, który ma silny uścisk a zarazem delikatne dłonie które doprowadzają mnie do szaleństwa. Jego podkrążone oczy, które są wynikiem ciężkiej pracy świadczącej o ogromnej odpowiedzialności. Potrafi być czułym mężczyzną całujący każdy centymetr mojego ciała, a zarazem facetem który ciągnąc mnie za włosy wydaje rozkazy, które ja posłusznie wykonuje.
Jego styl bycia, fakt iż ma własne zdanie, oraz to że czasami nie pozwala być mi do końca tą rozpieszczoną jedynaczką którą zawsze byłam, oraz ogrom innych cech zaważyły na tym że to właśnie jego wytyczyłam sobie na swojego księcia. Moje pragnienia odnośnie tego jedynego zostały wprowadzone w moje życie.

Związek - Idealny ? Nie, oczywiście że nie istnieje. Ja osobiście bardzo się z tego cieszę. To ciężka praca która uczy nas odpowiedzialności, dystansu, pokory, cierpliwości. 
Czego ja pragnę w związku ? Jako kobieta która potrzebuje kogoś kto będzie trzymał ją za rękę bezpiecznie prowadząc przez życie pragnę poczucia bezpieczeństwa, czułości, troski, zainteresowania drugą osobą, pragnę szczerości, szacunku, cierpliwości, a przede wszystkim pragnę aby zawsze być sobą.
Pragnę również tego aby codzienność nie przeradzała się w monotonie, która potajemnie niszczy wiele związków.


Seks - Mój ? Cuuudowny. Może wyda wam się to dziwne ale ja w swoim seksie nie zmieniłabym niczego.Uwielbiam te chwile w których pokój jest przepełniony blaskiem świec oraz te w których staje się posłuszna oraz uległa.
Mój seks jest taki jak sobie go wyobrażałam, orgazmy których nie muszę udawać, szybkie numerki oraz długie namiętne wieczory, wspólne seansy porno, brak zahamować, spełnianie pragnień, brak wstydu, ciepło, trosko, poczucie bezpieczeństwa, namiętność.
Moje pragnienia ? Aby ten ogień nie spalił się nigdy, aby poczucie bezpieczeństwa, wyrażenia siebie swoich pragnień zawsze towarzyszyło w moim seksie.
Trójkącik, seks z innym mężczyzną / kobietą ? Nie, nie wyobrażam sobie aby ktoś inny dotykał mojego ciała, mój książe którego opisywałam wam wyżej doskonale nauczył się mapy mojego ciała, co nie trwało krótko, dlatego tak dobrze nam razem w łóżku. Moje pragnienia doskonale odnajdują się w rzeczywistości, dzięki czemu nie jestem jedną z tych kobiet które 20 raz w miesiącu zapadają na migrenę :)

Ważne jest jednak to aby nie ukrywać swoich pragnień, aby otwarcie o nich mówić. Nie ma nic gorszego niż ukrywanie przed swoją drugą połówką naszych potrzeb.
Związek to coś w czym my możemy się spełniać, czuć swobodę oraz nie ukrywać swoich żądzy :)

A jakie są wasze pragnienia, potrzeby ? Jeżeli macie chęć z przyjemnością poczytam o nich w komentarzach :)
Źródło obrazków :
demotywatory.pl
sekswars.pl

0 komentarze:

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena