Blowjob


Dziś mam dla was, krótki aczkolwiek bardzo nietypowy post. Post sam w sobie może nie wniesie wiele do waszego życia, lecz jego główny bohater na pewno da wiele do myślenia :)

Gdy pierwszy raz zobaczyłam tego " robota " nie dowierzałam własnym oczom. Co to ma być ? Ale, że jak ? Przecież to może wessać penisa i go nie wypuścić ! A jak będzie lepsze od nas kobiet ?

Takich pytań w mojej głowie padła dobra setka :)

Już tłumaczę o co chodzi. Wywołane u mnie niedowierzanie oraz szok to sprawka " AUTO 2 BLOWJOB MACHINE "

Czyli urządzenie, która ma imitować seks oralny. Oczywiście przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn.
Realistyczne lalki, stymulatory waginy czy nawet sztuczne języki to wielkie nic do tego jak wygląda oraz jak działa " Maszyna do robienia loda "


Mam nadzieję, że gif wyświetla się wam prawidłowo. Jeżeli tak, możecie zatem zobaczyć jak na przedstawionej prezentacji ma funkcjonować owa maszynka.
Na pierwszy rzut oka wygląda strasznie. Jak robot, który ubija nam ciasto. Lecz jak to się mówi, nie oceniajmy książki po okładce. Być może urządzenie działa cuda...

Wsad do którego mężczyzna wkłada penisa jest oczywiście wykonany z bardzo przyjemnego tworzywa. Jak zapewnia producent, sztab ludzi stanął na głowie, aby to co mężczyźni tak uwielbiają czyli seks oralny odzwierciedlić właśnie za pomocą magicznego robota.
To jedno z tych urządzeń, które samo " działa " czyli mężczyzna nie używa swojej siły aby stymulować penisa. Posiada kilka trybów stymulacji, od łagodnych po mocne dla tych bardziej wybrednych. Dzięki temu, iż zasilane jest akumulatorem a nie bateriami istnieje realna szansa iż, faktycznie stymulacja da wiele przyjemności od tej bardzo delikatnej do mocnych zdecydowanych ruchów.
Oczywiście robot posiada trzy rozmiary rękawów, aby Panowie odczuwali jak największy komfort z użytkowania.Osobiście z wielką ciekawością włożyłabym w środek swój palec, aby przekonać się o jego cudownym działaniu. Jednak nadal twierdzę, że nigdy żadne zabawki, lalki ani gadżety nie przybliżą się chociażby w 70 % do odczuć dawanych przez nasze kobiece usta, waginy czy też męskie penisy.

Jeżeli jednak spojrzeć na owy gadżet z perspektywy singla, wydaje się to świetnym rozwiązaniem. Unikamy przypadkowego seksu, a co za tym idzie chorób wenerycznych. Nie płacimy jednorazowo kobiecie która po godzinie i tak nas opuści. Sięgamy po zabawkę kiedy tylko najdzie nas na to ochota.
Zawsze jest to na pewno lepsze odczucie niż sama ręka + odrobina żelu.

Bądź co bądź plusów tego urządzenia kilka jest. Co nie zmienia faktu, iż nadal wywołuje u mnie ciarki :)

Zastanawiam się tylko, kiedy ktoś wpadnie na pomysł wynalezienia podobnego urządzenia dla nas kobiet ?
Jest kilka gadżetów, przeznaczonych wyłącznie dla płci pięknej lecz nie ma niczego co dorównałoby w wymyślności urządzeniu powyżej.

Abyście mogli sami ocenić oraz dokładnie zapoznać się z " Robotem do robienia loda " odsyłam was do strony producenta oraz filmiki na yt.
Sama jednak, raczej nie obdaruje mojego mężczyzny takim prezentem pod choinkę :)

Jestem bardzo ciekawa jakie wrażenie na was zrobił magiczny robot :) Chętnie poczytam wasze opinie na jego temat w komentarzach lub meilu.
Pozdrawiam 
P :)
Źródła obrazków :
www.indiegogo.com
www.autoblow2.com
http://pickgirl.guru
vimeo.com
3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam :) Mam takie dość nietypowe pytanie :) Czy autorka tego bloga mieszka obecnie w Polsce czy UK :)?? Sporo linków jest umieszczanych ze stron brytyjskich i tak właśnie się zastanawiam :D

PS: Gadżet mi jako mężczyźni wydaje się ciekawy ,choć moim zdaniem tym mniej zabawek dla faceta tym lepiej :)Lepsza ciepła kobieca dłoń jak i również usta niż jakaś tam zabawka :D
Pozdrawiam Serdecznie autorkę bloga P.Patrycje,która robi kawał świetnej roboty tym blogiem :) Oby tak dalej !!

Bliżej Zbliżeń pisze...

Mieszkam w Polsce :)
Również jestem zdania tak jak zresztą napisałam wyżej, że nigdy nic nie zastąpi bliskości oraz prawdziwego człowieka :)
Lecz mały gadżet od czasu do czasu, potrafi wnieść wiele radości do sypialni :)

Dziękuję za przemiłe słowa :)

Anonimowy pisze...

Coś autorka bloga nie dotrzymuje obietnicy :D chociażby co do powstania fanpage :) Ale wiadome każdy ma jakieś zajęcia ,tak więc Życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku no i tej większej ilośći czasu dla fanów bloga :)

Pozdrawiam Tajemniczy :)

© Bliżej Zbliżeń, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena